Προς το περιεχόμενο

πληκτρολόγιο bluetooth Logitech K780 £37.99


svach

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο amazon.co.uk, με μεταφορικά μου βγήκε περίπου 57 Ευρώ. Τα public και ο Κωτσόβολος το έχουν σε black Friday τιμή 69.99Ε (αν δε θέλετε UK layout), την προηγούμενη βδομάδα η φτηνότερη τιμή στο skroutz ήταν 87

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Το εχει κανεις να δωσει info?

Το αγόρασα δώρο στην αδερφή μου πριν κανα χρόνο. Γύρω στα 100ευρώ νομίζω. Το έιχα ψάξει με reviews κλπ.

Ξετρελάθηκε. Είχε ταμπλετ της δουλειάς, κινητό και λαπτοπ συνέχεια μπροστά της στο σπίτι και της έλυσε τα χέρια να μπορεί να γράφει ταυτόχρονα και στις τρεις συσκευές.

Αλλά και μόνο για να γράφει κανείς mails σε κανα επαγγελματικό ταμπλετ αξίζει. Ειδικά σε τιμή 57 που λέει ο φίλος είναι τσάμπα..

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, atr3jiu είπε

Το αγόρασα δώρο στην αδερφή μου πριν κανα χρόνο. Γύρω στα 100ευρώ νομίζω. Το έιχα ψάξει με reviews κλπ.

Ξετρελάθηκε. Είχε ταμπλετ της δουλειάς, κινητό και λαπτοπ συνέχεια μπροστά της στο σπίτι και της έλυσε τα χέρια να μπορεί να γράφει ταυτόχρονα και στις τρεις συσκευές.

Αλλά και μόνο για να γράφει κανείς mails σε κανα επαγγελματικό ταμπλετ αξίζει. Ειδικά σε τιμή 57 που λέει ο φίλος είναι τσάμπα..

Ευχαριστω πολυ.

Ελεγα μηπως πετυχω το Craft σε καμια σουπερ τιμη και το παρω αλλα θα το τσεκαρω κι αυτο γιατι δεν το ειχα υποψιν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, agnostos99 είπε

Αυτό το ασπρο πράγμα από κάτω και για στήριξη ταμπλετ αφαιρείται?

οχι ειναι φιξ απότι θυμάμαι... και δίνει και βάρος να έχετε υπόψιν

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω το Κ375 που είναι το πιο φθηνό μοντέλο και το έχω ευχαριστηθεί. Τώρα σκέφτομαι να πάρω και αυτό αν και δεν νομίζω ότι θα έχει και μεγάλη διάφορα. Το δικό μου είναι πιο μαζεμένο μιας και την βάση την έχει ξεχωριστά. Να πω ότι είναι unifying όπως και το δικό μου και μάλιστα το δικό μου ήταν με τον δέκτη μαζί. 

Επεξ/σία από gtferrari
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...