Προς το περιεχόμενο

Xbox one s 1 Tb + extra controller - 179 € - Microsoft France


fnp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά ,

Τρέχει προσφορά στο γαλλικό κατάστημα της microsoft , Xbox one s 1 Tb(είναι η έκδοση με το blue ray) με 2 χειρηστήρια  στα 179 τελική τιμή. Πέρσι είχε παίξει ανάλογη προσφορά στο γερμανικό store στα 169. Τιμή εδώ στα 214 €. Επίσης υπάρχουν και άλλες εκδόσεις με ένα παιχνίδι στα 169 , καθώς και το all digital στα 129.

https://www.microsoft.com/fr-fr/p/pack-console-xbox-one-s-1-to-deux-manettes/8n2f48gsxqzw?cid=msft_web_collection&activetab=pivot%3aoverviewtab

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Blackyy είπε

Με τα μεταφορικά και εγγύηση τι παίζει? 

Τα μεταφορικά είναι στην τιμή. Εγγύηση έχει ευρωπαική. Official store είναι γενικά , δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά επειδή έχω μείνει πίσω, βαρέθηκα να διαβάζω για ylod και για ps 3 και για Xbox κλπ παλαιότερα. Με το ps4 και τα Xbox one s one x υπήρξαν τέτοια θέματα; Γιατί παίρνοντας το all digital νομίζω ότι είναι πιο safe? Μπορείς να νοικιαζεις παιχνίδια και να τα σωζεις στον σκληρό; 

Επεξ/σία από klainmein
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, Sorry για το off topic.

Επειδή σκέφτομαι να το πάρω για τον μικρό.

Για να παίξεις fortnite δεν είναι δωρεάν? Απαιτείται live gold συνδρομή? Μιλάω για το battle royale.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, de_thymamai είπε

Παιδιά, Sorry για το off topic.

Επειδή σκέφτομαι να το πάρω για τον μικρό.

Για να παίξεις fortnite δεν είναι δωρεάν? Απαιτείται live gold συνδρομή? Μιλάω για το battle royale.

Στην ms (Xbox) ναι θέλει συνδρομή. Στα PS4 όχι. Απλά τώρα τελευταία παίζουν συχνά  προσφορές (εκτός bf) από την ms στις συνδρομές της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, alkis13 είπε

Τα χειριστήρια του κάνουν και για pc?

Ναι με καλώδιο ή αν έχεις bluetooth (ή πάρεις έναν φτηνό bt adapter)

9 ώρες πριν, klainmein είπε

Παιδιά επειδή έχω μείνει πίσω, βαρέθηκα να διαβάζω για ylod και για ps 3 και για Xbox κλπ παλαιότερα. Με το ps4 και τα Xbox one s one x υπήρξαν τέτοια θέματα; Γιατί παίρνοντας το all digital νομίζω ότι είναι πιο safe? Μπορείς να νοικιαζεις παιχνίδια και να τα σωζεις στον σκληρό; 

1: ο παλιός χαμός δεν γίνεται πλέον, αλλά πάντα υπάρχουν αστοχίες. 2: εγώ νομίζω ότι ΔΕΝ έχει σχέση (η μονάδα cpu-gpu είναι που "βγάζει" ζέστη-πρόβλημα) 3:όχι, ούτε καν, παίζεις ΜΟΝΟ παιχνίδια που έχεις στον λογαριασμό σου! ούτε μεταχειρισμένα ούτε δανεικά (ΔΕΝ υπάρχει οπτικός οδηγός) για το all digital λέω.

Επεξ/σία από aoc4000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...