Προς το περιεχόμενο

HITACHI 43" 43HK5100 - 199€ - PUBLIC [TEΛΟΣ]


alexxkidd31

Προτεινόμενες αναρτήσεις

34 λεπτά πριν, sintalkas είπε

Με γεια vairass γιατι λιγο που είδα τις αναρτήσεις σου ταλαιπωρήθηκες πολύ να κατασταλλάξεις στην tv του θέματος.Τι επεξεργαστή έχει ?

Να σαι καλά... Δεν βρήκα πουθενά πληροφορίες εντός συσκευής αν και δεν έψαξα παντού να πω την αλήθεια... Με παιδιά φίλε είναι δύσκολο να κάνεις τέτοιες δουλειές... Βλέπεις τι ώρα ξυπνάω; από πρωί ξυπνάνε. 

Από ότι είδα φοράει dual core.... Δες την φώτο πιο πάνω, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει κιόλας. 

Πάντως είναι γρήγορη κ κάνει μικρά σκαλωματα στο Netflix. 

Για γενική χρήση είναι πολύ καλή!!! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 258
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Και εγώ την πήρα σήμερα βέβαια εχει ενα καμένο pixel φαίνεται μονο από κοντά απο μακρυά ουτε που Φαίνεται αξιζει λέτε να την πάω πίσω ή να την κρατήσω καλύτερα? 

Επίσης clouding back lite bleed  δεν βλέπω καθόλου έχει πολύ ομοιόμορφη εικόνα! 

Ακούω γνώμες για το pixel! 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, sintalkas είπε

ωραία μπράβο σου που είσαι ευχαριστημένος,σε ξυπνήσαν τα σκασμένα και εμένα με ξύπνησε ο γάτος μου που ήθελε να πάει βόλτα

Ασε φίλε ταλαιπωρία... Πάει βόλτα ο γάτος κ γυρίζει ; μπράβο... 

Κοίτα αν είχε android ίσως γούσταρα πιο πολύ αλλά μην τα θέλουμε κ όλα δικά μας :)

Υπάρχει κ το τβ μποξ στον ορίζοντα. 

3 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

 Και εγώ την πήρα σήμερα βέβαια εχει ενα καμένο pixel φαίνεται μονο από κοντά απο μακρυά ουτε που Φαίνεται αξιζει λέτε να την πάω πίσω ή να την κρατήσω καλύτερα? 

Επίσης clouding back lite bleed  δεν βλέπω καθόλου έχει πολύ ομοιόμορφη εικόνα! 

Ακούω γνώμες για το pixel! 

Μη μου λες τέτοια... Σημείο; φαίνεται πολύ; 

Αν την πήρες από Public δεν έχουν άλλη να δώσουν όμως... 

Άρα πάει για σέρβις; θα μείνεις χωρίς τβ. 

Για παρτους τηλ. 

Επεξ/σία από vairass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vairass είπε

Ασε φίλε ταλαιπωρία... Πάει βόλτα ο γάτος κ γυρίζει ; μπράβο... 

Κοίτα αν είχε android ίσως γούσταρα πιο πολύ αλλά μην τα θέλουμε κ όλα δικά μας :)

Υπάρχει κ το τβ μποξ στον ορίζοντα. 

Μη μου λες τέτοια... Σημείο; φαίνεται πολύ; 

Ειναι κεντρικά αλλα ξαναλέω φαίνεται μονο απο κοντά απο μακρυά ούτε καν φαίνεται! 

Αξιζει τώρα αυτή η ταλαιπωρία και αν θα την αλλάξουν ή να την κρατήσω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

Ειναι κεντρικά αλλα ξαναλέω φαίνεται μονο απο κοντά απο μακρυά ούτε καν φαίνεται! 

Αξιζει τώρα αυτή η ταλαιπωρία και αν θα την αλλάξουν ή να την κρατήσω? 

Βρε θα την αλλάξουν αλλά δεν έχουν άλλη... Εκτός αν βρουν αλλά χλωμό. 

Εγώ θα τους έπαιρνα τηλ να μάθω ή θα έπαιρνα αντιπροσωπεία ( αν υπάρχει) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, vairass είπε

Σώπα ρε φίλε... Σε πόσες μέρες; 

Από Public; 

Άμεσα, την έβγαλα από το κουτί και ήχος γιοκ,πηγε για επιστροφή να την τσεκάρουν και θα δουν αν υπάρχει διαθέσιμη η ίδια αλλιώς τα λεφτά πίσω, κρίμα γιατί ήταν καλή περίπτωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, manthos_27 είπε

Ειναι κεντρικά αλλα ξαναλέω φαίνεται μονο απο κοντά απο μακρυά ούτε καν φαίνεται! 

Αξιζει τώρα αυτή η ταλαιπωρία και αν θα την αλλάξουν ή να την κρατήσω? 

Δεν είναι βέβαιο ότι θα στην αλλάξουν (για ένα Pixel)  γιατί μπορεί η μαμά εταιρία να μην το θεωρεί ελάττωμα (άλλωστε δεν έλεγε πουθενά zero pixel εγγύηση),  ίσως αν σε χαλάει τόσο να ήταν καλύτερο να την πας επιστροφή που έχεις δικαίωμα (και να πάρεις πίσω τα χρήματα σου) και να μην μπλέξεις καθόλου με σερβις  , ωστόσο το είπες και μόνο σου από την νορμάλ απόσταση δεν φαίνεται! Δεν νομίζω να  υπάρχει και κάποιος άνθρωπος να αράζεις στο μισό μέτρο ( για  να σου βγάζει το μάτι ;) ) .

Τώρα αν αξίζει η ταλαιπωρία εσύ το ξέρεις ( πάντως επιστροφή μια φορά μπορείς να την κάνεις χωρίς ταλαιπωρία υποθέτω! )  με βάση τους όρους του public. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, atabertass είπε

Άμεσα, την έβγαλα από το κουτί και ήχος γιοκ,πηγε για επιστροφή να την τσεκάρουν και θα δουν αν υπάρχει διαθέσιμη η ίδια αλλιώς τα λεφτά πίσω, κρίμα γιατί ήταν καλή περίπτωση. 

Γ@μωτο... Μακάρι να έχουν κ άλλη, αλλιώς πάνε πάρε με +70 την 50αρα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, manthos_27 είπε

Ειναι κεντρικά αλλα ξαναλέω φαίνεται μονο απο κοντά απο μακρυά ούτε καν φαίνεται! 

Αξιζει τώρα αυτή η ταλαιπωρία και αν θα την αλλάξουν ή να την κρατήσω? 

Αν είσαι Βόρεια Ελλάδα και δεν στην αλλάζουν στην αγοράζω για να σε βγάλω από τον κόπο... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, apostolosman είπε

Αν είσαι Βόρεια Ελλάδα και δεν στην αλλάζουν στην αγοράζω για να σε βγάλω από τον κόπο... :)

Δυστυχώς δεν μένω βόρεια Ελλάδα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα την εγκατέστησα, όλα άψογα πλην του γεγονότος ότι πρώτα αλλάζεις κανάλι, πας για κατούρημα και στην επιστροφή έχει γίνει η επιθυμία σου. 

7 ώρες πριν, vairass είπε

Υπάρχει τρόπος να της βάλω Bluetooth; 

Bluetooth για ήχο; Φυσικά. Samsung level link bluetooth ή καμιά κινεζιά με 3 ευρώ. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, manosfp είπε

Σήμερα την εγκατέστησα, όλα άψογα πλην του γεγονότος ότι πρώτα αλλάζεις κανάλι, πας για κατούρημα και στην επιστροφή έχει γίνει η επιθυμία σου. 

Bluetooth για ήχο; Φυσικά. Samsung level link bluetooth ή καμιά κινεζιά με 3 ευρώ. 

Οχι ρε συ αλλάζει γρήγορα κανάλια... 

Απλά βγάζει το πρόγραμμα κ σου την σπάει λίγο 

Για ήχο και ναι... Για δώσε κάνα λινκ έστω και κινεζο να μπω λίγο στο νόημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/7068349/Samsung-Level-Link-RG920.html#reviews

 

Παίρνει τζακ ήχου και το στέλνει με Bluetooth ή παίρνει από Bluetooth και το δίνει σε ενσύρματα ηχεία / ακουστικά. Το έχω αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα. Κάτι αντίστοιχο είχα πάρει σε κινεζιά που είχε τρομερά delay. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...