Προς το περιεχόμενο

sportzone σε macbook


johnevoix

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους. εχω ενα macbook (2009) και μετα απο προσφατο format προσπαθω να κατεβασω το sportzone που μεχρι πριν το φορματ επαιζε κανονικα.

κατεβαζω το αρχειο που μου λεει για mac μου το κατεβαζει σε μορφη apk και δεν μπορω να το εγκαταστησω.μηπως ξερει κανεις τι μπορει να φταιει η με πιο app να το ανοιξω ωστε να μπορω να το εγαταστησω???επισης παρατηρησα οτι πιο παλια στην αρχικη του sportzone ειχε επιλογη για ios ενω τωρα δεν εχει...........

Υ.Γ το λειτουργικο μου ειναι τα high sierra.

 ευχαριστω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα δεν δουλευει καθολου.....δεν μου βγαζει καθολου αρχειο για mac ενω πριν απο κανενα 6μηνο το ειχα σε mac.Η σελιδα(mediafire) δεν εχει επιλογη για mac 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μμμ δεν ξερω, δεν εχω αυτην τη στιγμη mac. Ρωτησα για το μελλον αν καποτε εχω, μιας και με ενδιαφερει το προγραμμα.

Bρηκα κατι εδω χωρις να ξερω ποσο αξιοπιστο ειναι:

ΠΡΟΣΟΧΗ:

Τα 2 παρακατω link μην τα ανοιγεις, εμενα μου βγαζει τσοντοκαναλα (σε windows ειμαι).

https://anonfile.com/b4M7J2r3n0/SportZone_1.6.1_dmg

και το ειδα απο εδω:

https://www.proteiforme.cloud/en/2019/04/05/sport-e-partite-gratis-streaming

ΠΡΟΣΟΧΗ:

Το παρακατω το βλεπω OK.✔️ :)

Σε εικονες, αφου ανοιξεις το πανω link:

Πατας πρωτα στα πρασινα γραμματα, εκει που λεει ''Continue this thread-->'' και μετα πατας στα πρασινα γραμματα που λεει: Mac

Capture.PNG.6e855f67cd6d76d48fe75022d499a7a7.PNG

Capture1.PNG.7725e57f89e0486caae2fcc3f55848f3.PNG

Επεξ/σία από fearless
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
Στις 30/12/2019 στις 9:38 ΜΜ, johnevoix είπε

 

ακουληθησα κι εγώ το παραπάνω link, αλλά όταν το κατέβασα το MacBook δεν το ανοίγει επειδή δεν μπορεί να το επαληθεύσει ότι δεν έχει κακόβουλο λογισμικο. πωσ θα το προσπεράσω αυτό. μόλις πήρα Mac και δεν έχω ιδέα. Ακόμα το ανακαλύπτω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, sestic7 είπε

ακουληθησα κι εγώ το παραπάνω link, αλλά όταν το κατέβασα το MacBook δεν το ανοίγει επειδή δεν μπορεί να το επαληθεύσει ότι δεν έχει κακόβουλο λογισμικο. πωσ θα το προσπεράσω αυτό. μόλις πήρα Mac και δεν έχω ιδέα. Ακόμα το ανακαλύπτω..

Φίλε μου, δεν μπήκα στην διαδικασία να μπω στα λινκ παραπάνω για να δω τι απλικέισον είναι αυτό, (και δεν βλέπω και τον λόγο αφού υπάρχουν ένα σωρό λινκ για να στριμάρεις όλα τ' αθλήματα), αλλά εάν είσαι σίγουρος γι' αυτό που κατέβασες και με την προϋπόθεση πως μπορεί να το τρέξει ο δικός σου μακ με το (όποιο) συγκεκριμένο λειτουργικό, δοκίμασε με δεξί κλικ και μετά "open".

Επεξ/σία από macodin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, macodin είπε

Φίλε μου, δεν μπήκα στην διαδικασία να μπω στα λινκ παραπάνω για να δω τι απλικέισον είναι αυτό, (και δεν βλέπω και τον λόγο αφού υπάρχουν ένα σωρό λινκ για να στριμάρεις όλα τ' αθλήματα), αλλά εάν είσαι σίγουρος γι' αυτό που κατέβασες και με την προϋπόθεση πως μπορεί να το τρέξει ο δικός σου μακ με το (όποιο) συγκεκριμένο λειτουργικό, δοκίμασε με δεξί κλικ και μετά "open".

δεν νομίζω ότι υπάρχει δεξί κλικ στο ποντίκι στο Mac. Με επιφύλαξη βέβαια γιατί ακόμα το ανακαλύπτω είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ apple pc. Οποιαδηποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη

 

αυτό που κατέβηκε όταν πάω να το ανοίξω μου γράφει ότι Δεν είναι δυνατό το άνοιγμα του «Install SportZone», διότι δεν είναι δυνατή η επαλήθευση του δημιουργού. και Το macOS δεν μπορεί να επαληθεύσει ότι η αυτή η εφαρμογή δεν περιέχει κακόβουλο λογισμικό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, sestic7 είπε

δεν νομίζω ότι υπάρχει δεξί κλικ στο ποντίκι στο Mac. Με επιφύλαξη βέβαια γιατί ακόμα το ανακαλύπτω είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ apple pc. Οποιαδηποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη

 

αυτό που κατέβηκε όταν πάω να το ανοίξω μου γράφει ότι Δεν είναι δυνατό το άνοιγμα του «Install SportZone», διότι δεν είναι δυνατή η επαλήθευση του δημιουργού. και Το macOS δεν μπορεί να επαληθεύσει ότι η αυτή η εφαρμογή δεν περιέχει κακόβουλο λογισμικό.

 

Υπάρχει δεξί κλικ και αν δεν θες να κανείς αυτό που σου έγραψε προηγουμένως , μπορείς να μπας να πας να δεις στις προτιμησεις συστήματος ( το εικονίδιο με τα γρανάζια ) και να κανείς αποδοχή το άνοιγμα τις εφαρμογής από την ασφαλεια και ιδιωτικότητα.

Αν παρόλα αυτά συνεχίζεις να έχεις τέτοια προβλήματα κατανόησης , μπορείς αν ο υπολογιστής είναι με intel επεξεργαστή , να βάλεις windows που πιθανόν είσαι πιο εξοικειωμένος και να ρωτήσεις για οποιαδήποτε απορία στο thread με τα windows….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

έχω ακολουθήσει όλες τις οδηγίες, αλλά δεν μπορώ με τίποτα να εγκαταστήσω το πρόγραμμα. Αν κάποιοσ έχει να προτείνει κάτι διαφορετικό.. ευπρόσδεκτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...