Προς το περιεχόμενο

F&U FL2D5506UH απο MediaMarkt sta 299€


andreaspA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ορίστε προσφορά απο Media Markt για 55αρα για όποιους στενοχωριούνται που έχασαν την προσφορά της Hisense.

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_f-u-fl2d5506uh-1227373.html

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, vins είπε

Είμαι με το δάχτυλο στη σκανδάλη (και λόγω 3ετους εγγυησης). Κάποιος που την έχει να μας πει καμία γνωμη;

Καλά... μην περιμενεις και πολυ γιατί θα εξαφανιστεί.

55αρα με 299€ ειναι. Μια χαρά θα είναι πιστεύω όπως η 5005. Ολες ίδιες είναι πάνω κάτω αυτές οι φθηνές και είναι καλύτερες απο την μεσαία κατηγορία επώνυμων προ 5ετιας.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, andreaspA είπε

Καλά... μην περιμενεις και πολυ γιατί θα εξαφανιστεί.

55αρα με 299€ ειναι. Μια χαρά θα είναι πιστεύω όπως η 5005. Ολες ίδιες είναι πάνω κάτω αυτές οι φθηνές και είναι καλύτερες απο την μεσαία κατηγορία επώνυμων προ 5ετιας.

Ξέρουμε τι πάνελ φοραει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν ξερω με την συγκεκρημενη εταιρια με πιανει κατι οχι οτι εχω αγορασει ποτε τιποτα,μετανιωσα που δεν πηρα την Hisense σιγουρα καλυτερη απο αυτην λες και με τα 500 που μπορω να διαθεσω θα επαιρνα oled ο λαλακας...ελπιζω σημερα πλαισιο και κοτσος να βγαλουν καμια 55ρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Στα σχόλια στο skroutz δε λένε και τα καλύτερα για τα χρώματα. 

https://www.skroutz.gr/s/19963460/F-U-FL2D5506UH.html?from=latest_keyphrases&keyphrase=fl2d5506uh#reviews

Ενα σχόλιο υπάρχει για την 55αρα.

4 / 5 αστέρια λόγω value for money επιλογή. Στα κατά μπαίνει η μέτρια ποιότητα κατασκευής και ο μέτριος κορεσμός των χρωμάτων.Στα θετικά είναι οι δυνατότητες και κυρίως το Bluetooth που σου λύνει τα χέρια, και τα άριστα ηχεία της. Κολλάει λίγο καμία φορά στην εναλλαγή από smart mode σε κανάλια. Όμως 55'' στα 349 είναι ότι καλύτερο μπορείς να αποκτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vins είπε

Είμαι με το δάχτυλο στη σκανδάλη (και λόγω 3ετους εγγυησης). Κάποιος που την έχει να μας πει καμία γνωμη;

Παρτην και κρατα την σφραγισμενη μεχρι την Παρασκευη μηπως βγει καμια αλλη και αποφασιζεις τοτε.

55αρα στα 299 με 3 χρονια εγγυηση ειναι μια χαρα.

Σε χρωματα λογικα μπορει να ειναι και σαν την 50αρα την f&u που ειναι στα 259.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...