Προς το περιεχόμενο

Xbox One S 1TB All Digital Edition Konsole inkl. Minecraft, Sea of Thieves, Fortnite-Skin und 2,000 V-Bucks 114,18 με μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


greengr21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, thodoris20s είπε

το γνωρίζω αυτό. Για να παίξω online με φιλαράκια τι πρέπει να κάνω;

Το fortnite δεν είναι έτσι και αλλιώς δωρεάν;

τα v-bucks τα αγοραζεις

2 λεπτά πριν, vins είπε

Βασικά άμα δώσεις και τα παιχνίδια ένα 30αρι μαζί στην ξεφτιλα, βγαίνει 85€! Και μόνο για νετφλιξ να το έχεις καλά βγαίνει 😂

εγω θα το εχω σαν game pass xboxone και θα εχω ολα τα disk games στο αλλο 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, thodoris20s είπε

το γνωρίζω αυτό. Για να παίξω online με φιλαράκια τι πρέπει να κάνω;

Το fortnite δεν είναι έτσι και αλλιώς δωρεάν;

Για παιχνίδια μίλησα, αν δεις στον τίτλο τα παιχνίδια είναι 2, τα του fortnite δεν είναι το παιχνίδι, είναι in game δωρα

Για ονλαιν xbox live gold συνδρομη

Επεξ/σία από vins
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα γιατί μου το εμφανίζει stock 

Μέχρι να γράψω φτάσατε 3 σελ ...

Thanks ts

Επεξ/σία από ballin95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ δυνατό όντως αλλά ρε παιδιά είμαι ο μόνος η και εσείς αισθάνεστε πολλές φορές ότι τα θέλετε όλα και μετά καταλήγετε να αγοράζετε πράματα και να μην έχετε χρόνο να τα δοκιμάσετε/παίξετε? :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nerazzurri είπε

Πολύ δυνατό όντως αλλά ρε παιδιά είμαι ο μόνος η και εσείς αισθάνεστε πολλές φορές ότι τα θέλετε όλα και μετά καταλήγετε να αγοράζετε πράματα και να μην έχετε χρόνο να τα δοκιμάσετε/παίξετε? :P 

Εγώ είμαι σίγουρος ότι θα πέσει παντόφλα σπίτι και θα αναγκαστώ να το πουλήσω 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν το πήρα τελικά. Δεν μπορώ να συμβιβαστώ με το ότι δεν έχει bluray. Θέλω να έχω την ευχέρεια να αγοράζω και να πουλάω τα παιχνίδια που θα παίζω. Μπορεί να είναι πολύ φθηνή τώρα αυτή η κονσόλα, αλλά αισθάνομαι ότι σε βάθος χρόνου χάνεις λεφτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, MakeGreeceSexyAgain είπε

Εγώ είμαι σίγουρος ότι θα πέσει παντόφλα σπίτι και θα αναγκαστώ να το πουλήσω 😅

Χαχαχα σε νιώθω φίλε :P πάνε οι εποχές που ήμασταν πιτσιρικάδες, ανέμελοι και με όλη μέρα κενή για playstation και παιχνίδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, thodoris20s είπε

Εγώ δεν το πήρα τελικά. Δεν μπορώ να συμβιβαστώ με το ότι δεν έχει bluray. Θέλω να έχω την ευχέρεια να αγοράζω και να πουλάω τα παιχνίδια που θα παίζω. Μπορεί να είναι πολύ φθηνή τώρα αυτή η κονσόλα, αλλά αισθάνομαι ότι σε βάθος χρόνου χάνεις λεφτά.

Κι εγώ αν σκόπευα να παίξω πολλά παιχνίδια έτσι θα σκεφτόμουν. Απλά το θέλω μόνο για fifa και κάνα COD, οπότε Κλάιν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, thodoris20s είπε

Εγώ δεν το πήρα τελικά. Δεν μπορώ να συμβιβαστώ με το ότι δεν έχει bluray. Θέλω να έχω την ευχέρεια να αγοράζω και να πουλάω τα παιχνίδια που θα παίζω. Μπορεί να είναι πολύ φθηνή τώρα αυτή η κονσόλα, αλλά αισθάνομαι ότι σε βάθος χρόνου χάνεις λεφτά.

Από την άλλη έχεις ένα πολύ ωραίο media player που δεν θα κολλήσει πουθενά. Μόνο για αυτό αξίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωω ψηθηκα ασχημα τωρα..

Εν τω μεταξυ ξεκιναω δουλεια παλι σε λιγες μερες... με δουλεια, σχολη,  γυμναστήριο, αν αγορασω αυτη τη κονσολα, ποτε θα παιζω; εχω ηδη ενα gaming pc να κάθεται...

Αααχζ αυτο το insomnia θα με κανει να πεταξω ολα μου τα λεφτα αυτες τις μερες 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, telis είπε

Από την άλλη έχεις ένα πολύ ωραίο media player που δεν θα κολλήσει πουθενά. Μόνο για αυτό αξίζει 

Συμφωνώ, απλά οκ με 70€ επιπλέον έχεις την κονσόλα με το bluray που τα κάνει όλα για όλους. 

Γενικά είναι τελείως υποκειμενικό και στο τι χρήση θέλει να κάνει ο καθένας. Όπως είπε και ο φίλος από πάνω, ξέρει πολύ συγκεκριμένα τι θα παίξει οπότε τον συμφέρει εννοείται. Εγώ που θέλω να πάρω κονσόλα για πρώτη φορά στη ζωή μου, αισθάνομαι ότι θα με περιορίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...