Προς το περιεχόμενο

GoPro Hero 8 bundle 380€


PCAPTURES

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαγκες την τσιμπησα και εγω! Ελπιζω πως θα ερθει κανονικα χωρις τελωνιο γιατι δεν διαλεξα πουθενα μεθοδο αποστολης! Ελπιζω να αρκει που εβαλα χώρα ελλάδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, TLabri είπε

Μαγκες την τσιμπησα και εγω! Ελπιζω πως θα ερθει κανονικα χωρις τελωνιο γιατι δεν διαλεξα πουθενα μεθοδο αποστολης! Ελπιζω να αρκει που εβαλα χώρα ελλάδα!

Οπως και προειπε ο φιλος που εκανε το topic ερχεται απο αποθηκες της Ολλανδιας! Οποτε δεν χρειαζεται να ανησυχεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είδα τι προσφέρει το πρόγραμμα GOPRO Plus και ψήνομαι πολύ να το κάνω (4,17 Χ 12 μήνες = 50 ευρώ τον χρόνο).

Οι παροχές του είναι εξαιρετικές! 😲

https://gopro.com/en/gr/shop/subscription/gopro-plus-monthly-subscription/GoProPlusMonthly.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, kukukali είπε

Εξωτερικό μικρόφωνο παίρνει; 

Ναι υπάρχει ένας αντάπτορας που μπορείς να βάλεις εξωτερικό μικρόφωνο αλλά η τιμή του είναι στο Θεό .https://gopro.com/en/us/shop/accessories/pro-3.5mm-mic-adapter/AAMIC-001.html και αυτο https://gopro.com/en/us/shop/mounts-accessories/media-mod/AJFMD-001.html που θα βγει το Δεκέμβριο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με την αποθήκη αποστολής, οι κάμερες φεύγουν απο Ολλανδία και κάνουν περίπου 10 μέρες (αν υπάρχει διαθεσιμότητα). Πρόσφατα την πήρα με το πρόγραμμα trade (λίγες μέρες πριν βγεί τα έπαιξε η 4άρα και έκαναν έκπτωση 100 ευρω αν την έστελνα πίσω. την έχω δοκιμάσει ελάχιστα, τράβηξα όμως timewarp ή δεν θυμάμαι πως το λεει... το εργαλείο μαμαει! 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, stelaraspavl είπε

Παίζει άραγε κανένας promo code για ακόμα μεγαλύτερη έκπτωση; 😁

Δοκίμασα ένα σορό και πίστεψε με δεν πετυχαν....

Στις 30/11/2019 στις 11:35 ΠΜ, kukukali είπε

Εξωτερικό μικρόφωνο παίρνει; 

Στο ebay κυκλοφορούν και ολόιδια στα 10 ευρώ...  Πιστεύω πως δεν έχουν πλακέτα μέσα οπότε θα κάνει την ίδια δουλειά...! Ή γενικά και από κινητό ανταπτορα αν πάρεις θα δουλέψει! Type c to jack

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Βλέπω πως αν επιλέξεις Αμερική αλλαζει η τιμή(317) του bundle τυχενω να έχω συγγενείς που θα έρθουν Ελλάδα σύντομα. θα είναι η ίδια κάμερα? αξίζει να το κάνω? θα έχω τις ίδιες εγγυήσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stelaraspavl είπε

Γνωρίζει κάποιος πότε θα τις έχουμε ή πότε θα γίνει η αποστολή; 

Μου ήρθε σήμερα email με track number από ups οπότε εμένα μέσα στην εβδομαδα θα μου έρθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...