Προς το περιεχόμενο

ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ LED 4K F&U FL2D5805UH ULTRA HD 58 στα 329€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


babble tribe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.praktiker.gr/m/p/tileorasi-led-4k-f-u-fl2d5805uh-ultra-hd-58-108807

Η τηλεόραση είναι καταπληκτική την έχω 5 ημέρες. Η αγορά της αξίζει 100% μεγάλη προσοχή στην μεταφορά μιας που μιλάμε για κουτί τέρας 125cm με 140cm. Μιλάμε για κιβώτιο τέρας. Κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής δεν υπάρχει κανένα DOA και ούτε κάποια υποψία βλάβης το smart της παίζει σφαίρα επίσης. Ηχεία αρκετά καλά ίσως χρειάζονται και καλύτερα σε θέμα μπάσου περισσότερο. Εγώ κόλλησα και ηχομπαρα με γουφερ να είμαι άρχοντας. Το προϊόν αξίζει φουλ

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Την έστειλα σε φίλη που θέλει τηλεόραση.

Μετά την εμπειρία μου με την 50αρα, και επειδή κανείς μας δεν είναι μέσα σε καμία τηλεόραση για να ξέρει πότε θα χαλάσει, για μένα δεν υπάρχει απολύτως κανένας λόγος να δώσεις έστω και 1 ευρώ παραπάνω για τηλεόραση.

Εκτός και αν τρέχουν απο τα μπατζάκια...

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτά τα λεφτά έχει καλή συνδεσιμότητα, 3*HDMI και Bluetooth.

Προσοχή μόνο, μάλλον δεν έχει mini jack για έξοδο ήχου, αν κάποιος το χρειάζεται θα έχει πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ekkli είπε

Σε αυτά τα λεφτά έχει καλή συνδεσιμότητα, 3*HDMI και Bluetooth.

Προσοχή μόνο, μάλλον δεν έχει mini jack για έξοδο ήχου, αν κάποιος το χρειάζεται θα έχει πρόβλημα.

Θα το τσεκαρω νομίζω έχει. Σχεδόν σίγουρα. Πάντως το home cinema τρέχει κανονικά με το Bluetooth

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ekkli είπε

Προσοχή μόνο, μάλλον δεν έχει mini jack για έξοδο ήχου, αν κάποιος το χρειάζεται θα έχει πρόβλημα.

Δε γνωρίζω τίποτα σχετικά με το μοντέλο, αλλά -διαισθητικά- θα μου φαινόταν πάρα πολύ κουλό να μην έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερουμε καθολου τι πανελ φοραει? Δηλαδη VA η IPS? Επισης, με τους υποτιτλους δουλευει οκ? Το σμαρτ να φανταστω οτι ειναι δικο της. Τελος στην σελιδα γραφει οτι εχει 3 χρονια εγγυηση, αυτο ειναι σωστο η λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ekkli είπε

Σε αυτά τα λεφτά έχει καλή συνδεσιμότητα, 3*HDMI και Bluetooth.

Προσοχή μόνο, μάλλον δεν έχει mini jack για έξοδο ήχου, αν κάποιος το χρειάζεται θα έχει πρόβλημα.

Έχει θύρα κανονικά!

IMG_20191218_140301.jpg

Μόλις τώρα, default είπε

Ξερουμε καθολου τι πανελ φοραει? Δηλαδη VA η IPS? Επισης, με τους υποτιτλους δουλευει οκ? Το σμαρτ να φανταστω οτι ειναι δικο της. Τελος στην σελιδα γραφει οτι εχει 3 χρονια εγγυηση, αυτο ειναι σωστο η λαθος?

Οι υπότιτλοι είναι μέχρι x86 σε μέγεθος είναι και σε καλή θέση και σε καλή διάσταση. Δεν υπάρχει κανένα θέμα επίσης έχω δοκιμάσει αρχεία με διαφορετικές κωδικοποιήσεις παίζουν τα πάντα. Ισχύει για την εγγύηση από την Αμοιρίδης Σαββίδης εδώ Θεσσαλονίκη 3 χρόνια το πάνελ δεν ξέρω τι είναι αλλά γενικά είμαι πλήρως ευχαριστημένος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κατι τετοιες προσφορες που παιζουν τελευταια, απορω πως αρκετοι καταστηματαρχες ή ξενοδοχοι, εχουν ξεμεινει με τις κουτες τους (των 14 ιντσων)...Το 4k και οι πολλες ιντσεςειναι προσιτο και για τα παππουδια στο χωριο πλεον (οχι οτι θα το αξιοποιησουν βλεποντας ant1 και σκαι...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, sexymwro7 είπε

Με κατι τετοιες προσφορες που παιζουν τελευταια, απορω πως αρκετοι καταστηματαρχες ή ξενοδοχοι, εχουν ξεμεινει με τις κουτες τους (των 14 ιντσων)...Το 4k και οι πολλες ιντσεςειναι προσιτο και για τα παππουδια στο χωριο πλεον (οχι οτι θα το αξιοποιησουν βλεποντας ant1 και σκαι...).

Τα παππούδια στο χωριό έχουν χρήμα να πάρουν και 8k αμα λάχει :P

Για το υπόλοιπο συμφωνούμε.. Ειδικά σε ξενοδοχεία είναι τραγικό να βλέπεις 14αρες crt.

Οσο για FU και Vestel προσωπικά δε θα πάρω.. Προτιμώ TCL (Thomson) και παρεμφερείς στις φτηνιάρες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, default είπε

Ξερουμε καθολου τι πανελ φοραει? Δηλαδη VA η IPS? Επισης, με τους υποτιτλους δουλευει οκ? Το σμαρτ να φανταστω οτι ειναι δικο της. Τελος στην σελιδα γραφει οτι εχει 3 χρονια εγγυηση, αυτο ειναι σωστο η λαθος?

παιζει να εχει va αλλα δεν στο λεω με σιγουρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK για το 58'' και τα τρία χρόνια εγγύησης.. Δε θα βρει κάτι άλλο σε αυτά τα χρήματα ούτως ή άλλως. 

Το δε θα βρεις κάτι καλύτερο στα χρήματα αυτά που κολλάει; Αν κάποιος θέλει 50αρα η 55αρα ενδεχομένως να βρει και καλύτερη. Λέω ενδεχομένως γιατί δε την έχω δει τη συγκεκριμένη από κοντά.. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η tv κλείνουμε 3 εβδομάδες μαζί σε λίγες μέρες ,ένα δύο καμμένα πίξελ να μην είχε και να μην έκανε μερικές επανεκκίνησεις που και που και θα ήταν τέλεια αγορά.πολυ ευχαριστημένος και πάλι και με κονσολα πάνω κενταει, και το youtube netflix απροβληματιστα (netflix έβαλα ξανά κωδικούς 2 φορές που δεν έμπαινε).στις άκρες είναι ελάχιστα σκοτεινή και ήταν ο λόγος που την επέλεξα από λίγο πιο ακριβη Toshiba 55 γιατί στα ξένα φορα έλεγαν ότι είναι πολυ σκοτεινή στις άκρες η Toshiba. Και τα 3 χρόνια εγγύηση σημαντικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...