Προς το περιεχόμενο

STEELSERIES Arctis 5 White 2019 Edition - €17.99 ?? (Media Markt) ""ΑΚΥΡΟ""


othon.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@leros2004 Και εγώ έχω τις αμφιβολίες μου. Σχετικά με αυτό που λες, ίσως είναι κάποιο bug απο το σύστημα τους, καθώς όταν έκανα την παραγγελία δεν υπήρχε διαθεσιμότητα . Τωρα για το εαν έχω κάνει photoshop, δεν έχω τίποτα να αποδείξω φίλε μου... Αυτό έλαβα, αυτο ανέβασα.

Μακάρι αύριο το απόγευμα να ανεβάσω φωτογραφίες με τα κουτιά.

 

 

Καταγραφή1.PNG

Καταγραφή2.PNG

Επεξ/σία από lumiakias2017
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, lumiakias2017 είπε

@leros2004 Και εγώ έχω τις αμφιβολίες μου. Σχετικά με αυτό που λες, ίσως είναι κάποιο bug απο το σύστημα τους, καθώς όταν έκανα την παραγγελία δεν υπήρχε διαθεσιμότητα . Τωρα για το εαν έχω κάνει photoshop, δεν έχω τίποτα να αποδείξω φίλε μου... Αυτό έλαβα, αυτο ανέβασα.

Μακάρι αύριο το απόγευμα να ανεβάσω φωτογραφίες με τα κουτιά.

Καταγραφή1.PNG

Καταγραφή2.PNG

Μακαρι να παραλαβεις οι τιμες δεν υπαρχουν προφανως ειναι πολυ κατω απο το κοστος και στα 2 προιοντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορία να ενημερώσω ότι πλήρωσα με πιστωτική, αλλά όπως βλέπω το φόρουμ δεν υπάρχει άλλη περίπτωση που να μην έχει πέσει άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, lumiakias2017 είπε

Για την ιστορία να ενημερώσω ότι πλήρωσα με πιστωτική, αλλά όπως βλέπω το φόρουμ δεν υπάρχει άλλη περίπτωση που να μην έχει πέσει άκυρο.

Αν παραλάβεις πιστεύω θα είναι γιατί πρόλαβες να κάνεις παραγγελία όταν έλεγε παραλαβή από το κατάστημα. Νομίζω στους περισσότερους που φάγαμε άκυρο ήταν αποστολή στο σπίτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, t3chn0 είπε

Αν παραλάβεις πιστεύω θα είναι γιατί πρόλαβες να κάνεις παραγγελία όταν έλεγε παραλαβή από το κατάστημα. Νομίζω στους περισσότερους που φάγαμε άκυρο ήταν αποστολή στο σπίτι

Έκανα παραγγελία για παραλαβή σε κατάστημα τα Arctic 5 και Rival 600 , πλήρωσα με κάρτα και ακυρώθηκε κανονικά btw .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 5 ευρώ δωροεπιταγη που είπαν οτι θα δώσουν τα πήρε κανένας? Εμένα μου είπε οτι θα την πάρω με email αλλά δεν πήρα τίποτα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, teosard είπε

Τα 5 ευρώ δωροεπιταγη που είπαν οτι θα δώσουν τα πήρε κανένας? Εμένα μου είπε οτι θα την πάρω με email αλλά δεν πήρα τίποτα ακόμα.

θα μας την στείλουν για χριστουγεννα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, lumiakias2017 είπε

@leros2004 Και εγώ έχω τις αμφιβολίες μου. Σχετικά με αυτό που λες, ίσως είναι κάποιο bug απο το σύστημα τους, καθώς όταν έκανα την παραγγελία δεν υπήρχε διαθεσιμότητα . Τωρα για το εαν έχω κάνει photoshop, δεν έχω τίποτα να αποδείξω φίλε μου... Αυτό έλαβα, αυτο ανέβασα.

Μακάρι αύριο το απόγευμα να ανεβάσω φωτογραφίες με τα κουτιά.

Καταγραφή1.PNG

Καταγραφή2.PNG

Είναι τόσοι οι φιδέμποροι εδω μέσα, που κάποιες φορές παίρνει η μπάλα και τους νορμαλ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανοίγω αυτό το θέμα γιατί το αρχικό είναι κλειστό κ δεν έχω άλλο τρόπο να ενημερώσω! 

Ας διαγραφεί ή διαχειριστεί κατά το δοκούν από τους διαχειριστές! 

Έχοντας παραγγείλει κι εγώ τα ακουστικά από τη γνωστή προσφορά που κατέληξε στα πανηγυρικά άκυρα διαπίστωσα χτες 2 Δεκεμβρίου (μια εβδομάδα μετά την ακύρωση) ότι η χρέωση στην πιστωτική κάρτα που πλήρωσα έγινε κανονικά στην τράπεζά μου! Μάλιστα το είδα τυχαία ψάχνοντας κάποιες άλλες κινήσεις.. Και αυτό μια εβδομάδα μετά την επικοινωνία που έλαβα από το Mediamarkt για το άκυρο και την διαβεβαίωσή τους ότι έγινε απλή δέσμευση του ποσού και θα αποδεσμευτεί σε 1-2 μέρες! 

  Στη διαμαρτυρία μου χτες.. κ αφού έφαγα 15-20 λεπτά από την ζωή μου, μου κατεληξαν ότι είναι "θέμα της τράπεζας"!... και θα το δουν / με ενημερώσουν... 

  Προσοχή στις κάρτες σας.. ελέγξτε τις χρεώσεις όσοι δώσατε κάρτα.!! 

Επεξ/σία από Auctionfreak
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισχύει πάντως αυτό που σου λένε (περί χρεώσεων και αποδεσμεύσεων).

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αναλόγως την κάρτα (visa, American express κτλ) και την τράπεζα, διαφέρουν οι χρόνοι αποδέσμευσης κάποιου ποσού, δεν είναι παράξενο συμβαίνει. 

Επεξ/σία από Dark-o-phobia
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...