Προς το περιεχόμενο

[Smartband] Briame Smart Watch Bracelet Band Fitness Tracker - $0.99 - @aliexpress [ΑΚΥΡΑ]


asemnos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, mrfan είπε

Ναι, δεν μ αρέσει να δίνω αριθμούς καρτών κλπ

όπως νιώθει ο καθένας άνετα.. δεν διαφωνώ . απλός το Alipay είναι μια από τις μεγαλύτερες πλατφόρμες πληρωμών.  Μπορείς να το δοκιμάσει με μια prepaid ή  Revolout.

 

 

Ευχαριστώ TS πήρα ! ίσως και κάποια ακόμα πραγματάκια 

Επεξ/σία από argi73
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, argi73 είπε

όπως νιώθει ο καθένας άνετα.. δεν διαφωνώ . απλός το Alipay είναι μια από τις μεγαλύτερες πλατφόρμες πληρωμών.  Μπορείς να το δοκιμάσει με μια prepaid ή  Revolout.

Έλα μωρέ μην το κουράζουμε. Για 99 cents δεν δίνω αριθμούς καρτών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, christos4 είπε

Συγγνώμη, αλλά θα εμπιστευτείτε προϊόντα με όνομα Μπριάμι;;;; :-P:-P:-P

Έλα ρε φίλε.86 λεπτά κοστίζει.Πες ότι πηγές να ανοίξεις μια μαστίχα κ σου έπεσε. 😛 Τσίμπησα κ εγώ ένα . ευχαριστώ😛

Επεξ/σία από tolisroum
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα ένα ίδιο ακριβώς πριν 1 μήνα από Banggood, απλά του είχαν κοτσάρει άλλη μάρκα. Το πρώτο ήρθε DOA, το δεύτερο χάλασε η οθόνη του πάνω στη βδομάδα.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Μια άλλη δική μου πρόσφατη παραγγελία από αυτόν τον πωλητή, κάτι σαχλά ακουστικά που οι άλλοι τα πουλάνε στα €2 κι αυτός τα είχε στα 38 λεπτά, ακυρώθηκε από το Aliexpress μετά από μερικές μέρες "for security reasons." 'Οχι επειδή πέρασε η προθεσμία και δεν την έστειλε. Απλά αν στείλει να χαρείτε που θα το πάρετε φτηνά αλλά να έχετε ως βασική εκδοχή την ακύρωση.

Επεξ/σία από dimitris.ch
αφαίρεση υπογράμμισης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris.ch είπε

Μια άλλη δική μου πρόσφατη παραγγελία από αυτόν τον πωλητή, κάτι σαχλά ακουστικά που οι άλλοι τα πουλάνε στα €2 κι αυτός τα είχε στα 38 λεπτά, ακυρώθηκε από το Aliexpress μετά από μερικές μέρες "for security reasons." 'Οχι επειδή πέρασε η προθεσμία και δεν την έστειλε. Απλά αν στείλει να χαρείτε που θα το πάρετε φτηνά αλλά να έχετε ως βασική εκδοχή την ακύρωση.

Κ εγώ κάτι τέτοιο περιμένω.. από 9000 απόθεμα το κάθε χρώμα λίγο δύσκολο να έχει..Κάνει ένα δανειακι από εμάς να κουκουλωσει κάτι τρύπες ο Κινέζος. Χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...