Προς το περιεχόμενο

Xbox One S All-Digital Edition 99€ @ Microsoft Store DE [ΤΕΛΟΣ]


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 320
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ήμουν 10 λεπτά στο chat μαζί τους γιατί είχα φτάσει στο τελευταίο σημείο και δε μπορούσα να πληρώσω. Μου είπε ότι μπορεί να είναι ξανά σε stock σήμερα αλλά δε μπορεί να εγγυηθεί.

Ανέβηκε πριν 1 ώρα στο hotukdeals και έγινε χαμός. Δε δουλεύουν μόνο για εμάς αλλά και για τους άγγλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω τοση ωρα να παραγγειλω αλλα μου βγαζει σφαλμα οταν βαζω διεθυνση χρεωσης. Ειτε βαλω χωρα χρεωσης την Ελλαδα, ειτε την Γερμανια δεν προχωραει. Ξερει κανεις τι παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Snickersss είπε

Προσπαθω τοση ωρα να παραγγειλω αλλα μου βγαζει σφαλμα οταν βαζω διεθυνση χρεωσης. Ειτε βαλω χωρα χρεωσης την Ελλαδα, ειτε την Γερμανια δεν προχωραει. Ξερει κανεις τι παιζει;

Νομίζω πήγε πάλι out of stock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, daPro είπε

Εντο μεταξύ σήμερα μου ήρθε μαιλ ότι το πακέτο έχει σταλθεί..είχα παραγγείλει την Παρασκευή βράδυ.. δουλεύουν οι Γερμανοί κυριακάτικα?

Παιδια, MS Store ειναι, με χιλιαδες κωδικους σε ολα τα επιμερους καταστηματα τους. Και δεν ειναι οι Γερμανοι που δουλευουν. Η κεντρικη αποθηκη της MS στην Ολλανδια εξεδωσε το UPS Label και φυσικα η UPS θα παραλαβει αυριο. BTW ερχονται οδικως (UPS standard)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Snickersss είπε

Προσπαθω τοση ωρα να παραγγειλω αλλα μου βγαζει σφαλμα οταν βαζω διεθυνση χρεωσης. Ειτε βαλω χωρα χρεωσης την Ελλαδα, ειτε την Γερμανια δεν προχωραει. Ξερει κανεις τι παιζει;

Στο γράφω για την περίπτωση που το προϊόν επανέλθει σε stock: θα πατήσεις πάνω δεξιά στο καλάθι σου και όταν θα δεις τα περιεχόμενα (το Xbox) από κάτω γράφει:

Abrechnungsregion: Deutschland

Άλλαξε το Deutschland σε Griechenland και μετά θα σε αφήσει να κάνεις edit τη διεύθυνση σου και να ολοκληρώσεις την παραγγελία σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή το "γκριζάρισμα" είναι μούφα, κάντε σε υπολογιστή ένα refresh στη σελίδα και με το που εμφανιστεί το κουμπί, πατήστε το ώστε να προστεθεί στο καλάθι...

Έχει ξαναγίνει στο παρελθόν αυτό. Μέχρι να το καταλάβουν και πάλι να το φτιάξουν, προλαβαίνετε... ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, daPro είπε

Εντο μεταξύ σήμερα μου ήρθε μαιλ ότι το πακέτο έχει σταλθεί..είχα παραγγείλει την Παρασκευή βράδυ.. δουλεύουν οι Γερμανοί κυριακάτικα?

Γρρρ εμενα ακομα τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, vagdesign είπε

Παιδιά επειδή το "γκριζάρισμα" είναι μούφα, κάντε σε υπολογιστή ένα refresh στη σελίδα και με το που εμφανιστεί το κουμπί, πατήστε το ώστε να προστεθεί στο καλάθι...

Έχει ξαναγίνει στο παρελθόν αυτό. Μέχρι να το καταλάβουν και πάλι να το φτιάξουν, προλαβαίνετε... ;)

Μπαινει στο καλαθι αλλα δεν σε αφηνει να κανεις πληρωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...