Προς το περιεχόμενο

[Vodafone CU] XMAS OFFER 6GB + 2GB για 14 μέρες με μόνο 4 ευρώ.


ignome4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, drdedus είπε

αψογα μια χαρα μας εκατσε αν και σε μια απο τις χωρες που θα παμε στα 90 cent ειναι τα παντα απεριοριστα και συγκεκριμενα ο παροχος διαφημιζει οτι μπορειτε να βλεπετε και streaming.

με 17-18 νομιζω παιζει προσφορα για απεριοριστο ιντερνετ για ενα μηνα.

Edit το παρε να εχεις για το εξωτερικο με "σωστες ανανεωσεις σωζει....

Μηπως στον τιτλο πρέπει να μπει 8 γιγα αντι για 6 η κανω λαθος?

SOS! Για σένα που θες περισσότερα Data!
Ενεργοποίησε την προσφορά μέσω του My CU App και έχεις 2GB επιπλέον εντελώς δωρεάν για 14 ημέρες!

Καλύτερα να μπει στον τίτλο 8gb με ημερήσιο όριο 3gb/ημέρα 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, filippossks είπε

Ρε φιλαράκι ξέρεις ποιο είναι το θέμα, εγώ χαλαω πολλά mb κάθε μήνα και έχω δύο κάρτες και cu και whats up, παίζω και εγώ το παιχνιδάκι που λες και βάζω κάθε φορά 10gb για 7 μέρες με 4 ευρώ και 1500 κρυστάλλους. Τίμιο, αλλά αυτό εδώ 4 ευρώ για να πάρω 6gb απλά για 14 μέρες όχι δεν μου λέει τιποτα, όχι δεν είναι προσφορά, αλλά είναι και κοροϊδία ρε φίλε δεν τίθεται θέμα σύγκρισης. Μην σχολιάσω για την κάλυψη 4G για το ποια εταιρεία έχει καλύτερη.

Συμφωνώ μαζί σου. Μπορούσαν και καλύτερα εννοείται αλλά υπάρχουν και τα χειρότερα του μπλε ανταγωνισμού που τόλμησε να δώσει 8gb στην προνομοιακή τιμή των 10.40 ευρω και να το παρουσιάζει ως προσφορά!! Οπότε τα "κρίμα κτλ" τα θεωρώ προσωπικά υπερβολή

Επεξ/σία από bbbb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, bbbb είπε

Συμφωνώ μαζί σου. Μπορούσαν και καλύτερα εννοείται αλλά υπάρχουν και τα χειρότερα του μπλε ανταγωνισμού που τόλμησε να δώσει 8gb στην προνομοιακή τιμή των 10.40 ευρω και να το παρουσιάζει ως προσφορά!! Οπότε τα "κρίμα κτλ" τα θεωρώ προσωπικά υπερβολή

Τους ξεφτίλισε η cosmote γιατί απλά μπορεί. Η προσφορά της είναι φοβερή και την έδωσε για πρώτη φορά χωρίς καμία διάκριση σε όλους και δωρεάν. Και απ' ότι διαβάζω είναι πραγματικά απεριόριστα χωρίς κάποιο όριο....

Κάτι τέτοιες στιγμές σκέφτεσαι μα καλά πως γίνεται να υπάρχουν ακόμη οι άλλοι δύο;  

Ζηλεύω που δεν έχω cosmote....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, drdedus είπε

αψογα μια χαρα μας εκατσε αν και σε μια απο τις χωρες που θα παμε στα 90 cent ειναι τα παντα απεριοριστα και συγκεκριμενα ο παροχος διαφημιζει οτι μπορειτε να βλεπετε και streaming.

με 17-18 νομιζω παιζει προσφορα για απεριοριστο ιντερνετ για ενα μηνα.

Edit το παρε να εχεις για το εξωτερικο με "σωστες ανανεωσεις σωζει....

Μηπως στον τιτλο πρέπει να μπει 8 γιγα αντι για 6 η κανω λαθος?

SOS! Για σένα που θες περισσότερα Data!
Ενεργοποίησε την προσφορά μέσω του My CU App και έχεις 2GB επιπλέον εντελώς δωρεάν για 14 ημέρες!

Ενημέρωσα το post

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, guzel είπε

Το αγόρασες και πήρες και τα +2; Γιατί στο mycu app δεν αναφέρει κάτι για 2gb

Τα bοnus δεν τα καταγράφει, σου στελνει μονο sms οταν φτασεις στο 70-80%. Αναλυτικα εδω: https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cu-x-mas-prosfora/

Επεξ/σία από ignome4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, ziaba said:

οποίος έχει χρήμα να βρεθεί εξωτερικό για τις γιορτές παίζει ( 99% κατ εμέ) να μην έχει καν κάρτα

Ή,λέω εγώ τώρα,360.000 Έλληνες που ζουν και εργάζονται στο εξωτέρικο.

Έτσι,μια σκέψη..

1 hour ago, guzel said:

Ζηλεύω που δεν έχω cosmote....

Ότι πας από ένα κατάστημα Κοσμοτε, Γερμανός,Κυρά Σούλα,δε ξέρω τι άλλο έχει αγοράσει, και μεταφέρεις τον αριθμό σου στο δικτυό της,δύσκολο,ε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, guzel είπε

Τους ξεφτίλισε η cosmote γιατί απλά μπορεί. Η προσφορά της είναι φοβερή και την έδωσε για πρώτη φορά χωρίς καμία διάκριση σε όλους και δωρεάν. Και απ' ότι διαβάζω είναι πραγματικά απεριόριστα χωρίς κάποιο όριο....

Κάτι τέτοιες στιγμές σκέφτεσαι μα καλά πως γίνεται να υπάρχουν ακόμη οι άλλοι δύο;  

Ζηλεύω που δεν έχω cosmote....

Υπάρχουν και χειρότερα 

10,40€ τα 8GB -xmas offer λέει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 hours ago, IT chef said:

Ή,λέω εγώ τώρα,360.000 Έλληνες που ζουν και εργάζονται στο εξωτέρικο.

Έτσι,μια σκέψη..

Σίγουρα τα ντόπια τους πακέτα είναι καλύτερα από τα δικά μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι υποχρεωτικό αυτό.

υπάρχουν απίστευτα πακέτα έξω αλλά όχι παντού.

υπάρχουν χώρες στην Ευρώπη που είναι πολύ χειρότερες από εμάς για να λέμε και την αλήθεια.

η άποψη που έχω αφορά καρτοκινητα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ThReSh είπε

Σίγουρα τα ντόπια τους πακέτα είναι καλύτερα από τα δικά μας...

Kαι εκτος αυτου, φιλος με κοσμοτε δεν μπορει πλεον να χρησιμοποιησει το πακετο του γιατι βρισκεται στο εξωτερικο πανω απο 4 μηνες. Για να ενεργοποιηθουν παλι πρεπει να επιστρεψει Ελλαδα για 8 μηνες σερι.

Η χρηση στο εξωτερικο ειναι για οταν πηγαινουμε διακοπες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...