Προς το περιεχόμενο

Inno3D GeForce RTX 2080 <<<605 e>>>{digital master}


greengroser

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.bestprice.gr/item/2155858469/inno3d-geforce-rtx-2080-8gb-ichill-x3-jekyll.html

ειναι αυτη η καρτουλα 

δεν ξερω τι παιζει με την Inno3D αλλα στα 600 

ειναι μια σοβαρη προσφορα για καπιον που θελει 2080 μπατζετ απο 760

 εχει και 2080 super asus στα 650

https://www.bestprice.gr/item/2155747739/asus-geforce-rtx-2080-super-8gb.html

(και τα δυο δεν τα λες ΠΡΟΣΦΟΡΑΡΕΣ αλλα οκ θα μπορουσαν και ΚΑΛΥΤΕΡΑ)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε και ενα κόπο και μπείτε και μεσα στο site.....γνκ το DigitalMaster εχει ανεβάσει πολλές παραπλανητικές προσφορές....θελω να πιστεύω οχι εσκεμμένα αλλά κάτι πάει λάθος με την πλατφόρμα/αλγόριθμό τους

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΑΚΥΡΟ ΜΑΓΚΕΣ ΣΟΡΡΥ  

ΚΑΙ ΚΑΛΑ κάτι πάει λάθος με την πλατφόρμα/αλγόριθμό τους

ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΟΝ 3900Χ  ΣΤΑ 460 ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ 600

πουστια για να παρουν ΚΛΙΚ

ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

τους πηρα τηλ για να τους κραξω αλλα ανοιγουν 10 το πρωι

 

Επεξ/σία από greengroser
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα χτες μια παραγγελία στο συγκεκριμένο κατάστημα...μου ηρθε email μετα απο κανα 20λεπτο οτι ακυρώνεται γιατι απο λαθος οι τιμες που αναρτήθηκαν ηταν χωρίς ΦΠΑ και κατι ακομα "δικαιολογίες"....

Για εμένα το ποστ δεν πρεπει να διαγραφεί για να βλέπει ο κόσμος την συμπεριφορά κάποιων καταστημάτων. Δεν λέω μπορεί όντως να έγινε κάποιο λάθος, ανθρώπινο ειναι, ΑΛΛΑ αν διαβάσετε κριτικές στο σκρουτζ για το συγκεκριμένο μαγαζί θα δείτε αρκετά παράπονα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακρια απο digital master

Ανικανοι

Μου εστειλαν προβληματικο προιον . Για μηνες κοροιδευανε. Εχασα λεφτα προιοντος + μεταφορικα + λεφτα επιστροφης, πανω απο κατοσταρικο συνολικα.
Απατεωνες ή απλα αχρηστοι, ειλικρινα δεν μπορω να βαλω το χερι μου στην φωτια για κατι απο τα δυο.

Αλλα δεν προκειται για scam. Οντως θελουν να πουλησουν αλλα δεν ξερουν τι τους γινεται. Προτιμουν να απαντανε για μηνες σε τηλεφωνα και μπουρου μπουρου σκεφτονται: "ε, που θα παει θα βαρεθει, εγω να στειλω σε αντιπροσωπο/προμηθευτη προιον πισω ουτε ξερω πως γινεται ουτε θελω να μαθω. Τι θα κανει, θα βαρεθει ο πελατης. Το μοναστηρι να 'ναι καλα."
Και στο τελος κερδιζουν. Ισως επρεπε να τους εβριζα στο τελος για να βγαλω εστω το αχτι μου αλλα δεν το 'κανα. Απλα το πηρα αποφαση και δεν ξανακαλεσα. Ειχα χασει ηδη πολλους μηνες. Επιχειρηση καρικατουρα.

Δεν θα αγοραζα ουτε με 90% εκπτωση απο δαυτους. Σε κανονικη χωρα θα ειχανε κλεισει πανω στον χρονο.
ΜΑΚΡΙΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...