Προς το περιεχόμενο

Sharp 55BL2EA 389 ευρώ Κωτσόβολος


gbras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, killbillkill είπε

Η εξαργύρωση πόντων μπορεί να γίνει επιτόπου;; ξέρει κάποιος; 

Αυτο οντως εννοεις ή μηπως....?

5 ώρες πριν, killbillkill είπε

Η εξαργύρωση ΤΩΝ πόντων μπορεί να γίνει επιτόπου;; ξέρει κάποιος; 

Γενικα ποντους εξαργυρωνεις ο,τι ωρα θες, και ιντερνετικα να παραγγειλεις εμφανιζεται στο βημα πληρωμης η δυνατοτητα εξαργυρωσης.

Αν ομως εννοεις "τους" ποντους απο την αγορα που "θα" κανεις, τοτε προφανως οχι, οπως σου εδειξαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα χαρακτηριστικά της πάντως φυσάνε, όπως λέει κι ο φίλος από πάνω περιμένουμε εντυπώσεις, πάντως στο σκρουτζ για την 50ρα η μία κριτική που εχει είναι πολύ καλή και μάλλον διαθέτει va panel.

Επεξ/σία από satelitas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, smyrali είπε

την πήρε κανείς να μας πει εντυπώσεις;

Ναι την πηρα εγω, οταν παραλαβω απο εβδομδα θα γραψω εντυπωσεις. Αν και το θεμα ειναι να την αγορασεις σημερα για να εκμεταλευτεις το bonus της καρτας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, gbras είπε

Ναι την πηρα εγω, οταν παραλαβω απο εβδομδα θα γραψω εντυπωσεις. Αν και το θεμα ειναι να την αγορασεις σημερα για να εκμεταλευτεις το bonus της καρτας

Ευχαριστημένος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα,

την πήρα εγώ για τηλεόραση παρουσιάσεων στο γραφείο. Ταχύτατο λειτουργικό, αποδεκτό 4Κ, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ήχος, μια χαρά θέαση γενικά για τα λεφτά της. Αν γύριζα το χρόνο πίσω θα έπαιρνα και μια 2η για το σπίτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators

Στα 300 που ηταν BF μπορει να αξιζε. Τωρα νομιζω οτι στα 399 δεν ειναι καλη επιλογη, εχει θεματα που εχουν αναφερθει στα 2 τοπικ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...