Προς το περιεχόμενο

HITACHI 43" 43HK5100 - 199€ - PUBLIC [TEΛΟΣ]


alexxkidd31

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, alexxkidd31 είπε

Όχι δεν κολλάει πουθενά. Άλλες να δεις πως κολλάνε..

Λογικά vestel είναι ναι, όπως οι 4 στις 5 σε αυτή την τιμή. Πάντως φαίνεται πως είναι μοντέλο του '19, έχουν βελτιωθεί σημαντικά τα πάνελ τους.

Για τα λεφτά της είναι οκ για παραπάνω δεν..... 

Ρέ συ εκείνο το κουμπί κάτω από του Netflix τι κάνει; το πατάω και μπαίνει YouTube...ενω υπάρχει ήδη κουμπί για YouTube 

20 λεπτά πριν, vairass είπε

Για τα λεφτά της είναι οκ για παραπάνω δεν..... 

Ρέ συ εκείνο το κουμπί κάτω από του Netflix τι κάνει; το πατάω και μπαίνει YouTube...ενω υπάρχει ήδη κουμπί για YouTube 

Κατάλαβες; 

Screenshot_2019-11-29-14-59-25-819_com.miui.gallery.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, vairass είπε

Για τα λεφτά της είναι οκ για παραπάνω δεν..... 

Περίεργο να το λες έτσι ανοικτά :P  (εδώ τα σχόλια στο skroutz της δίνουν τον τίτλο της Τηλεόρασης 2019! Άνετα  ) με το καλύτερο όλων αυτό :

 '' Είναι απίστευτα καλή για τα λεφτά που κοστίζει. Πάρτε την με κλειστά τα μάτια. '' 

όταν αύριο θα κάνει 350€ σε 2 μικρομάγαζα θα διαβάζει ο άλλος το παραπάνω σχόλιο (και θα νομίζει ότι αγοράζει ΟLED ) τουλάχιστον ευτηχώς κάποιοι έβαλαν και τιμή  (πόσο αγόρασαν) να ξέρει και ο άλλο αύριο ~σε  6 μήνες ,  με τι κριτήριο μπήκε η αξιολόγηση. 

Καλορίζικη σε όσους πήραν.  199€ είναι Ηot Deals για 4K (και όπως φαίνεται δεν θα βγάλουν και άλλη ) . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, maxdore217 είπε

Περίεργο να το λες έτσι ανοικτά :P  (εδώ τα σχόλια στο skroutz της δίνουν τον τίτλο της Τηλεόρασης 2019! Άνετα  ) με το καλύτερο όλων αυτό :

 '' Είναι απίστευτα καλή για τα λεφτά που κοστίζει. Πάρτε την με κλειστά τα μάτια. '' 

όταν αύριο θα κάνει 350€ σε 2 μικρομάγαζα θα διαβάζει ο άλλος το παραπάνω σχόλιο (και θα νομίζει ότι αγοράζει ΟLED ) τουλάχιστον ευτηχώς κάποιοι έβαλαν και τιμή  (πόσο αγόρασαν) να ξέρει και ο άλλο αύριο ~σε  6 μήνες ,  με τι κριτήριο μπήκε η αξιολόγηση. 

Καλορίζικη σε όσους πήραν.  199€ είναι Ηot Deals για 4K (και όπως φαίνεται δεν θα βγάλουν και άλλη ) . 

Εχει κάποια μείον αλλά Οκ ότι δίνεις παίρνεις. 

Μακάρι να αντέξει εκεί είναι το μυστικό. 

Για τα λεφτά είναι όντως απίστευτη... 

Έβαλα 4Κ YouTube.... Τρέλα! 

Στις 24/11/2019 στις 1:53 ΠΜ, matrixxx είπε

Ολα ειναι θεμα αποστασης. Αυτο που λες μονο του δεν εχει νοημα, θα μπορουσε καποιος να το πει και για τις 55 αν βλεπει απο τα  4 ή 5 μετρα. 

Επι του θεματος: Τοσες με VA αυτη βρηκαν να ριξουν στην μαχη; 

Για να δουμε τους υπολοιπους αυριο, οπως και αν θα κανει παιχνιδι η πειραιως και η εθνικη.

Ερώτηση γιατί δνε κατάλαβα και γιατί είμαι εντελώς άσχετος... Όντως δεν έχει νόημα το 4Κ στις 43; 

Επίσης από τι απόσταση έχει νόημα; 

 

Επεξ/σία από vairass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραλάβει αυτή την TV https://www.public.gr/product/tileoraseis/tileoraseis/tileorasi-43-arielli-43dn5nd-fhd/prod10235950pp/ δεν την έχω ανοίξει. Με δεδομένο ότι έχω mibox για τις smart δυνατότητες πιστεύετε ότι αξίζει να ψάξω για αυτή του θέματος να την αλλάξω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, vairass είπε

Ερώτηση γιατί δνε κατάλαβα και γιατί είμαι εντελώς άσχετος... Όντως δεν έχει νόημα το 4Κ στις 43; 

Επίσης από τι απόσταση έχει νόημα; 

Απο 1.8μ και πιο κοντα (αποσταση θεασης)

Επεξ/σία από afterhours
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, manosmanos13 είπε

Έχω παραλάβει αυτή την TV https://www.public.gr/product/tileoraseis/tileoraseis/tileorasi-43-arielli-43dn5nd-fhd/prod10235950pp/ δεν την έχω ανοίξει. Με δεδομένο ότι έχω mibox για τις smart δυνατότητες πιστεύετε ότι αξίζει να ψάξω για αυτή του θέματος να την αλλάξω? 

Αξίζει.. Την είχα αυτή που πήρες... 

Που θα βρεις όμως στα 199 του θέματός; 

 

3 λεπτά πριν, afterhours είπε

Απο 1.8μ και πιο κοντα (αποσταση θεασης)

Κάτσε να μετρήσω.. 

2.20 είμαι... Οριακά εντός Πιστευω... Μου φαίνεται σαν να είμαι σε σινεμά ήδη... 

Με τις 50 θα πονούσαν τα μάτια μου. 

Δέκα χρόνια με 32 σε κρεβατοκάμαρα συνήθισα χάχα. Γέροι να είμαστε του χρόνου να πάρουμε 50' στα 199.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vairass είπε

Αξίζει.. Την είχα αυτή που πήρες... 

Που θα βρεις όμως στα 199 του θέματός; 

Κάτσε να μετρήσω.. 

2.20 είμαι... Οριακά εντός Πιστευω... Μου φαίνεται σαν να είμαι σε σινεμά ήδη... 

Με τις 50 θα πονούσαν τα μάτια μου. 

Δέκα χρόνια με 32 σε κρεβατοκάμαρα συνήθισα χάχα. Γέροι να είμαστε του χρόνου να πάρουμε 50' στα 199.

Αυτη η αποσταση που εγραψα εννουσα οτι απο εκει και κατω αξιζει να εχεις 4Κ εναντιον fullHD...Για το θεμα ποσο μεγαλη οθονη σου αρεσει ειναι υποκειμενικο...Θυμαμαι παλιοτερα ειχα προτζεκτορα 120 ιντσες και εβλεπα ταινια ανετα απο τα 3-4 μετρα !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, afterhours είπε

Αυτη η αποσταση που εγραψα εννουσα οτι απο εκει και κατω αξιζει να εχεις 4Κ εναντιον fullHD...Για το θεμα ποσο μεγαλη οθονη σου αρεσει ειναι υποκειμενικο...Θυμαμαι παλιοτερα ειχα προτζεκτορα 120 ιντσες και εβλεπα ταινια ανετα απο τα 3-4 μετρα !!

Το κατάλαβα... Γιαυτό είπα οριακά, υπάρχει δυνατότητα να την φέρω πιο κοντά όταν κάνουμε σχέση 😋.. 

Στο σινεμά κάθομαι μέση κ πίσω, όλα είναι θέμα γούστου. 

Εξαλλου να σου πω την αλήθεια 4Κ θα δω μόνο τα Χριστούγεννα που θα πάρω νετφιλ 4κ

Προς το παρόν έχω το HD PROGRAM 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, atabertass είπε

Παιδιά εγώ παρέλαβα και μου έβγαλε πρόβλημα αμέσως, δεν παίζει ο ήχος για κάποιον λόγο, την πήραν πίσω τώρα και βλέπουμε. 

Σώπα ρε φίλε... Σε πόσες μέρες; 

Από Public; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vairass είπε

Αξίζει.. Την είχα αυτή που πήρες... 

Που θα βρεις όμως στα 199 του θέματός; 

Κάτσε να μετρήσω.. 

2.20 είμαι... Οριακά εντός Πιστευω... Μου φαίνεται σαν να είμαι σε σινεμά ήδη... 

Με τις 50 θα πονούσαν τα μάτια μου. 

Δέκα χρόνια με 32 σε κρεβατοκάμαρα συνήθισα χάχα. Γέροι να είμαστε του χρόνου να πάρουμε 50' στα 199.

Την είχες φίλε? Άσχετο αλλά Τόσο κακή ήταν? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, manosmanos13 είπε

Την είχες φίλε? Άσχετο αλλά Τόσο κακή ήταν? 

Την είχα, κακη δεν ήταν όχι αλλά δεν ήταν 4κ

Καλή εικόνα είχε με ωραία φωτεινότητα, γρήγορη ήταν και είχε καλό δέκτη  έπιανε καλά τα κανάλια, η hitachi στο open HD μου κάνει μαγκες. 

Φαίνονταν όμως φθηνή κατασκευή ή Arielli καμιά σχέση με την hitachi. 

Τεσπα εγώ είχα μια turbo x.. Την έδωσα - 20 ευρώ από όσο την είχα πάρει, ήταν ευκαιρία να φύγει,ο;παράγγειλα Τρίτη την hitachi... Τετάρτη πήρα Arielli γιατί ήθελα να έχω τηλεόραση, Πέμπτη την έδωσα - 20 από αρχική τιμή, Παρασκευή πρωί πήρα το μωρό... 

Έβαλα 4Κ και έπαθα σοκ!!!! 

Μακάρι να αντέξει όμως εκεί θα είναι όλα τα λεφτά. 

Επεξ/σία από vairass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γεια vairass γιατι λιγο που είδα τις αναρτήσεις σου ταλαιπωρήθηκες πολύ να κατασταλλάξεις στην tv του θέματος.Τι επεξεργαστή έχει ?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...