Προς το περιεχόμενο

[smartwatch + body scale ] HUAWEI WATCH GT


thiva7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, geodyter είπε

Έχει παραπάνω εμφανίσεις στο ρολόι αν εννοείς αυτό, στην εφρμογή Health του κινητού που τις κάνεις εγκατάσταση από εκεί στο κινητό.

Οκ σόρρυ δεν το είχα ψαξει ενδελεχώς όσο νόμιζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ενημερώσω πως στον κοτσοβολο αυτή τη στιγμή δίνουν και σκέτο το ρολόι και το bandle ρολόι + smart scale στα 119€.

(Μόλις έφυγα από κότσο Τσιμισκή, Θεσσαλονίκη)

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Αν δίνουν ζυγαριά και ρολόι στα 119 ευρώ, ποιος ο λόγος να πωλείται στα 119 ευρώ σκέτο το ρολόι;;; 

🤔

ΠΑΟΚ?

Είπαμε κατάστημα Τσιμισκή

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πήρα και εγώ από Κωτσόβολο 119 μαζί με την ζυγαριά, και για να ξέρετε πήγα με το κινητό και τους έδειξα το φόρουμ μας και το post του Μπαοκάρα Τσιμισκή γιατί αυτοί το είχαν 139! Έπειτα από την ενημέρωση που τους έκανα, το ελέγξανε ότι άλλοι Κωτσόβολοι το δίνουν τόσο και μου το δώσανε 119 μόνο για μένα όπως φάνηκε στο Περιστέρι...

Επεξ/σία από angelponiros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/11/2019 στις 10:53 ΠΜ, stafaf είπε

Συνδέεται άνετα κατεβάζοντας την εφαρμογή της huawei + το persistente apk. 

Από τα πιο "τίμια" smartwatches εκεί έξω, άψογη οθόνη, τεράστια αυτονομία.  

Προχώρα άφοβα. 

Έχω κατεβάσει μόνο το Huawei health. Τι είναι το persistente apk??? 

Επεξ/σία από kgliat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To έχω πάρει από την Τετάρτη. Οριακά deal το λες γιατί παίζει σε τιμές skroutz, ωστόσο το ρολογάκι είναι τίμιο. Πιθανότατα στην πρώτη στούκα που θα "φάει" σε γωνία τραπεζιού θα διαλυθεί, αλλά θα δείξει...
Η δε ζυγαριά μια χαρά. :-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανόν και αλλού δεν το έψαξα αλλά υπάρχει και εδώ https://www.e-shop.gr/smartwatches?

Εγώ το ψάχνω για το huawei watch gt 2. Ξέρει κανείς τι διαφορές έχει εκτός από την συνομιλία; Επίσης παίζει να είναι πιο στιβαρό από τον προκάτοχό του γιατί το gt λίγο που το είδα χτες από κοντά μου φάνηκε λίγο ψεύτικο σε σχέση με άλλα μοντέλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nick_81 είπε

Πιθανόν και αλλού δεν το έψαξα αλλά υπάρχει και εδώ https://www.e-shop.gr/smartwatches?

Εγώ το ψάχνω για το huawei watch gt 2. Ξέρει κανείς τι διαφορές έχει εκτός από την συνομιλία; Επίσης παίζει να είναι πιο στιβαρό από τον προκάτοχό του γιατί το gt λίγο που το είδα χτες από κοντά μου φάνηκε λίγο ψεύτικο σε σχέση με άλλα 

Η βασικη διαφορα για μενα ειναι η δυνατοτητα απαντησης - κλησης (εως 10 επαφες αποθηκευμενες) απο το ρολοι χωρις να βγαλεις το κινητο. Το βασικο του μειονεκτημα ειναι οτι δεν μπορεις να απαντησεις σε μηνυματα - ειδοποιησεις, μονο προβολη κανει. Γενικα το GT 2 ειναι περισσοτερο fitness tracker παρα smartwatch. Αλλο ενα μειονεκτημα ειναι το κλειστο λειτουργικο της Huawei με τις περιορισμενες δυνατοτητες. Η μπαταρια ωστοσο ειναι τερας και το ρολοι ειναι κουκλα, ειδικα με το δερματινο καφε λουρακι. Ειμαι σε σκεψεις εδω και μερες.. ισως περιμενω να βγαλει η Samsung το νεο Galaxy watch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...