Προς το περιεχόμενο

4 σε 1 Razer keyboard, mouse, headset και mouse pad


unstabletop

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Προχτές αγόρασα το cynosa. Πανέμορφο. Αλλά , το πρόγραμμα synapse δεν μου δούλεψε ποτέ. Επίσης παταγα e και πατιοταν μαζί το r. Εχτές το επέστρεψα και πήρα πιστωτικό. Και ψώνισα τον αφυγραντήρα της gree. Το νου σας. Τελικά για kb κατέληξα στο ministreak pro. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πειτε εντυπώσεις και σε εμας παιδια.. ειμαι εδω και περιπου 1 χρονο με ενα bundle spartan gear καπως ετσι του 50 αρικου.. αξιζει η αναβαθμιση  σε αυτο τους νήματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, PantelisKapa είπε

Για πειτε εντυπώσεις και σε εμας παιδια.. ειμαι εδω και περιπου 1 χρονο με ενα bundle spartan gear καπως ετσι του 50 αρικου.. αξιζει η αναβαθμιση  σε αυτο τους νήματος;

Εάν έχεις την δυνατότητα να διαθέσεις αυτό το ποσό ναι,  θα είναι κατα την γνώμη πολύ καλύτερα σε θέμα κατασκευής τώρα σε βάθος χρόνου παίζει ρόλο και η χρήση που πρόκειται να κάνεις ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, panos19900 είπε

Εάν έχεις την δυνατότητα να διαθέσεις αυτό το ποσό ναι,  θα είναι κατα την γνώμη πολύ καλύτερα σε θέμα κατασκευής τώρα σε βάθος χρόνου παίζει ρόλο και η χρήση που πρόκειται να κάνεις ... 

Οταν λες "χρήση"..; gaming στον ελεύθερο μου χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν σε ολα τα ιντερνετ καφε κρατανε τοσα χρονια με ολα τα μαλακιστιρια να τα βαραν δεν νομιζω να θελει να δεις και το βαθος χρονου..... το δικο μου παντως μετα απο τοσα μπουνιδια (blackwidow) δεν μασαει μια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, PantelisKapa είπε

Οταν λες "χρήση"..; gaming στον ελεύθερο μου χρονο

οπως γράφει και ο striker γενικά κρατάνε καιρό δεν νομίζω να έχεις θέμα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...