Προς το περιεχόμενο

[Μηχανικό πληκτρολόγιο] ADX Firefight ADXOK0119, 44.90€ + μεταφορικά @ Κωτσόβολος


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν λίγο ο Κωτσόβολος κατέβασε την τιμή αυτού του πληκτρολογίου στα 44,90€:

https://basket.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/pc/gaming-keyboards/200668-adx-firefight-adxok0119-rgb-optical-mechanical

Ανταγωνισμός δεν υπάρχει γιατί φάινεται να το πουλάει μόνο ο Κωτσόβολος. Ο λόγος που το αναρτώ είναι γιατί λέει ότι τα switches του είναι opto-mechanical, κάτι που αναφέρει και η Razer για τα δικά της πολύ ακριβότερα πληκτρολόγια. Και αφετέρου γιατί Ελλάδα μηχανικό πληκτρολόγια σε αυτά τα χρήματα με εξαίρεση τα κινέζικα του e-shop και των skroutz shops δε βρίσκεις πολλά. Έρχεται και με wrist rest.

Θα έχει και 2-3€ μεταφορικά λογικά αν δεν αγοράσετε και κάτι άλλο, δε το προχώρησα γιατί έχω μηχανικό πληκτρολόγιο και δε χρειάζομαι τώρα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ πολύ το τσίμπησα περιμένω sms να πάω να το πάρω :)

edit: μάλλον για άκυρο πάει όχι για τους διακόπτες αλλά που είναι minimal θέλω πλήρες 

Επεξ/σία από gio@
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, k_dinos είπε

Είχα μηχανικό με brown, πήρα το hyper x με blue, νομίζω νιώθω καλυμμένος από πληκτρολόγια! 

και εγώ το hyperx χτύπησα, αυτό να είναι καλύτερο(το έχω κλειστό ακόμη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, k_dinos είπε

Είχα μηχανικό με brown, πήρα το hyper x με blue, νομίζω νιώθω καλυμμένος από πληκτρολόγια! 

Αλήθεια είμαι κάτοχος ενός Razer Blackwidow 2014 με πράσινους και ενός Motospeed CK101 με κόκκινους, αλλά έλεγα να πάω προς καφέ γιατί δεν είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και από τα δύο. Από την μια οι πράσινοι ενώ είναι tactile και cliky δεν μου αρέσει η αντίσταση τους ενώ οι κόκκινοι παρά είναι μαλακοί για typing χωρίς tactile feel. Αξίζει το HyperX με μπλέ θα έχει διαφορά από το Razer ή να πάω σε brown διακόπτες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...