Προς το περιεχόμενο

Logitech G512 SE RGB 80€ και G502 HERO SE RGB 50€ σε Κωτσοβολο και Public.


nfsmw_gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, nfsmw_gr είπε

Μαγκες παρελαβα σημερα, το πληκτρολόγιο φοράει τους Clicky διακοπτες και ειναι πολυ πολυ κομπλε! 

(ΝΑΙΙΙΙΙΙ, αυτους ηθελα κατα βαθος 😂 )

Απο ποιο καταστηματα το αγορασες? Περιμενω και εγω απο πλαισιο σημερα. Ελπιζω να ειναι οι ιδιοι διακοπτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Shyn είπε

Απο ποιο καταστηματα το αγορασες? Περιμενω και εγω απο πλαισιο σημερα. Ελπιζω να ειναι οι ιδιοι διακοπτες

Απο Public πηρα εγω, λεει πισω απο το κουτι οτι η SE εκδοση εχει τους clicky.

1 ώρα πριν, d4ydr33m3r είπε

Πολυ καλη τιμη αλλα be warned.. Επειδη εχω το G513 το πληκτρολογιο αυτο ειναι πιο compact και θα δυσκολεψει αρκετα χωρις το μαξιλαρακι ..

Σωστος, εχω παιξει καμια ωρα τωρα, δεν με ενοχλει η οτιδηποτε, αλλα πηρα και αυτο για παν ενδεχομενο: 

 

https://www.skroutz.gr/c/250/diafora-perifereiakwn.html?keyphrase=wrist+rest+hyperx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ. Όντως είναι Tacticle / clicky. Όποτε οποίος έχει θέμα με τον θόρυβο δεν θα το πρότεινα! 

 

Σίγουρα πιο όμορφο rgb από το κ70 lux που έχω άλλα αυτό είναι τελείως δίκη μου γνώμη. Σαν σασί υπερτερεί το κ70 κατά πολύ. 

Δυστυχώς δεν μπορώ να συγκρίνω τους Romer-G με τους cherry Mx καθώς έχω τους κόκκινους στο κ70 και οι Romer είναι περισσότερο σαν τους μπλε cherry mx.

 

Οπότε οποίος δεν έχει θέμα με κόκκινους διακόπτες καλύτερα να δώσει 10€ και να πάει στο κ68 που πρότεινε ο φίλος από πάνω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το G512 ειναι ενα απο τα καλυτερα μηχανικα πληκτρολογια που εχω χρησιμοποιησει ποτε μου .Εχω 10 απο αυτα 1 χρονο τωρα στο καταστημα μου και δεν εχουν παρουσιασει το παραμικρο παρα την βαρια χρηση τους(ιντερνετ καφε).Το μεταλλικο τους "σασι" κατα την προσωπικη μου γνωμη ειναι το πιο στιβαρο που υπαρχει στην αγορα εχει το usb pass through που δεν εχει το κ68 που προτειναν τα παιδια απο πανω αλλα δεν ειναι αδιαβροχο ,σιγουρα ομως ειναι πολυ πιο ποιοτικο απο το corsair.Οσο για τους διακοπτες σιγουρα cherry-mx =εγγυηση αλλα η αισθηση που δινουν οι romer-g για εμενα ειναι πολυ καλυτερη .Κατι αλλο που πρεπει να παρουμε σοβαρα υποψη ειναι το support στο after sales , απο corsair δεν γνωριζω ,στην logitech δεν εχω χρειαστει,στην steelseries απλα δεν υπαρχει support και βασιλιας σε αυτο το κομματι ειναι η Razer  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαι γω τα πηρα πολυ μου αρεσαν... απλα ο θορυβος λιγο με χαλαει στο πληκτρολογιο ,θα το συνηθισω  .

Τελικα το ποστ σου βοηθησε :-)

Εχω ενα logitech πληκτρολογιο πανω απο 10 χρονια δεν ηταν καν αδιαβροχο το ταλαιπωρησα με νερα και δ επαθε τιποτα ..

Επειδη δεν ειχε φωτισμο απλα το αλλαξα για κανενα αλλο λογο ..Δεν εκανε κ θορυβο .

Επεξ/σία από areti gamer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...