Προς το περιεχόμενο

Coban gps trackers


GeG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορώ να επιλέξω ρε παιδιά ποιο θα ήταν καλύτερο για το μηχανάκι μου. Ποιο από τα πολλά της coban θα βάζατε δεδομένου ότι δεν θα είναι προσβάσιμο ώστε να βγαίνει και να φορτίζει

Αυτό θα γίνεται είτε με μόνιμη σύνδεση στην μπαταρία το οποίο και φοβάμαι λόγο του ότι είναι σκούτερ και η μπαταρία τραβάει ζόρια είτε με καλώδιο που θα βγαίνει σε κρυφό σημείο και θα φορτίζει από κανένα power bank είτε με κάποιον τρόπο να τραβάει από την μπαταρία όταν θα είναι σε λειτουργία η μηχανή. 

Δυσκολεύομαι στην επιλογή σχετικά με το μέγεθος της συσκευής και των λειτουργιών που πιθανόν δεν χρειάζονται σε ένα μηχανάκι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Georgegoum είπε

Δεν μπορώ να επιλέξω ρε παιδιά ποιο θα ήταν καλύτερο για το μηχανάκι μου. Ποιο από τα πολλά της coban θα βάζατε δεδομένου ότι δεν θα είναι προσβάσιμο ώστε να βγαίνει και να φορτίζει

Αυτό θα γίνεται είτε με μόνιμη σύνδεση στην μπαταρία το οποίο και φοβάμαι λόγο του ότι είναι σκούτερ και η μπαταρία τραβάει ζόρια είτε με καλώδιο που θα βγαίνει σε κρυφό σημείο και θα φορτίζει από κανένα power bank είτε με κάποιον τρόπο να τραβάει από την μπαταρία όταν θα είναι σε λειτουργία η μηχανή. 

Δυσκολεύομαι στην επιλογή σχετικά με το μέγεθος της συσκευής και των λειτουργιών που πιθανόν δεν χρειάζονται σε ένα μηχανάκι. 

Γιατί κοιτάς μόνο coban και όχι όλες? 

Έχει κάτι παραπάνω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, mouse112 είπε

Γιατί κοιτάς μόνο coban και όχι όλες? 

Έχει κάτι παραπάνω? 

Ξεκάθαρα λόγω γκάμας και ονόματος 

Δεν θέλω να ανέβω τρελά σε τιμή, μέχρι 70€ θα έδινα.

Ακόμα υπάρχει πιο πολύ πληροφορία στο ίντερνετ για κάποια κομμάτια της coban από ότι αλλά. 

Τι θα πρότεινες εσύ φίλε μου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Georgegoum είπε

Ξεκάθαρα λόγω γκάμας και ονόματος 

Δεν θέλω να ανέβω τρελά σε τιμή, μέχρι 70€ θα έδινα.

Ακόμα υπάρχει πιο πολύ πληροφορία στο ίντερνετ για κάποια κομμάτια της coban από ότι αλλά. 

Τι θα πρότεινες εσύ φίλε μου; 

Κοίτα, και εγώ τώρα μπήκα στο χορό, με ένα st-901 (μέγεθος 2 δάχτυλα) για σκούτερ... Μια χαρά δουλεύει με την κάρτα της planetsim (με data)... Σε διάφορες δοκιμές που έκανα, μέσα σε 24 ώρες μου χάλασε μόνο 4 cents.. Και μην ξεχνάς ότι σου στέλνει ιστορικό στο app της συσκευής.. Για εμένα αυτό είναι το κυριότερο.. Κόστος συσκευής 10 € από Κίνα 

Κόστος κάρτας 30 € με 20 μέσα και για 1 χρόνο δεν χρειάζεται άλλη κάρτα 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, mouse112 είπε

Κοίτα, και εγώ τώρα μπήκα στο χορό, με ένα st-901 (μέγεθος 2 δάχτυλα) για σκούτερ... Μια χαρά δουλεύει με την κάρτα της planetsim (με data)... Σε διάφορες δοκιμές που έκανα, μέσα σε 24 ώρες μου χάλασε μόνο 4 cents.. Και μην ξεχνάς ότι σου στέλνει ιστορικό στο app της συσκευής.. Για εμένα αυτό είναι το κυριότερο.. Κόστος συσκευής 10 € από Κίνα 

Κόστος κάρτας 30 € με 20 μέσα και για 1 χρόνο δεν χρειάζεται άλλη κάρτα 😉

Και εγώ την ίδια συσκευή δούλευα για λίγους μήνες, μέχρι που τα έπαιξε, έστελνε μνμ για χαμηλή μπαταρία και έσβηνε, μετά από ώρες ξανα άνοιγε και φόρτιζε και μετά πάλι τ ίδια, ασχολήθηκα αρκετά άλλα δεν ξέρω τι έφταιξε, λέω να μην χαλάσω αλλά 15€ και να πάω σε κάτι τίμιο, ποιοτικό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Georgegoum είπε

Και εγώ την ίδια συσκευή δούλευα για λίγους μήνες, μέχρι που τα έπαιξε, έστελνε μνμ για χαμηλή μπαταρία και έσβηνε, μετά από ώρες ξανα άνοιγε και φόρτιζε και μετά πάλι τ ίδια, ασχολήθηκα αρκετά άλλα δεν ξέρω τι έφταιξε, λέω να μην χαλάσω αλλά 15€ και να πάω σε κάτι τίμιο, ποιοτικό 

Το ποιο πιθανό είναι να έμπασε υγρασία από την έξοδο των καλλοδιων και να έκανε βραχικυκυκλωμα,δεν φτάνει το λαστιχάκι που έχει.. Θέλει να του βάλεις σιλικόνη εκεί για να είναι στεγανό.. Περιμετρικά δεν έχει θέμα, δεν ξέρω αλλά εγώ θα του έδινα μια ευκαιρία ακόμα... Έχει κάνει τρελές πωλήσεις, χωρίς προβλήματα..

Επίσης επιβεβαιώνω την χρέωση.. 24 ώρες ακριβώς χωρίς να μπω στην εφαρμογή.. Μπαίνω έχει ολόκληρο το ιστορικό, νομίζω κάθε 15 λεπτά?.. Και χρέωση 2 cents.. 

Με τις ελληνικές κάρτες, τη χρεώσεις έχετε? 

Κάθε πότε θέλει ανανέωση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...