Προς το περιεχόμενο

Microsoft XBOX One S 1TB All Digital & Minecraft & Sea Of Thieves & Forza Horizon 3 148,99€ you.gr


notist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, demolition23 είπε

Ερώτηση , αν πάρουμε 2 διαφορετικά bundles και βάλουμε τον ίδιο λογαριασμό θα εμφανίζονται όλα τα παιχνίδια κ στα 2? Η αν αγοράζει παιχνίδια σε μια συσκευή θα είναι διαθέσιμα κ στις 2 ταυτόχρονα;

Μου θυμισες τον εαυτο μου οταν πιστευα οτι εσπασα το συστημα. Ειχα βαλει στο καλαθι ενα παιχνιδι και preorder bonus ειχε μια μπλουζα, στην οποια εγραφε 0 αξια και ειχα βαλει 35 στο καλαθι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, demolition23 είπε

Ερώτηση , αν πάρουμε 2 διαφορετικά bundles και βάλουμε τον ίδιο λογαριασμό θα εμφανίζονται όλα τα παιχνίδια κ στα 2? Η αν αγοράζει παιχνίδια σε μια συσκευή θα είναι διαθέσιμα κ στις 2 ταυτόχρονα;

Κανεις log in στο ενα και προσθετεις τους κωδικους από τα 2 bundle. Μεταφορα ομως από το ενα στο αλλο δε γινεται, πρεπει να ξανακατεβουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, daPro είπε

Να ρωτήσω μην βρίζετε...αν βάλω ταινία με USB stick η εξωτ.δισκο θα παίξει?

Θα παιξουν. Εκτος απο το VLC που αναφερθηκε, εχει και Kodi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update 

Κωτσος και mediamarkt στα 149€ με τα ίδια παιχνίδια 

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/xbox-one/konsola-xbox-one/201839-microsoft-xbox-one-s-1tb-all-digital-edition?cmicc=skroutz

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_microsoft-xbox-one-s-1tb-all-digital-1225991.html 

Το you.gr διαθέσιμη η κονσόλα με αυτά τα παιχνίδια:

https://www.you.gr/gaming/konsoles/oles-oi-konsoles/microsoft-xbox-one-s-1tb-all-digital-v2-minecraft

Δεν ξέρω αν πρέπει να ενημερώσω το πρώτο ποστ γιατί ο σύνδεσμος του you.gr βγάζει error.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/11/2019 στις 7:24 ΜΜ, dinosz750 είπε

Καλή τιμούλα... Για να μην μπερδευτούν κάποιοι που πιθανώς να μην γνωρίζουν, να επισημάνω ότι αυτή η All Digital έκδοση ΔΕΝ έχει bluray drive άρα δεν παίρνει δισκάκια παρά μόνο αγορές online ή με συνδρομή. Είδα σε ξένο forum την πατάγανε πολλοί από βιασύνη/άγνοια νομίζοντας ότι είναι το κανονικό μοντέλο με τον drive.

Νομίζω ότι οι πιο πολλοί Έλληνες XBOXερς χρησιμοποιούν και δισκάκια. Άσε που μερικοί παλιοί τίτλοι δεν είναι πλεον διαθέσιμοι για digital purchase.

12 λεπτά πριν, funkopop είπε

Παιδιά αξίζει σαν κονσόλα ;Μια ζωή έπαιρνα playstation , δεν έχω παίξει ποτέ με xbox αλλά σε αυτή την τιμή το σκέφτομαι για 2η κονσόλα.Γνώμες; 

Πήγαινε για μοντέλο με 4K Bluray drive - player ή χτύπα ένα XBOXONE X. Είναι καλό για να παίζεις pc τίτλους που έχουν βγει και σε xbox χωρίς τη χασούρα της παραμετροποίησης του pc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...