Προς το περιεχόμενο

Το Samsung Galaxy S11 θα διαθέτει το πιο πολύπλοκο σύστημα κάμερας


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, grgoofy2002 είπε

Snapdragon παντου τι Exynos και χαζομαρες μωρεεεεεεεεεεεε😭

 

2 ώρες πριν, just for today είπε

Exynos και ξερος!! Γιατι ρε συ

 

36 λεπτά πριν, Kostasft είπε

Ακόμα exynos βάζουν? Το τμήμα το έκλεισαν αλλά οι exynos exynos. Περαστικά 

Μαζικά emails με ευχή "Αξινος και ξερός!" 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 λεπτό πριν, JcD είπε

Είναι εν τέλη και με βάση και τα τελευταία γεγονότα ξεφτιλισμένη εταιρία η σάμυ, και ακόμα αγοράζουμε τις συσκευές της! Καλά αν πάει τις ιντσες εκεί που τις πάει θα αλλάξω εταιρία, μόνο και μόνο για το δούλεμα που φάγαμε τόσα χρόνια για το jack... α και για το ελεεινό battery drain... α και τις πρασινοκόκκινες οθόνες, ε και ότι άλλο ξέχασα να αναφέρω εδώ! Α θυμήθηκα, τον fingerprint sensor που θέλει μισή ώρα να ξεκλειδώσει...τι άλλο ρε βοηθάτε με! 😄 Τον exynos, παραλίγο να τον ξεχάσω αυτόν..! 😂

Fool me once, shame on you.

Fool me twice,shame on me.

Fool me again,shame on both of us.

Γενικα δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα,βγαζει καλες γενικα συσκευες η εταιρεια(μπολικα features,καλες γενικα οθονες κλπ) και εχει και στην χωρα μας καλο service.

Απλα πρεπει να αγοραζεις πχ σε αναλογες τιμες και να το ψαχνεις παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Θα έρθω TЯ!KαLa να μου δείξεις το Tower σου ρε bro. Με όλα τα LED αναμένα όμως, μην μου τσιγκουνευτείς

Να έρθεις, βεβαίως. Θα δεις και ένα macmini που έχω και ένα imac. Βλέπεις εγώ ξέρω από πρώτο χέρι όλα τα λειτουργικά, τα έχω πληρώσει και μιλάω εκ πείρας. Και σου βάζω και ένα στοίχημα ότι έχω αλλάξει περισσότερα mac από εσένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ConstantineP είπε

Η "ορθή" λειτουργία κρίνετε ανάλογα και το τι στόχο έχουν οι ιδιοκτήτες του forum....αν ο στόχος είναι η arena και το ξεκατίνιασμα  και ο καρκίνος τότε ναι ο moderator κάνει σωστά την δουλειά του...αν είναι οτιδήποτε άλλο, τότε κάτι πάει στραβά ;)

Αν δω τους default κανόνες λειτουργίες θα σου πω ;)

Η ορθη λειτουργια κρινεται απο το τι γινεται στα υπολοιπα θεματα και ενοτητες αγαπητε,οχι τι γραφει ο καθενας στις ειδησεις.

Περαν τουτου οι ιδιες οι απαντησεις του κοσμου ειναι τετοιες που ''οτιδηποτε δεν ειναι xiaomi ειναι overpriced/μαπα/δεν αξιζει'',αρα ασε το ποιος κανει την δουλεια του σωστα και ποιος οχι :)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, EuphangeL είπε

Λυπάμαι πολύ τους κατόχους Samsung που απλά για να μην κολλήσουν την ρετσινιά, η εταιρία επιλέγει να μην ενσωματώσει κάποιου είδους secure face unlock και αντ'αυτού κοτσάρει μία τρύπα μέσ'τη μέση. Λες και την οθόνη δεξιά και αριστερά της τρύπας την χρησιμοποι...Oh wait ξέχασα είστε Androidάκηδες, πρέπει να τρέχουν τα gauges θερμοκρασίας - cpu - network activity εκεί πάνω, όπως στα system tray των καγκουρεμένων Windows PC σας

Τουλάχιστον θα βλέπουμε το ποσοστό μπαταρίας χωρίς swipe...😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Η ορθη λειτουργια κρινεται απο το τι γινεται στα υπολοιπα θεματα και ενοτητες αγαπητε,οχι τι γραφει ο καθενας στις ειδησεις.

Περαν τουτου οι ιδιες οι απαντησεις του κοσμου ειναι τετοιες που ''οτιδηποτε δεν ειναι xiaomi ειναι overpriced/μαπα/δεν αξιζει'',αρα ασε το ποιος κανει την δουλεια του σωστα και ποιος οχι :)

Η κάθε αρχή του φόρουμ είναι αυτή που θα επιτρέψει η όχι να λέγονται άσχετα η ανούσια σχόλια όπως ''οτιδηποτε δεν ειναι xiaomi ειναι overpriced/μαπα/δεν αξιζει''.... η θα τα εξαλείψει η θα συμμετέχει σε αυτά...εδώ επέλεξε να συμμετέχει...οπότε γιατί σου φαίνεται παράξενο για αυτά που γράφονται; ;) 

 

Τέσπα...δεν περιγράφω άλλο :)

Επεξ/σία από ConstantineP
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panathatube είπε

Πάντως άλλο τέσσερις ή πέντε αισθητήρες άλλο τρεις άλλο 108ΜΡ άλλο 16ΜΡ άλλο 2Χ optical zoom άλλο 5Χ. Άλλο τα μάτια του iPhone κι άλλο του Samsung από πλευράς hardware πάντα.

Α, ξέχασα σε όποιον χρήστη του Android δεν αρέσει ο σχεδιασμός μπορεί να αγοράσει της Παναγίας τα... μάτια από ναυαρχίδες Android. Εσένα είτε σού αρέσει είτε δεν σού αρέσει ο σχεδιασμός των iPhones είσαι υποχρεωμένος να σού αρέσει.

To Xiaomi REdmi note 8pro εχει καμερα 64mp στα χαρτια. Αρα η καμερα του τραβαει τις καλυτερες φωτογραφιες ακομα και απο τις αλλες ναυαρχιδες που εχουν λιγοτερα....τι οχι?

Επισης εγω στην πραξη δεν βλεπω τον κοσμο να αγορασει της παναγιας τα ματια απο πλευρας ναυαρχιδων σε Android μερια,δειγμα του οτι μαλλον τον κοσμο τον ενδιαφερουν αλλα πραγματα περαν του σχεδιασμου και αρα και οι υπολοιποι υποχρεωτικα τρωνε στην μαπα τον καθε σχεδιασμο της εταιρειας :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Μαζικά emails με ευχή "Αξινος και ξερός!" 😁

Σας πουλάει τον exynos και τον isocell στα 1200Ε και χαίρεστε. 

Πολυ κάτω σε απόδοση ο exynos και χειροτερες φώτο από imx.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
38 minutes ago, ConstantineP said:

Η "ορθή" λειτουργία κρίνετε ανάλογα και το τι στόχο έχουν οι ιδιοκτήτες του forum....αν ο στόχος είναι η arena και το ξεκατίνιασμα  και ο καρκίνος τότε ναι ο moderator κάνει σωστά την δουλειά του...αν είναι οτιδήποτε άλλο, τότε κάτι πάει στραβά ;)

Αν δω τους default κανόνες λειτουργίες θα σου πω ;)

Μη γενικεύεις χρησιμοποιώντας δικές σου σκέψεις σαν κάτι γενικότερο! 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Kostasft είπε

Σας πουλάει τον exynos και τον isocell στα 1200Ε και χαίρεστε. 

Πολυ κάτω σε απόδοση ο exynos και χειροτερες φώτο από imx.

Μπερδεύτηκες, δεν υποστηρίζω Exynos, αλλά Snapdragon και γνωρίζω ότι έχουν διαφορές.

Τι σχόλιό μου ήταν σαρκαστικό, εννοώ οτι δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι, αλλά μόνο να την κράζουμε.

BTW έχω Snapdragon 835... 😎

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κοιταξουνε να φερουνε κανα επεξεργαστη της προκοπης που κοροιδευουνε τον κοσμακη και ας αφησουνε τις καμερες λες και γιναμε ολοι επαγγελματιες φωτογραφοι!Που εκτος απο ινστα και βιπερ δεν μπορει να κανει τπτ αλλο αυτη η σαπιλα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, billdanos είπε

Μη γενικεύεις χρησιμοποιώντας δικές σου σκέψεις σαν κάτι γενικότερο! 

;)

blown GIF

Επεξ/σία από ConstantineP
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, ConstantineP είπε

Η κάθε αρχή του φόρουμ είναι αυτή που θα επιτρέψει η όχι να λέγονται άσχετα η ανούσια σχόλια

6σχολια εχεις κανει στην ειδηση του εδω θεματος χωρις ουτε 1 απο αυτα να αφορα το κινητο του τιτλου,και μαρεσει που κανεις και υποδειξεις στο πως πρεπει να λειτουργει ενα forum :)

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

6σχολια εχεις κανει στην ειδηση του εδω θεματος χωρις ουτε 1 απο αυτα να αφορα το κινητο του τιτλου,και μαρεσει που κανεις και υποδειξεις στο πως πρεπει να λειτουργει ενα forum :)

Τα παράπονα στο moderator ;)

 

ΥΓ: Άσχημο το νέο Galaxy :)

Επεξ/σία από ConstantineP
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Fulgore είπε

To Xiaomi REdmi note 8pro εχει καμερα 64mp στα χαρτια. Αρα η καμερα του τραβαει τις καλυτερες φωτογραφιες ακομα και απο τις αλλες ναυαρχιδες που εχουν λιγοτερα....τι οχι?

Επισης εγω στην πραξη δεν βλεπω τον κοσμο να αγορασει της παναγιας τα ματια απο πλευρας ναυαρχιδων σε Android μερια,δειγμα του οτι μαλλον τον κοσμο τον ενδιαφερουν αλλα πραγματα περαν του σχεδιασμου και αρα και οι υπολοιποι υποχρεωτικα τρωνε στην μαπα τον καθε σχεδιασμο της εταιρειας :)

Γι αυτό τόνισα το από πλευράς hardware. Όμως η κάμερα της Xiaomi δεν είναι ακριβώς η ίδια με της Samsung αφετέρου στο computational photography οι Νοτιοκορεάτες έχουν κάνει άλματα με τεχνολογία σχεδόν 4 ετών επομένως περιμένω κάτι δυνατό το 2019 αν συνδυαστεί και με το hardware 🙂

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...