Προς το περιεχόμενο

SONY KD-49XG9005BAEP στα 799ε με επιπλέον 20% επιστροφή euro bank <ΤΕΛΟΣ>


sxbruno

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν υπολογίσουμε την επιστροφή βγαίνει στα 640. Νομίζω δεν έχει ξαναβρεθεί τόσο χαμηλά.

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_sony-kd-49xg9005baep-1222923.html#product-ratings

Ισχύει μόνο για σήμερα η επιστροφή. 

Θεωρείτε ότι αξίζει; 

Επεξ/σία από sxbruno
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, ChrisN.S. είπε

το banner της επιστροφής έχει βγει από το mediamarkt, είσαι σίγουρος πως ισχύει;

Το banner ήταν ξεκάθαρο και  έλεγε όλες οι τηλεοράσεις άνω των 499 για αγορές έως 15/12 οπότε δεν νομίζω να μην δώσουν τους πόντους για αγορές που θα γίνουν έως τα μεσάνυχτα. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την στιγμή η χαμηλότερη τιμή στο skroutz είναι 799€. Idealo επίσης 799€. Pricerunner 799£. Reviews παντού άψογα για μη OLED. Ευκαιριάρα για όποιον έχει να τα διαθέσει. Ευχαριστούμε sxbruno!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, sxbruno said:

Το banner ήταν ξεκάθαρο και  έλεγε όλες οι τηλεοράσεις άνω των 499 για αγορές έως 15/12 οπότε δεν νομίζω να μην δώσουν τους πόντους για αγορές που θα γίνουν έως τα μεσάνυχτα. 

Το banner ήταν ξεκάθαρο.. Αλλα φυσικά έχει και τα ψιλά γράμματα από κάτω όπου λέει πχ μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων (ότι και αν σημαίνει αυτό..) η ότι δε συνδυάζεται με άλλη προσφορά (αν και εδώ έχει υποορο ότι αν η άλλη προσφορά έχει σβησμενη την αρχική τιμή ισχύει).. 

Λογικά θα δώσει το 20% πάντως.. Εγώ είμαι γκαντέμης.. Χτες την κοίταγα.. Και σήμερα μου χάλασε η 42αρα που είχα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, baskon είπε

Εγώ είμαι γκαντέμης.. Χτες την κοίταγα.. Και σήμερα μου χάλασε η 42αρα που είχα!

Δε σου χάλασε. Σου έκανε μούτρα που ξενο-κοίταγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...