Προς το περιεχόμενο

Age of Empires II: Definitive Edition [2019][PC]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 5 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παίδες! Έχω μια απορία και με έχει πιάσει η νοσταλγία να παίξω ξανά αυτό το παιχνίδι μετά από πολλααααααά χρόνια… έχω ένα μηχάνημα του 2006 (😂) καλά κρατεί ακόμα.. το ερώτημα μου είναι που μπορώ να βρω το παιχνιδι, την παλιά βερσιόν βέβαια.. σε μια αναζητηση που έκανα στο google  δεν μπορώ να βρω κάτι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://gg.deals/game/age-of-empires-ii-hd/ 

λογικα θες την εκδοση του steam.κανε λιγες μερες υπομονη στα sales θα το δωσει πολυ φθηνα

Επεξ/σία από dalan2007
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dalan2007 είπε

https://gg.deals/game/age-of-empires-ii-hd/ 

λογικα θες την εκδοση του steam.κανε λιγες μερες υπομονη στα sales θα το δωσει πολυ φθηνα

Εγώ κατάλαβα ότι έψαχνε την κλασική έκδοση του 1999 😁

6 ώρες πριν, McRis69 είπε

Καλησπέρα παίδες! Έχω μια απορία και με έχει πιάσει η νοσταλγία να παίξω ξανά αυτό το παιχνίδι μετά από πολλααααααά χρόνια… έχω ένα μηχάνημα του 2006 (😂) καλά κρατεί ακόμα.. το ερώτημα μου είναι που μπορώ να βρω το παιχνιδι, την παλιά βερσιόν βέβαια.. σε μια αναζητηση που έκανα στο google  δεν μπορώ να βρω κάτι.. 

Αν όντως θες το κλασικό παλιό παιχνίδι, κοίτα εδώ https://gamesnostalgia.com/game/age-of-empires-ii-the-age-of-kings (δε βλέπω να είναι πειρατικό υλικό, abandonware software δίνουν)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδιά το κλασικό του 99 ψάχνω.. ούτως η άλλως ο υπολογιστής μου δεν το έπαιζε του 2013 το είχα κατεβάσει. Πάντως το βρήκα σε cd στο Vendora. Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παλιά version (AoC) με πολλές διορθώσεις μέσω του userpatch ώστε να έχεις σύγχρονες αναλύσεις και πολλά ακόμα καλούδια παίζει multiplayer στο voobly.

Αν θέλεις παράπονο πληροφορίες εδώ είμαστε @McRis69

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Easy_Rider είπε

Η παλιά version (AoC) με πολλές διορθώσεις μέσω του userpatch ώστε να έχεις σύγχρονες αναλύσεις και πολλά ακόμα καλούδια παίζει multiplayer στο voobly.

Αν θέλεις παράπονο πληροφορίες εδώ είμαστε @McRis69

Σε ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Ναι το dlc αυτό θα είναι campaign expansion,  θα έχει μόνο single player campaigns (18 συνολικά)

Στο event παρουσίασαν ένα campaign όπου υπερασπίζεσαι την Κωνσταντινούπολη όπου έχουν κάνει μία εντυπωσιακή απεικόνιση της Πόλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...