Προς το περιεχόμενο

Spotify premium δωρεάν για 3 μήνες


4GGELOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΤΙι καλύτερο υπάρχει για μουσική.Προσφατα κατέβασα 2700 τραγούδια στο κινητό και τα ακούω όπου θέλω χωρίς internet με ποιότητα στο μέγιστο.Οπουδηποτε αλλου θα έπρεπε ώρα η διαδικασιαμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, 1ns0mn1a είπε

δλδ?

μέγιστη δυνατή ποιότητα στην οποία μπορείς να ακουσεις το συγκεκριμενο τραγουδι σε οποιαδηποτε συσκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, jerry banana είπε

ΟΤΙι καλύτερο υπάρχει για μουσική.Προσφατα κατέβασα 2700 τραγούδια στο κινητό και τα ακούω όπου θέλω χωρίς internet με ποιότητα στο μέγιστο.Οπουδηποτε αλλου θα έπρεπε ώρα η διαδικασιαμ

 

3 ώρες πριν, jerry banana είπε

μέγιστη δυνατή ποιότητα στην οποία μπορείς να ακουσεις το συγκεκριμενο τραγουδι σε οποιαδηποτε συσκευη.

Lossy .mp3 στα 320 είναι η ανώτατη ποιότητα του Spotify, που απέχει πολύ απ΄ το "μέγιστο".

Επίσης τα τραγούδια που κατέβασες είναι σε κωδικοποιημένη μορφή και μπορείς να τα ακούσεις μόνο μέσα από την εφαρμογή (και φυσικά τη συσκευή όπου κατέβηκαν)...

Επεξ/σία από mindnever
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, mindnever είπε

Lossy .mp3 στα 320 είναι η ανώτατη ποιότητα του Spotify, που απέχει πολύ απ΄ το "μέγιστο".

Επίσης τα τραγούδια που κατέβασες είναι σε κωδικοποιημένη μορφή και μπορείς να τα ακούσεις μόνο μέσα από την εφαρμογή (και φυσικά τη συσκευή όπου κατέβηκαν)...

ναι αλλα για εναν μεσο χρηστη ειναι το μεγιστο :) Τωρα για enthusiasts εννοειται πως οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η υπηρεσία του spotify είναι εξαιρετική, ειδικά αν μπορεί κάποιος να πάρει πακέτο φοιτητικό ή οικογενειακό για να του βγαίνει ακόμα πιο φθηνά. Τώρα η ποιότητα στα 320kbps προφανώς σηκώνει βελτίωση, αλλά για το μέσο χρήστη που ακούει μουσική είναι αρκετά καλή. Καλύτερη από το να ακούς από το youtube για παράδειγμα. Εμένα μου έχει λύσει τα χέρια, από την εποχή που έπρεπε να κατεβάζεις 200 τραγούδια 1-1, τώρα πλέον απλά "μαρκάρεις" όσα σου αρέσουν και τα έχεις όλα μαζεμένα σε μια playlist. 

 

Υ.Γ. Το tidal που δοκίμασα στην τελευταία του προσφορά έχει αρκετά καλύτερο ήχο, αλλά σε εμένα κάνουν συνέχει buffering τα τραγούδια που παίζω και κολλάνε. Ενώ η σύνδεση μου είναι υπεραρκετή για τον όγκο δεδομένων που κατεβάζει.

Επεξ/σία από carolosjk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, F117 είπε

@4GGELOS 3 μήνες free...κάντε κάνα remind σε 3 μήνες να διακοψουμε οποίοι θέλουμε 😛

Διακόπτεις επιτόπου για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, ότι δε θα χρεωθείς μετά το πέρας του 3μήνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ababapanos είπε

διακοπη κανεις απο το paypal? η μεσα απο την εφαρμογη για να μην χρεωθεις μετα τους 3 μηνες?

Εγώ έκανα από το paypal > Διακοπή χρέωσης spotify

Έκανα premium μόνο και μόνο για να το κάνω link με το google home mini ηχείο που έχω και λέει δεν υποστηρίζεται στη χώρα σας 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...