Προς το περιεχόμενο

HyperX Cloud Alpha Gaming Headset 60ευρο @Msystems


tuna1146

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα τα ευχαριστηθείτε μάγκες.  Ποιότητα ήχου και υλικών κατασκευής.  Κόσμημα! 

Επεξ/σία από wilde
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουστικάρες!

Αντικατέστησα τα razer kraken τα πρώτα που είχανε βγει , (τα οποία όλως παραδόξως αποδείχθηκαν σκυλιά μαύρα!) 

μπορώ να πω ότι τα cloud alpha δικαίως παίρνουν τόσο καλές κριτικές.

Premium υλικά κατασκευής (ντρεπόμουν και που τα έπιανα!!) πανάλαφρα, βολικά και με κρυστάλλινο ήχο. Το μικρόφωνο τέρμα βολικό και καθαρό και για όποιον θέλει και 7.1 τσιμπάει το μαραφέτι  https://www.skroutz.gr/s/18479360/HyperX-Amp.html και είναι έτοιμος.

Προσωπικά είμαι τέρμα ικανοποιημένος με τον ήχο όπως είναι! 

Πολύ καλή αγορά!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, Shibbu είπε

Παραλαμβάνω σήμερα μετά τη δουλειά εγώ!

Άντε καλό μας κάψιμο!

πρέπει να είχαν λίγα κομμάτια να ξέρεις η άπλα χάσανε την μπάλα γιατί μου ήρθε emai ότι τα περιμένουμε αύριο και μετά ξανά ήρθε email ότι εκπαραδρομης στάλθηκε το πρώτο τα περιμείνουμε δεύτερα πες μας εντυπώσεις όταν τα πάρεις  και τα κάνεις use

 

Επεξ/σία από tuna1146
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, tuna1146 είπε

πρέπει να είχαν λίγα κομμάτια να ξέρεις η άπλα χάσανε την μπάλα γιατί μου ήρθε emai ότι τα περιμένουμε αύριο και μετά ξανά ήρθε email ότι εκπαραδρομης στάλθηκε το πρώτο τα περιμείνουμε δεύτερα πες μας εντυπώσεις όταν τα πάρεις  και τα κάνεις use

 

1 ώρα πριν, Shibbu είπε

Ακουστικάρες!

Αντικατέστησα τα razer kraken τα πρώτα που είχανε βγει , (τα οποία όλως παραδόξως αποδείχθηκαν σκυλιά μαύρα!) 

μπορώ να πω ότι τα cloud alpha δικαίως παίρνουν τόσο καλές κριτικές.

Premium υλικά κατασκευής (ντρεπόμουν και που τα έπιανα!!) πανάλαφρα, βολικά και με κρυστάλλινο ήχο. Το μικρόφωνο τέρμα βολικό και καθαρό και για όποιον θέλει και 7.1 τσιμπάει το μαραφέτι  https://www.skroutz.gr/s/18479360/HyperX-Amp.html και είναι έτοιμος.

Προσωπικά είμαι τέρμα ικανοποιημένος με τον ήχο όπως είναι! 

Πολύ καλή αγορά!

 

Σε πρόλαβα ! :)  

Πως και δε σου ήρθαν εσένα πρώτα? Λογικά για να έκανες το thread είχες ήδη παραγγείλει σωστά?

Μίση ώρα αφότου το δημοσίευσες το είδα κι εγώ και παράγγειλα αμέσως.

Μάλλον όπως λες χάσανε λίγο τη μπάλα! Παρεπιπτόντως, η προσφορά σταμάτησε πλέον. Τα ξανά ανέβασε στην παλιά τιμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Shibbu είπε

Σε πρόλαβα ! :)  

Πως και δε σου ήρθαν εσένα πρώτα? Λογικά για να έκανες το thread είχες ήδη παραγγείλει σωστά?

Μίση ώρα αφότου το δημοσίευσες το είδα κι εγώ και παράγγειλα αμέσως.

Μάλλον όπως λες χάσανε λίγο τη μπάλα! Παρεπιπτόντως, η προσφορά σταμάτησε πλέον. Τα ξανά ανέβασε στην παλιά τιμή. 

 Ναι το είδα μετά ότι το ανέβασες :P  υποθέτω ότι θα δώσανε priority σε αυτούς που πάνε από το κατάστημα η από αθηνα εμάς που θέλει κουριερ εεεε :P έκανα το order σχεδόν ταυτόχρονα με το thread λίγο μετά αφού το ανέβασα κάνα 5 λεπτό max γιατί χαλβαδόριζα τα beyerdynamic MMX 300

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tuna1146 είπε

 Ναι το είδα μετά ότι το ανέβασες :P  υποθέτω ότι θα δώσανε priority σε αυτούς που πάνε από το κατάστημα η από αθηνα εμάς που θέλει κουριερ εεεε :P έκανα το order σχεδόν ταυτόχρονα με το thread λίγο μετά αφού το ανέβασα κάνα 5 λεπτό max γιατί χαλβαδόριζα τα beyerdynamic MMX 300

Μάλλον τα παραγγείλαμε την ίδια χρονική στιγμή! 

Κι εγώ επαρχία είμαι άρα μάλλον ήμουν τυχερός!

Αφού πρόλαβες κι εσύ , όλα καλά! Κράτησε δεν κράτησε 1 ήμερα η προσφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Msystems eOrders <[email protected]>
Κοιν.:[email protected]
5 Δεκ στις 6:45 μ.μ.

Καλησπέρα σας,

 

Η παραλαβή μας δεν έγινε, από ενημέρωση που λάβαμε από τον διανομέα μας λόγω καθυστέρησης της εισαγωγής , αναμένονται μέχρι την Τετάρτη, οπότε θα σας ενημερώσουμε και πάλι.

 

Σας ζητούμε συγνώμη για την οποία αναστάτωση.

 

 

Με εκτίμηση,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον δεν είναι βρωμιάρηδες να ακυρώνουν παραγγελίες και χαζομάρες...θα τα πάρεις.. λιγη μόνο υπομονή.η τιμη ήταν πολύ καλή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...