Προς το περιεχόμενο

ARIELLI 32 88,99€ PUBLIC


notist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, Panagiotis321 είπε

ναι γραψε λαθος ειδα το link πιο πανω απο e shop αλλα ηταν αυτη του public απλα σε link απο το eshop

sorry για το σπαμ και ευχαριστω το παιδι πιο πανω ισως ανοιξω εκει ενα θεμα για να μου λυθουν και καποιες αποριες περι TV και περι μαρκας τι εστι κτλπ

Δεν υπάρχει  θέμα, όλα Οκ!! Την παράγγειλα από eshop πριν λίγο και πήρα και την πάστα  που είπε ο φίλος πιο πάνω!!! 

29 λεπτά πριν, val007 είπε

Από τι βλέπω  αυτή έχει DVB-T2 (H.265) ή κάνω λάθος; Αν ισχύει  αυτό  τότε μάλλον συμφέρει η FU από την Αrielli. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά εγινε παραγγελία της F&U που ειναι σιγουρο πως εχει Η265. Γλιτωνουμε +20€ απο μελλοντικη αγορα αποκωδικοποιητή και την μουρμουρα της πεθερας. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τιποτα απο kotsobolo η public?

Αλλιως να παραγγειλω την F&U FL32107 απο το mediamarkt. (αν και χλωμο να εχει HEVC γιατι το σκροθτζ μου το βγαζει μοντελο 2017)

Μηπως να παρω την F&U FLS32218????

Δεν ηξερα για HEVC και ευτυχως που διαβασα το φορουμ το πρωι.

Επεξ/σία από lambros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση απο αυτα που εχω δει οτι θεωρουν το DVB-T2 στην περιγραφη ως Η265. Γι αυτο ισως να μην το αναφερουν ολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα και στη σελίδα της F&U να δω ποιες 32άρες υποστηρίζουν DVB-T2/Η265 (HEVC), αλλά δε βλέπω να διευκρινίζεται ρε γμτ. Βγάζει κανείς άκρη; Πώς το εξασφαλίζουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Μπήκα και στη σελίδα της F&U να δω ποιες 32άρες υποστηρίζουν DVB-T2/Η265 (HEVC), αλλά δε βλέπω να διευκρινίζεται ρε γμτ. Βγάζει κανείς άκρη; Πώς το εξασφαλίζουμε;

Παρε ενα τηλεφωνο καλυτερα στην F&U να σου πουνε να εισαι σιγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχαν πάρει οι γονείς μου για το εξοχικό στην ίδια τιμή πριν 1.5-2 μήνες από το Public.

Τίμια τηλεόραση για τα λεφτά που δίνεις αλλά δεν ξέρω αν είναι προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, DownUNDERground είπε

Μπήκα και στη σελίδα της F&U να δω ποιες 32άρες υποστηρίζουν DVB-T2/Η265 (HEVC), αλλά δε βλέπω να διευκρινίζεται ρε γμτ. Βγάζει κανείς άκρη; Πώς το εξασφαλίζουμε;

Μίλησα  τηλεφωνικά  με εκπρόσωπο από Media και του είπα  για το θέμα.... Μου είπε ότι υπάρχει  γραμμένο  στα χαρακτηριστικά ισχύει και δεν υπάρχει μία  στο εκατομμύριο αυτό που γράφει να μην ισχύει!!! Αυτά είναι τα  λόγια  εκπροσώπου του μαγαζιού ηχογραφημένα για το καλό  όλων! Τέλος  ανέφερα ότι αν κάτι δεν πάει καλά  θα χρειαστεί  να χρησιμοποιηθεί η ηχογράφηση!!! 

Υ. Σ Καλό είναι κανείς να μην στηρίξει την αγορά  του  στο γεγονός αυτό εννοώ της συνομιλίας  που είχαμε και δεν φέρω καμία ευθύνη  αν κάτι δεν  πάει  καλά  στο μέλλον!!!! 

Επεξ/σία από G.makrihairis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ κοιτάω και γι' αυτές αν έχουν:
https://www.skroutz.gr/s/19831459/F-U-FLS32218.html
https://www.skroutz.gr/s/13208787/F-U-FL32205H.html

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, DownUNDERground είπε

Πήρες κάποια από τις δυο τηλεοράσεις;κι εγώ για εκεί προσανατολίζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...