Προς το περιεχόμενο

απόσυρση.........


TolisT1985

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1)Απόσυρση τι εννοούμε στην Ελλάδα?

Έχω ένα κουφάρι αυτοκινήτου.Εχω αφαιρεσει τα πάντα(ανταλλακτικά για το αμαξι μου) και το υπολόγισα σαν σκραπ 150€.

Κανείς δεν ασχολείται να το πάρει για ανακύκλωση......αμφιβάλω αν τελικά θα το πάρει ο δήμος που έβαλε χαρτί επάνω από 5/11......

 

Επεξ/σία από TolisT1985
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 ώρες πριν, TolisT1985 είπε

1)Απόσυρση τι εννοούμε στην Ελλάδα?

Έχω ένα κουφάρι αυτοκινήτου.Εχω αφαιρεσει τα πάντα(ανταλλακτικά για το αμαξι μου) και το υπολόγισα σαν σκραπ 150€.

Κανείς δεν ασχολείται να το πάρει για ανακύκλωση......αμφιβάλω αν τελικά θα το πάρει ο δήμος που έβαλε χαρτί επάνω από 5/11......

Αν έχεις άδεια περνεις τηλέφωνο μια εταιρία που κάνει διαγραφές και έρχονται να το πάρουν,; Ν δεν έχεις πάλι μπορείς να πάρεις να ρωτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι το σασί μονο μπλεκει η κατάσταση,δεν μπορείς να αφαιρέσεις ότι θες και μετα να λες έλα πάρτο.Και να περιμένεις να πάρεις και λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απόσυρση είναι ότι δίνεις το παλιό για να πάρεις καινούριο και δυστυχώς ακόμα δεν παίζει .

Εσυ θες να κάνεις διαγραφή που κανονικά πληρώνεις εσύ το τέλος διαγραφής (~20€)

Πάρε την καλύτερη προσφορά (κάνα 50αρι max το κόβω ) και έρχονται το παίρνουν και σου δίνουν αργότερα και το χαρτί διαγραφής .

Υποψιν πρέπει να έχεις την άδεια κυκλοφορίας και να φαίνονται τα στοιχεία της μηχανής στον κινητήρα .

Επισης η προθεσμία για φέτος ήταν μέχρι τις 17 του μηνός ,αλλά λογικά έχεις καταθέσει πινακίδες επομένως δεν σε αφορά ....

 

 

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκετο κουφαρι, με το ζορι να το παρει καποιος χωρις λεφτα ισα ισα για να το παει πρεσσα και να βγαλει στην καλυτερη ενα 50αρικο. Καμία εταιρεια ανακυκλωσης δεν θα ασχοληθει γιατι δεν θα βγαλουν φραγκο απο ανταλακτικα. Οταν ηταν να παρουν το δικό μου ήθελαν να τους στείλω τουλάχιστον 20 φωτογραφίες και βίντεο με το Μοτερ  να δουλευει (ήθελα 400€ βέβαια). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...