Προς το περιεχόμενο

LENOVO Laptop Ideapad 330S-15IKB 15.6''/ Intel Core i5-8250U/ 6GB/ 256GB SSD - Germanos με Eurobank επιστροφή ~ 399 ευρώ


splanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.germanos.gr/product/lenovo-laptop-ideapad-330s-15ikb-15-6-intel-core-i5-8250u-6gb-256gb-ssd/20379885/

έχει και IPS

Δεν βρήκα το ίδιο ακριβώς στο σκούτζ αλλά με αυτά περίπου τα χαρακτηριστικά τα λενοβο είχαν πάνω απο 500

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

399 εννοείς με την επιστροφή της eurobank , σωστά ???

Αν ναι, δεν έχουν όλοι κάρτα της eurobank...

Επεξ/σία από bill987
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση προς κατόχους ανάλογων συστημάτων. Δεν έχω υψηλές απαιτήσεις εννοείται, αλλά αν θέλω να παίξω κάνα τύπου pillars 2 σε 720 medium θα πιάνει 30 frames? Κάνα indie παιχνιδάκι επίσης (πχ this is war /hollow knight) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρήγγειλα το συγκεκριμένο, από ποια άποψη black list? Εγώ δεν έχω κάποια εμπειρία από germano.

Ευχαριστώ! 

22 ώρες πριν, fastnq2 είπε

οντως ειναι καλη η τιμη και χωρις την επιστροφη αλλα προσωπικα εχω black list γερμανο εδω και καιρο..

Μόλις παρήγγειλα το συγκεκριμένο, από ποια άποψη black list? Εγώ δεν έχω κάποια εμπειρία από germano.

Ευχαριστώ

22 ώρες πριν, fastnq2 είπε

οντως ειναι καλη η τιμη και χωρις την επιστροφη αλλα προσωπικα εχω black list γερμανο εδω και καιρο..

Μόλις παρήγγειλα το συγκεκριμένο, από ποια άποψη black list? Εγώ δεν έχω κάποια εμπειρία από germano.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...