Προς το περιεχόμενο

WOLT food delivery - Σε λιγες περιοχες της Αθηνας μονο (2 PROMO CODES)


N3ROW

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό topic αλλά τα δοκίμασα και δουλεύουν (δεν είναι referral) αλλά αν ακόμη και έτσι δεν επιτρέπεται τέτοιο θέμα θα το διαγράψω!
Μετά από λίγο ψάξιμο, βάζεις πρώτο coupon to LOVEATHENS για  -3e στη πρώτη παραγγελία και μετά στη δεύτερη μπορείς να βάλεις το COMEBACK4 για -4e στην επόμενη παραγγελία σου. δεν γίνεται μαζί το προσπάθησα και νομίζω ότι το δεύτερο ισχύει μέχρι την Κυριακή🤔Δεν είναι κάτι το τρομερό αλλά και πάλι -7e  για φαγητό  συνολικά ειναι worth

 

Screenshot_20191122-201451.png.bba278e0f

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, N3ROW είπε

Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό topic αλλά τα δοκίμασα και δουλεύουν (δεν είναι referral) αλλά αν ακόμη και έτσι δεν επιτρέπεται τέτοιο θέμα θα το διαγράψω!
Μετά από λίγο ψάξιμο, βάζεις πρώτο coupon to LOVEATHENS για  -3e στη πρώτη παραγγελία και μετά στη δεύτερη μπορείς να βάλεις το COMEBACK4 για -4e στην επόμενη παραγγελία σου. δεν γίνεται μαζί το προσπάθησα και νομίζω ότι το δεύτερο ισχύει μέχρι την Κυριακή🤔Δεν είναι κάτι το τρομερό αλλά και πάλι -7e  για φαγητό  συνολικά ειναι worth

Παρόλο που δε θα το χρησιμοποιήσω (γιατί είμαι σε δίαιτα και θα πέσει παντόφλα), παίζει να είναι η πιο χρήσιμη κι ουσιαστική προσφορά που θα δούμε για Black Friday. 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fytotech είπε

Παρόλο που δε θα το χρησιμοποιήσω (γιατί είμαι σε δίαιτα και θα πέσει παντόφλα), παίζει να είναι η πιο χρήσιμη κι ουσιαστική προσφορά που θα δούμε για Black Friday. 

και εγω τα ιδια αλλα μου ηρθε email με το δευτερο κουπόνι και λεω μην παει χαμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά, εγκατέστησα την εφαρμογή όμως και είδα ότι ακόμα έχουν πολύ λίγα καταστήματα, κέντρο Αθήνας κυρίως.

Ούτε Περιστέρι, ούτε Πειραιά έχει μαγαζιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, ekkli είπε

Πολύ καλή προσφορά, εγκατέστησα την εφαρμογή όμως και είδα ότι ακόμα έχουν πολύ λίγα καταστήματα, κέντρο Αθήνας κυρίως.

Ούτε Περιστέρι, ούτε Πειραιά έχει μαγαζιά.

Δεν γνωρίζω κάτι παραπάνω ίσως να μην έχει φτάσει ακόμα σε όλη την αττικη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε μεγαλο δημο της Αθηνας, το σαιτ λεει:

We are not there yet

We're working hard to expand our reach. However, we're not in this location yet 😕 Sorry about this, we'd love to have you as a customer

1 ώρα πριν, fytotech είπε

Παρόλο που δε θα το χρησιμοποιήσω (γιατί είμαι σε δίαιτα και θα πέσει παντόφλα), παίζει να είναι η πιο χρήσιμη κι ουσιαστική προσφορά που θα δούμε για Black Friday. 

Η χειροτερη θα ειναι ελπιζω. Ανυπαρκτη ακομα και στην πρωτευουσα. Που υπαρχει δηλαδη ρε παιδια; (ξενη πλατφορμα ειναι, στο Λονδινο πρεπει να παμε για να παραγγειλουμε; Μονο δημο Αθηναιων αν καταλαβα καλα και ελαχιστα μαγαζια; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Σε μεγαλο δημο της Αθηνας

We are not there yet

We're working hard to expand our reach. However, we're not in this location yet 😕 Sorry about this, we'd love to have you as a customer

Η χειροτερη θα ειναι ελπιζω. Ανυπαρκτη ακομα και στην πρωτευουσα. Που υπαρχει δηλαδη ρε παιδια; (ξενη πλατφορμα ειναι, στο Λονδινο πρεπει να παμε για να παραγγειλουμε; Μονο δημο Αθηναιων αν καταλαβα καλα και ελαχιστα μαγαζια; )

Στο Παγκράτι δουλεύει πάντως. Γενικά αφορά εστιατόρια που δεν έχουν dedicated delivery οπότε μην περιμένετε τρελή ποικιλία απο φαστ-φοονταδικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βαζω Δημο Αθηναιων στον τιτλο μην πεσουν ολοι αδικα στο clickbate (της εταιριας και οχι του φιλου ποστερ εννοω φυσικα)

Αν βρει κανεις αλλος που πειναει και εχει ορεξη να σπαμαριστει, περιοχη, το αναφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Βαζω Δημο Αθηναιων στον τιτλο μην πεσουν ολοι αδικα στο clickbate (της εταιριας και οχι του φιλου ποστερ εννοω φυσικα)

Αν βρει κανεις αλλος που πειναει και εχει ορεξη να σπαμαριστει, περιοχη, το αναφερει.

Είμαι κέντρο Αθήνα ούτε σε μένα βγάζει κάτι από ότι είδα σε Χαλάνδρι Ψυχικό Αγ Παρασκευή είχε διαθέσιμα καταστήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Βαζω Δημο Αθηναιων στον τιτλο μην πεσουν ολοι αδικα στο clickbate (της εταιριας και οχι του φιλου ποστερ εννοω φυσικα)

Αν βρει κανεις αλλος που πειναει και εχει ορεξη να σπαμαριστει, περιοχη, το αναφερει.

Βρήκα αυτό στην εφαρμογή αν βοηθαει

Screenshot_20191122-201451.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, N3ROW είπε

Βρήκα αυτό στην εφαρμογή αν βοηθαει

Screenshot_20191122-201451.png

Ωραια, βαλτο στο πρωτο σχολιο. ;)

Αστο, το εφτιαξα. ;)

Επεξ/σία από matrixxx
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εταιρεια ειναι 1 χρονο στην Ελλαδα, εχει καλυψει κυριως κεντρο αλλα αναπτυζεται σιγα σιγα με στοχο να καλυψει ολη την Αττικη, συντομα εχω μαθει θα πιασει και Πειραια. Προσφατα επιασε Π.Φαληρο και συνδεθηκε μαζι με Ν.Σμυρνη και Καλλιθεα. Εχει πιασει αρκετα μαγαζια και ωραια μαγαζια!

Σας προτεινω να παραγγειλετε αφου πατε βολτα πχ Μοναστηρακι η Συνταγμα να καθισετε καπου και να παραγγειλετε γινεται και αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...