Προς το περιεχόμενο

[Skins/Cases]Skins -30% / Cases and prisms -50% @dbrand


Jason15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα , έχει παραλάβει κανεις από πρόσφατη παραγγελία ; 
Εκανα στις 29/11 και ούτε φωνή ούτε ακρόαση ..

εχει αργήσει ή όχι ιδιαίτερα λόγω BF ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, MontzOlee είπε

Καλημέρα , έχει παραλάβει κανεις από πρόσφατη παραγγελία ; 
Εκανα στις 29/11 και ούτε φωνή ούτε ακρόαση ..

εχει αργήσει ή όχι ιδιαίτερα λόγω BF ?

Τα ίδια και σε μένα αλλά μου στείλαν το παρακάτω μήνυμα ότι θαργήσουν λόγω αυξημένων παραγγελιών εξαιτίας black friday. Παρήγγειλα και 5 μέρες μετά από σένα.

 

Please note that due to the MASSIVE demand generated by our Black Friday sale, your order is expected to ship within the next 7-14 days (this does not include weekends). We'll be in touch with shipping details the moment your order has left our facility. Speak soon!

edit: σήμερα είδα τα mail και φαίνεται να πήρε track number και EN ROUTE TO DHL ECOMMERCE DISTRIBUTION CENTER στον Καναδά.

Επεξ/σία από kritwn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, kritwn είπε

Τα ίδια και σε μένα αλλά μου στείλαν το παρακάτω μήνυμα ότι θαργήσουν λόγω αυξημένων παραγγελιών εξαιτίας black friday. Παρήγγειλα και 5 μέρες μετά από σένα.

Please note that due to the MASSIVE demand generated by our Black Friday sale, your order is expected to ship within the next 7-14 days (this does not include weekends). We'll be in touch with shipping details the moment your order has left our facility. Speak soon!

edit: σήμερα είδα τα mail και φαίνεται να πήρε track number και EN ROUTE TO DHL ECOMMERCE DISTRIBUTION CENTER στον Καναδά.

Εμένα δεν άργησε να φύγει , έκανε ship 29/11 αλλά τίποτα ακομα.. έλεγε βέβαια έως 15 εργάσιμες οποτε είμαι μέσα.. άσε που τα ΕΛΤΑ αυτή την περίοδο Βαράνε διάλυση αν έρχονται με απλό ταχυδρομείο

😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...