Προς το περιεχόμενο

PS4 1TB + God Of War + The last of us + Horizon zero dawn 249€


Giannis9700

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

 

@naruto14 γιατί τέτοιο emoticon?

Θεωρείς ότι έβαλαν καλές προσφορές...;

Ότι περιλαμβάνει επιστροφή ναι το θεωρώ καλή προσφορά. Τα υπόλοιπα έτσι κι έτσι. Είναι ίδιες τιμές με το amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jon_pallis είπε

Μιλάμε για το ιδιο bundle που στην Αμερική παίζει στα 199$

Αυτό ακριβώς. 

Και αντε πες, δεν ειμαστε αμερικα εδώ, είναι πιο light τα πραγματα, αλλα δεν μπορώ να βλέπω την υποτιθέμενη BF τέτοιες τιμές σε ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stelios18120 είπε

Αυτό ακριβώς. 

Και αντε πες, δεν ειμαστε αμερικα εδώ, είναι πιο light τα πραγματα, αλλα δεν μπορώ να βλέπω την υποτιθέμενη BF τέτοιες τιμές σε ps4

Κάθε χρόνο οι προσφορές στην Αμερική είναι πολύ πιο μπροστά από εμάς. Δεν υπάρχει νόημα σύγκρισης.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, naruto14 είπε

Κάθε χρόνο οι προσφορές στην Αμερική είναι πολύ πιο μπροστά από εμάς. Δεν υπάρχει νόημα σύγκρισης.

Αυτό είπα και εγώ. 

Μην συγκρινουμε Αμερική με εμάς. 

Αλλα μπορούσαν να βάλουν και καλύτερες τιμές. 

Δεν θεωρώ ότι έκαναν κανένα καλό deal... 

Τεσπα, επιλογές ειναι αυτά. Όποιος θέλει αγοράζει 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Αυτό ακριβώς. 

Και αντε πες, δεν ειμαστε αμερικα εδώ, είναι πιο light τα πραγματα, αλλα δεν μπορώ να βλέπω την υποτιθέμενη BF τέτοιες τιμές σε ps4

εγω για pro μιλησα παντως γιατι αμερικα 299 ειναι τιμη black friday

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, greengr21 είπε

εγω για pro μιλησα παντως γιατι αμερικα 299 ειναι τιμη black friday

Να πω κάτι. 

Αν έβαζαν το απλό Ps4 στα 169-179€ και το prο  πχ στα 249€  τότε ναι. 

Θα ήταν BF. 

Τώρα δεν ειναι....και μέσα στο έτος χωρίς BF παίζουν έτσι τέτοια deal πάνω κάτω. 

Τώρα να κόβεις πχ 30-40-50€, και να βάζεις πριν τα BF μια τιμή στα ύψη, ώστε να φανεί μεγάλη έκπτωση, sorry για εμένα δεν αξίζει. 

Γνωμη μου πάντα, όποιος θεωρεί ότι αξίζει, αγοράζει εννοείται. 

Κουβέντα κάνουμε 😎😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, greengr21 είπε

η επιστροφη ειναι απο 299 και πανω...ασχετα με το τι λεει το banner

το έχει διευκρινίσει κανείς αυτό με Γερμανό; αν ισχύει να ετοιμάσω με τον δικηγόρο μου τα απαραίτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως να ξέρετε ότι η επιστροφή ισχύει για αγορές με σύνολο 299€ και πάνω, σε όσα είναι κάτω από 299€ και εμφανίζει το ποσό της επιστροφής είναι γιατί δεν ανανεώθηκε ακόμα το site.

Το λέω για μην αγοράσει κάποιος ελπίζοντας ότι θα πάρει επιστροφή σε κάτι που κοστίζει π.χ 249€.

Εξάλλου η επιστροφή ελέγχεται και πιστώνεται από την τράπεζα, όχι από τον Γερμανό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Να πω κάτι. 

Αν έβαζαν το απλό Ps4 στα 169-179€ και το prο  πχ στα 249€  τότε ναι. 

Θα ήταν BF. 

Τώρα δεν ειναι....και μέσα στο έτος χωρίς BF παίζουν έτσι τέτοια deal πάνω κάτω. 

Τώρα να κόβεις πχ 30-40-50€, και να βάζεις πριν τα BF μια τιμή στα ύψη, ώστε να φανεί μεγάλη έκπτωση, sorry για εμένα δεν αξίζει. 

Γνωμη μου πάντα, όποιος θεωρεί ότι αξίζει, αγοράζει εννοείται. 

Κουβέντα κάνουμε 😎😁

μα ουσιαστικα δε διαφωνουμε καπου,απλως βλεπω να υπαρχει τσουβαλιασμα(γενικο οχι απο σενα) προ και x που δεν εχουν καμια σχεση με τις base κονσολες απο αποψη hardware και προφανως κοστους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πριν ενα μηνα παιζαν ιδιες προσφορες οπως αυτη του 1 tb,ctr,δευτερο controller στα 269.Οταν εχει παιξει 1 μηνα πριν προφανως δεν ειναι black friday..Για οποιον δεν εχει ps4 και δν προλαβε πριν λιγο καιρο ισως αξιζει αλλα δεν ειναι χωμα σε καμια περιπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, greengr21 είπε

μα ουσιαστικα δε διαφωνουμε καπου,απλως βλεπω να υπαρχει τσουβαλιασμα(γενικο οχι απο σενα) προ και x που δεν εχουν καμια σχεση με τις base κονσολες απο αποψη hardware και προφανως κοστους

👍👍👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οι καλυτερες προσφορες θα ειναι σε κανεναν μηνα απο τώρα.. αυτα ειναι μαλακιες, συγγνωμη κι ολας για την έκφραση.  1-2  πραγματικές προσφορές σε καθε κλαδο ΚΑΙ ΑΝ. Μην τσιμπάτε έτσι εύκολα,  έμμεσα τους δίνετε πάτημα να μας κοροϊδεύουν καθε χρόνο.. επιλογή σας βέβαια , δικα σας τα λεφτά απλα μετα μην γκρινιαζετε στα φόρουμ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...