Προς το περιεχόμενο

STEELSERIES Arctis 5 White 2019 Edition - €17.99 ?? (Media Markt) ""ΑΚΥΡΟ""


othon.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα παραγγελιά μαζί με το ποντίκι και έβαλα ως πληρωμή τραπεζική κατάθεση . 34.50 μαζί με τα μεταφορικά , θα περιμένω να δω αν έρθει κανα μαιλ ακύρωσης κ βλέπω αν πληρώσω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, 7nisiotis είπε

Επίτηδες έβαλα τραπεζική κατάθεση γιατι δεν εχω την ορεξη σε ακυρο να παίζουμε μπάλα περιμένοντας.

Εάν δεν ακυρωθεί μέχρι Δευτέρα πρωί πάω να τους κάνω κατάθεση :P

εγω που εκανα το λαθος και τα πληρωσα με καρτα?

μου τραβηξαν ηδη τα λεφτα και αν φαμε ακυρο σε ποσες μερες αραγε θα μας τα επιστρεψουν?

παιζουν με τα νευρα μας ρε αν φαμε πακετο μεγαλη ξενερα ταλαιπωρια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ξέρετε άλλαξε σε 79.99 από 129 - μάλλον θα πέσουν άκυρα για λάθος τιμή - λάθος συστήματος - μπορεί και όχι.

ΧΧΑΑΧ έχει και μια καρέκλα αυτές τις αγωνιστικές 27 ευρώ από 100φεύγα, μία φορά μου την έβγαλε διαθέσιμη για παραλαβή από κατάστημα - μετά δεν

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mediamarkt πριν 2-3 χρόνια είχαν δώσει το τότε καινούργιο g403 απο 16 εώς 24 ευρώ. Δεν θυμάμαι ακριβώς. Ενώ έπαιζε στα 60. Αυτήν την φορά βέβαια είναι υπερβολικά χαμηλές. Ίσως δώσουν το ποντίκι του άλλου θέματος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, MetronAriston είπε

εγω που εκανα το λαθος και τα πληρωσα με καρτα?

μου τραβηξαν ηδη τα λεφτα και αν φαμε ακυρο σε ποσες μερες αραγε θα μας τα επιστρεψουν?

παιζουν με τα νευρα μας ρε αν φαμε πακετο μεγαλη ξενερα ταλαιπωρια

Ε νομίζω παίρνει κάπου στις 3 εργάσιμες 

Μόλις τώρα, lumiakias2017 είπε

Mediamarkt πριν 2-3 χρόνια είχαν δώσει το τότε καινούργιο g403 απο 16 εώς 24 ευρώ. Δεν θυμάμαι ακριβώς. Ενώ έπαιζε στα 60. Αυτήν την φορά βέβαια είναι υπερβολικά χαμηλές. Ίσως δώσουν το ποντίκι του άλλου θέματος.

27 ευρώ το είχαν δώσει, το θυμάμαι γιατι το είχα αγοράσει 

24-11-2016

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δεις που το κανουν επιτηδες για να τσιμπανε ψιλα. Σου λεει οι μισοι να παρουν δωροεπιταγη με το ακυρο και ολο και κατι θα αγορασουν μεσα στη βδομαδα απο δω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, notist είπε

Απορία. Κάθονται τώρα κάποιοι σχεδόν 12 Σαββάτου και αλλάζουν τιμές?

Τωρα που γινεται χαμος πιστευω πως τουλαχιστον στα μεγαλα καταστηματα υπαρχουν ατομα που διαμορφωνουν τις τιμες οτι ωρα και να ειναι. Black friday παιζονται πολλα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 hours ago, oceanborngr said:

Να δεις που το κανουν επιτηδες για να τσιμπανε ψιλα. Σου λεει οι μισοι να παρουν δωροεπιταγη με το ακυρο και ολο και κατι θα αγορασουν μεσα στη βδομαδα απο δω.

Απίστευτο το ότι ακολουθούν τέτοιες πρακτικές ακόμη και μεγάλες αλυσίδες...

Επεξ/σία από DrFreeman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μήνυμα απο τις ίδιες τις αγγελίες του insomnia: ''Κρίμα αν δεν σταθούν στο ύψος του και δεν στείλουν τα ακουστικά''  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει email και απο μικρα μαγαζιά με τις προσφορές STEELSERIES. Παιζουν στα Arctic 3, 5 7 και κάποια άλλα μοντέλα και απο ότι καταλαβαίνω είναι όλοι οι επίσημοι μεταπωλητές στις ίδιες τιμές. Η προσφορά επομένως είναι απο την εδώ αντιπροσωπεία και όχι απο μεμονωμένα μαγαζιά πχ. Media κλπ. Το 17,99 προφανως ήταν τιμή εκ παραδρομής (δαίμων του πληκτρολογίου). Εχω περιέργεια αν η media αναλάβει τις ευθύνες του λάθους της τιμώντας το όνομά´ της οπότε παρακαλώ όσοι παραγγείλατε να μας ενημερώσετε. Βέβαια κατά 90% με κάποια δικαιολογία πιστεύω ότι δεν θα παραδόσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...