Προς το περιεχόμενο

[Laptop] HP Omen 17 - cb0011nv Laptop (Core i7 9750H/16 GB/256GB SSD + 1TB HDD/GTX 1660 ti 6 GB) 1079€ @Plaisio


FiKiFiKi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.plaisio.gr/pc-perifereiaka/laptops/hp-omen-17-cb0011nv-laptop-core-i7-9750h-16-gb-256gb-ssd-1tb-hdd-gtx-1660-ti-6-gb-_3265048

skroutz στα: https://www.skroutz.gr/s/19758508/HP-Omen-17-cb0002nv-i7-9750H-8GB-1TB-256GB-GeForce-GTX-1660-Ti-FHD-W10.html?from=drop

Δεν βρήκα ακριβώς το ίδιο στο skroutz η μόνη διαφορά είναι ότι το εργαλείο της προφοράς έχει 8GB RAM παραπάνω.

Οθόνη:17.3" Full HD IPS 1920 x 1080

Επεξεργαστής:Intel Core i7 9750H 2.60 GHz

Μνήμη:16 GB DDR4

Χωρητικότητα:256GB SSD + 1TB HDD

Κάρτα γραφικών:NVIDIA GTX 1660 Ti 6 GB

 2 έτη εγγύηση ΠΛΑΙΣΙΟ COMPUTERS A.E.B.E.

 

Σε σχέση με την προσφορά που έπαιξε τέλη Σεπτεμβρίου πως το βλέπετε;

 

Επεξ/σία από FiKiFiKi
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ak13ak είπε

Στην ιδια τιμη ηταν και τοτε, εξαιρετικη προσφορα, υπηρχε σε σκρουτζομαγαζα στα 1500 ευρω

Το μόνο που με "χαλάει" είναι ότι η οθόνη δεν είναι 120hz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει, στο εξωτερικο βγαινει με οθονη 144hz αν δεν κανω λαθος.

Εγω εχω δοκιμασει μονο το συγκεκριμενο απο φιλο που το πηρε το Σεπτεμβρη, πραγματικα εντυπωσιακο.

Ειναι σε τιμη που βαζει κατω ευκολα σταθερο υπολογιστη στα ιδια χρηματα.

Η οθονη εξαιρετικη, τρομερα χρωματα, το πληκτρολογιο ευχρηστο και πολυ ωραιο με το φωτισμο, η ποιοτητα κατασκευης στιβαρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα πάρει στην ίδια τιμή πριν δύο μήνες περίπου. Είναι ένα μικρό θηρίο. Για Black Friday περίμενα να το βγάλουν είτε σε καλύτερη τιμή είτε στην ίδια τιμή με δώρο π.χ. κάποια τσάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, geophi είπε

Το είχα πάρει στην ίδια τιμή πριν δύο μήνες περίπου. Είναι ένα μικρό θηρίο. Για Black Friday περίμενα να το βγάλουν είτε σε καλύτερη τιμή είτε στην ίδια τιμή με δώρο π.χ. κάποια τσάντα.

Μιας και το ανέφερες παίζει καμιά προσφορά για τσάντα; Η παλιά που έχω είναι για 15" λαπτοπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά, ο μέγιστος ρυθμός ανανέωσης είναι αυτός της εκάστοτε συνδεδεμένης οθόνης.

Σε άλλα καταστήματα νομίζω υπάρχει η ίδια θήκη πιο οικονομική.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τούμπανο μηχάνημα!!!

Σε διπλανό πόστ ρώταγα για το παρακάτω, αλλά δεν υπάρχει σύγκριση με αυτό του TS

https://www.plaisio.gr/pc-perifereiaka/laptops/windows-laptops/hp-pavilion-gaming-17-cd0024nv-laptop-core-i7-9750h-8-gb-256gb-ssd-1tb-hdd-gtx-1650-4-gb-_3265110

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...