Προς το περιεχόμενο

TP-Link Archer VR2800 87€


basilis_k6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.bestprice.gr/item/2155147020/vdsladsl-modem-router-tp-link-archer-vr2800-v1.html?bpref=deal

https://www.skroutz.gr/s/12103013/TP-LINK-Archer-VR2800-v1.html

 

Μισή τιμή απο το ιστορικό χαμηλό του. Βλέπω κάποια άσχημα σχόλια στο αμαζον με drops στο ιντερνετ οπότε και δεν προχώρησα σε αγορά αλλα η τιμή ειναι σούπερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω η τιμή φαίνεται όντως σούπερ, αλλά με ανησυχούν τα σχόλια που λες απο το Amazon. Διάβασα αρκετά και φαίνεται πως υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να σου τύχει προβληματικά ή είναι ολα προβληματικά κι απλά δεν το παρατηρούν αρκετοί με τη χρήση που κάνουν στο ρούτερ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω να κανω μια αγορα mondem  αλλα θα περιμενω καμια καλη σε fritz box . Στο συγκεκριμένο με ανήσυχη ο χαμηλος επεξεργαστής του 

Καλη προσφορα ομως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Για να δούμε αν θα βγάλουν και κανένα πιο φρέσκο για voip με fritzOS 7

Αυτο περιμενω ....

Να κανω μια ερώτηση ...εγω που εχω fothnet  και εχω γραμμή κανονικά στο τηλέφωνο δεν μου κάνει το voip ? Πρέπει να μην έχει η και να έχει δεν πειράζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως ενω σκεφτομουν να το παρω, βλεπω ακομα και στο youtube παραπονα οτι αποσυνδεεται. Επισης η εταιρια τελευταιο firmware που εβγαλε ηταν το 2017, οποτε δεν ελπιζω τα προβληματα να διορθωθηκαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το 7430 λεει analog γραμμη - εκει βαζεις ενα dect HD ασυρματο ; Μετα για το 4G μπορεις να βαλεις ενα XIAOMI MI ROUTER 4A και τα εχεις ολα στο budget .  Το VR2800 το βρισκω καπως επιφοβο με τετοια σχολια 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...