Προς το περιεχόμενο

[Monitor] Viewsonic 144hz 1920x1080 VA 139,00 €


Nero55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαβάζω για έντονο brightness flickering στο εύρος του FreeSync και ότι μερικές φορές η οθόνη αργεί να πάρει σήμα μετά από επανεκκινήσεις. Έχει κανείς εμπειρία με το συγκεκριμένο μόνιτορ;

Γιατί από specs στην τιμή του είναι σούπερ, VA πάνελ, 144Hz, FreeSync (με LFC) στα 139€ είναι πολύ καλή περίπτωση.

Επεξ/σία από GameShopper.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι μια απο της χειρότερες VA στα 144χζ. Στα 140 αξίζει αλλα με 40  παραπάνω πας στην 24g2u που δεν υπάρχει συναγωνισμός...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, mp44christos είπε

Ειναι μια απο της χειρότερες VA στα 144χζ. Στα 140 αξίζει αλλα με 40  παραπάνω πας στην 24g2u που δεν υπάρχει συναγωνισμός...

139 + 40 = €179. Εγώ γιατί την βλέπω την AOC 24G2U να ξεκινάει από €209; Αυτό δεν ειναι €40 διαφορά, είναι €70 διαφορά, σχεδόν διπλάσια.

Επεξ/σία από helicoid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, helicoid είπε

139 + 40 = €179. Εγώ γιατί την βλέπω την AOC 24G2U να ξεκινάει από €209; Αυτό δεν ειναι €40 διαφορά, είναι €70 διαφορά, σχεδόν διπλάσια.

δες και το ιστορικό τιμής στο skroutz
ίσως αύριο δούμε "black friday" προσφορά στα 180

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, helicoid said:

139 + 40 = €179. Εγώ γιατί την βλέπω την AOC 24G2U να ξεκινάει από €209; Αυτό δεν ειναι €40 διαφορά, είναι €70 διαφορά, σχεδόν διπλάσια.

αυτη ειναι η τιμη της απλός γίνεται χαμος γτ ολοι την εχουν βαλει στο ματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, helicoid είπε

139 + 40 = €179. Εγώ γιατί την βλέπω την AOC 24G2U να ξεκινάει από €209; Αυτό δεν ειναι €40 διαφορά, είναι €70 διαφορά, σχεδόν διπλάσια.

Έχει φύγει το στοκ, πριν από 2 βδομάδες @199 @κοτσοβολος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την viewsonic την είχα και την έστειλα, έχει σοβαρό πρόβλημα με θολό κείμενο παντού, ακόμη και σε games, το είχα ψάξει και ήταν γενικό πρόβλημα του panel που φοράει όπως και κάποιων άλλων va. Δώσε τα εξτρα και πάρε το  24g2u, μονιτορ δεν ψωνίζεις κάθε μέρα.

το freesync και το lfc της δούλευαν σωστά στο δικό μου rev τουλάχιστον, αλλά το πρόβλημα με το κείμενο δεν μπορούσα να το ξεπεράσω, ήταν σαν να στραβωνόμουν σταδιακά, προσπάθησα να το συνηθίσω αλλά δεν

Επεξ/σία από thrasivoulas®
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να πω απο προσωπική εμπειρία οτι ειχα 2 viewsonic .. (οχι κυρτές..) και οι 2 είχαν θέμα.

Και οι 2 ηταν απο amazon. Σε σχόλια χρηστών είδα οτι το 1/3 ειχε θεμα! Πραγματικά ποτε ξανα viewsonic. Και να φανταστείτε οτι μέχρι το 2000 ολα τα μονιτορ που ειχα ηταν Nokia!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...