Προς το περιεχόμενο

Χειριστήρια Joy-Con Grey Nintendo Switch, 44.90€, Πλαίσιο


GerrardLiv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/aksesouar-gia-konsoles/nintendo-switch-joy-con-pair-grey_2633892

Αν και αναφέρει "Διαθέσιμο εντός 72 ωρών" είναι καλή περίπτωση γιατί skroutz ξεκινάνε από 66 ευρώ...
https://www.skroutz.gr/s/10844193/Nintendo-Joy-Con-Set-Grey.html

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ! Εν τω μεταξύ δεν μπορούμε να κάνουμε αγορά και παραλαβή από κατάστημα; Ενώ υπάρχει διαθεσιμότητα σε πολλά, μου βάζει με το ζόρι 3 ευρώ μεταφορικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Georgegr3 είπε

Ευχαριστώ! Εν τω μεταξύ δεν μπορούμε να κάνουμε αγορά και παραλαβή από κατάστημα; Ενώ υπάρχει διαθεσιμότητα σε πολλά, μου βάζει με το ζόρι 3 ευρώ μεταφορικά. 

Μπορείς να πας σε ένα κατάστημα και να ζητήσεις να σου κάνουν την τιμή που έχουν Online. Συνήθως το κάνουν. Πάρε τους κανά τηλέφωνο αν θες πρώτα καλού κακού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έσκασε μεηλ:

Αναφορά σε κείμενο

Ενημέρωση Παραγγελίας
Αγαπητέ *REDACTED*,

Σχετικά με την ηλεκτρονική σας παραγγελία θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι κατά την
επεξεργασία της παραγγελίας σας παρουσιάστηκε θέμα διαθεσιμότητας σε ορισμένα από τα υλικά
που επιλέξατε.

Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας εντός 24 ωρών προκειμένου να σας ενημερώσουμε σχετικά.

Για οποιαδήποτε απορία είμαστε πάντα στη διάθεσή σας.

Γρήγοροι στο άκυρο 😂

Κλασικό Πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έστειλα έναν φίλο μου και τα πήρε σήμερα το απόγευμα. Έκανα κρατηση Θεσσαλονίκη Βενιζέλου αλλά είχε και άλλα. Ευχαριστώ τον φίλο! Τώρα πρέπει να βρω κανα ωραίο coop! 

Επεξ/σία από Georgegr3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dam_Peristeriws είπε

Οποιος ενδιαφερεται PM. Μου περισσευει ενα κομματι. Ευχαριστω

Δώσε μας και ένα λινκ να μην ψάχνουμε ρε παιδί μου. Να σε βοηθήσουμε να βγει και το 20αρικακι.

 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, sevsp είπε

Δώσε μας και ένα λινκ να μην ψάχνουμε ρε παιδί μου. Να σε βοηθήσουμε να βγει και το 20αρικακι.

Ευχαριστω. Και αυτος που θα τα παρει θα γλυτωσει ενα 10αρακι  απο τη χαμηλοτερη τιμη που εχουν τωρα. Θα σου δωσω tip για το promo  😛

Επεξ/σία από Dam_Peristeriws
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...