Προς το περιεχόμενο

SpotyPal Bluetooth Tracker (1+1 BLACK FRIDAY ΠΡΟΣΦΟΡΑ)


baglig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλημέρα,

Έριξα μια ματιά σε ένα tracker για κλειδιά και μου φάνηκε καλή προσφορά. Κοστίζει 18.90€ (από 29€ αρχική τιμή) και σου δίνουν ένα εντελώς free δώρο, αν αγοράσεις ένα (ως Black Friday 1+1 προφορά). 

Εδώ είναι το official store τους: https://shop.spotypal.com/

Στο site τους (https://www.spotypal.com/λένε ότι παίζει για πολλά αντικείμενα, πορτοφόλια, αποσκευές κλπ. Βέβαια μου φαίνεται λίγο τραβηγμένο να το βάζεις σε αποσκευή και απλά να αράζεις και να σε ειδοποιεί πότε βγαίνει από το διάδρομο, τουλάχιστον εγώ δε θα το έκανα λόγω άγχους και μόνο μη τη χάσω. 

Για κλειδιά όμως δείχνει ταμάμ. Είναι ελληνική εταιρεία βέβαια αλλά δείχνουν να χουν κάνει σοβαρή δουλειά και στο site όσο το έψαξα. 

Για την τιμή που το δίνουν πάντως τώρα και επειδή έχω ξαναπάρει ανάλογο tracker από amazon, μάλλον θα το χτυπήσω, έστω και μόνο για τη δοκιμή.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα αγόρασα ένα στα 18,90 τελική τιμή. Μου ήρθε δωρεάν με ACS. Πολύ καλό προϊόν. Το έχω στο αμάξι και ανοίγω την εφαρμογή και βλέπω που είναι στον χάρτη σε περίπτωση που ξεχάσω που το έχω παρκάρει :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ το χρησιμοποιώ αρκετό καιρό και είμαι πολύ ικανοποιημένος! Γενικά είναι αξιοπρεπές προϊόν. Παίρνει καλές κριτικές και στο skroutz και η εφαρμογή στο Play Store!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, katsikoula είπε

Πρόσφατα αγόρασα ένα στα 18,90 τελική τιμή. Μου ήρθε δωρεάν με ACS. Πολύ καλό προϊόν. Το έχω στο αμάξι και ανοίγω την εφαρμογή και βλέπω που είναι στον χάρτη σε περίπτωση που ξεχάσω που το έχω παρκάρει :P

αυτό μπορείς να το κάνεις και απο το κινητό μέσα από τους χάρτες της google εδώ και πολύ καιρό

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Έχει καμία ουσιαστική διαφορά με το Non-Branded που κοστίζει 9.90?

https://shop.spotypal.com/product/spotypal-non-branded/

νομίζω ότι έχει 2 απλές διαφορές, ότι στην non-branded δεν έχει μπροστά τη λέξη SpotyPal και ότι δεν έχεις επιλογή χρώματος (είναι μόνο άσπρη η non-branded συσκευή) ενώ στις άλλες μπορείς να επιλέξεις μεταξύ 3 χρωμάτων (σκούρο μπλε, άσπρο και κόκκινο). 

5 λεπτά πριν, koystado είπε

αυτό μπορείς να το κάνεις και απο το κινητό μέσα από τους χάρτες της google εδώ και πολύ καιρό

Αν έχω καταλάβει καλά αυτό που λες, δεν νομίζω να ισχύει και πολύ, είναι σαν να μου λες ότι δεν χρειάζεται να αγοράσεις ένα activity tracker μιας και μπορείς απλά να κατεβάσεις μια activity εφαρμογή στο κινητό σου. Έχοντας το tracker μέσα στο αυτοκίνητο έχεις πάντα και αυτόματα στο κινητό σου τη θέση του στο χάρτη.

Επεξ/σία από baglig
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Kenny McCormick είπε

Πείτε ρε παιδιά είμαστε η τάδε εταιρία (ή δουλεύουμε στην τάδε εταιρία) και υπάρχει αυτή η προσφορά  κακό δεν είναι!

Φίλε μου έγραψα πιο πάνω ότι έχω αγοράσει και το χρησιμοποιώ αρκετό καιρό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, koystado είπε

αυτό μπορείς να το κάνεις και απο το κινητό μέσα από τους χάρτες της google εδώ και πολύ καιρό

Μπορείς να μου πεις τον τρόπο; Παλιά μου έβγαζε μόνο του το gMaps που είχα παρκάρει το αυτοκίνητο ενώ τους τελευταίους μήνες δεν το κάνει και δεν ξέρω που να το βρω!!! Αν είναι να ακυρώσω την παραγγελία που έκανα πριν από λίγο

:P

1 ώρα πριν, baglig είπε

νομίζω ότι έχει 2 απλές διαφορές, ότι στην non-branded δεν έχει μπροστά τη λέξη SpotyPal και ότι δεν έχεις επιλογή χρώματος (είναι μόνο άσπρη η non-branded συσκευή) ενώ στις άλλες μπορείς να επιλέξεις μεταξύ 3 χρωμάτων (σκούρο μπλε, άσπρο και κόκκινο).

Για εμένα δηλαδή που το θέλω σε λευκό και μου είναι παντελώς αδιάφορο το αν θα γράφει Spotypal μπροστά, κακώς έδωσα +9 ευρω για το λευκό branded;

1 ώρα πριν, baglig είπε

Αν έχω καταλάβει καλά αυτό που λες, δεν νομίζω να ισχύει και πολύ, είναι σαν να μου λες ότι δεν χρειάζεται να αγοράσεις ένα activity tracker μιας και μπορείς απλά να κατεβάσεις μια activity εφαρμογή στο κινητό σου. Έχοντας το tracker μέσα στο αυτοκίνητο έχεις πάντα και αυτόματα στο κινητό σου τη θέση του στο χάρτη.

Δεν ισχύει αυτό για το SpotyPal καθώς δεν έχει κάποιον GPS πομπό παρά μόνο Bluetooth. Ο τρόπος που λειτουργεί είναι ότι όταν βρεθεί κοντά στο κινητό του χρήστη στέλνει σημάδι ζωής και η εφαρμογή σημειώνει την τωρινή του θέση ως η τελευταία θέση στον χάρτη. Αν σου κλέψει κάποιος το αμάξι και προσπαθήσεις να το βρεις, θα δεις ότι σου δείχνει την τελευταία θέση με ημερομηνία και ώρα την θέση που συνδέθηκε τελευταία φορά το Spotypal με το κινητό σου. Αν όμως αργότερα περάσει κάποιος άλλος χρήστης Spotypal δίπλα από το αυτοκίνητο σου, το Spotypal σου θα χρησιμοποιήσει το κινητό του περαστικού για να ανανεώσει το στίγμα του. Βέβαια στην Ελλάδα αυτό δεν ξέρω κατά πόσο έχει αξία καθώς δεν πρέπει να έχουν πολλοί Spotypal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Χωρις gps τι να το κανω . Ποση ειναι η εμβέλεια του bluetooth 20 μετρα max  ; 

Το προϊόν δεν είναι GPS tracker. Προορίζεται για άλλη χρήση. Όποιος ενδιαφέρεται, ανοίγει τη σελίδα του προϊόντος και βλέπει τι κάνει και πώς 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιωάννινα η έδρα της εταιρίας, Ιωάννινα και η τοποθεσία του TS. Τι κάνει νιάου νιάου;

Νομίζει κιόλας πως αυτές είναι οι διαφορές του non-branded. Δεν είναι σίγουρος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...