Προς το περιεχόμενο

A95X F3 Amlogic S905x3 Android 9.0 TV Box 53.75EUR


sp3cial

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Α95Χ F2 (προηγούμενο μοντέλο) που είχα αγοράσει τον Ιούνιο, δούλεψε 2 βδομάδες και την άκουσε με αποτέλεσμα να ανάβει αλλά να μη δείχνει εικόνα ( πρόβλημα μάλλον στο εσωτερικό στη πλακετα στη κόλληση του hdmi ? ). Μακριά. Έχει και αρκετά bugs το λογισμικό του. Το μόνο ελαφρυντικό ότι δεχόταν κάθε βδομάδα -σχεδόν- ενημερώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας και η κουβέντα γενικεύτηκε, να πω ότι ψάχνω κι εγώ τελευταία ένα οικονομικό boxάκι που δε θα βγάζει προβλήματα και θα έχει καλή υποστήριξη Netflix. Αλλά παρατηρώ ότι έχουν σταματήσει να αναφέρονται προσφορές για τέτοια, ούτε κατά τη Black Friday είδαμε τίποτα και γενικά λίγα πράγματα επί του θέματος γενικότερα. 'Εχουν σταθεροποιηθεί οι τιμές τους και δε βγαίνουν προσφορές ή δεν ασχολείται ο κόσμος;

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ παιδιά ψάχνω ένα απροβληματιστο box για τον πεθερό μου φθηνό

Έχετε να προτείνετε κάτι;

Επεξ/σία από supermarioarv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DownUNDERground είπε

ή δεν ασχολείται ο κόσμος

Οι περισσότεροι προφανώς έχουν smart τηλεοράσεις πλέον, οπότε δεν ψάχνουν για μποξάκια (άσχετα που έχουν περισσότερες δυνατότητες)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DownUNDERground είπε

Μιας και η κουβέντα γενικεύτηκε, να πω ότι ψάχνω κι εγώ τελευταία ένα οικονομικό boxάκι που δε θα βγάζει προβλήματα και θα έχει καλή υποστήριξη Netflix. Αλλά παρατηρώ ότι έχουν σταματήσει να αναφέρονται προσφορές για τέτοια, ούτε κατά τη Black Friday είδαμε τίποτα και γενικά λίγα πράγματα επί του θέματος γενικότερα. 'Εχουν σταθεροποιηθεί οι τιμές τους και δε βγαίνουν προσφορές ή δεν ασχολείται ο κόσμος;

Ξύπνησε ο κόσμος, είδαν τι γίνεται και ισχύει ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, DownUNDERground είπε

Μιας και η κουβέντα γενικεύτηκε, να πω ότι ψάχνω κι εγώ τελευταία ένα οικονομικό boxάκι που δε θα βγάζει προβλήματα και θα έχει καλή υποστήριξη Netflix. Αλλά παρατηρώ ότι έχουν σταματήσει να αναφέρονται προσφορές για τέτοια, ούτε κατά τη Black Friday είδαμε τίποτα και γενικά λίγα πράγματα επί του θέματος γενικότερα. 'Εχουν σταθεροποιηθεί οι τιμές τους και δε βγαίνουν προσφορές ή δεν ασχολείται ο κόσμος;

Η μη υποστήριξη Neflix σε FullHD/4k και το ανελέητο κυνήγι του KODI και των apk που παίζουν πειρατικές ταινίες/σειρές το τελευταίο διάστημα, κατά κάποιον τρόπο "σκότωσε" το ενδιαφέρον για τα κινέζικα TVboxes

Επεξ/σία από Alex_gr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα παντως σε κινεζο boxακι, που ειχα παρει πριν μερικα χρονια, με καλυπτει το 720p (1280χ720) που μπορω και βλεπω σε netflix μεσω coreelec και ενα apk που εχω βρει για ταινιες/σειρες (χωρις περιορισμο αναλυσης) στο native android που εχει. Για ολα τα αλλα, υπολογιστης, rpi3. 

Επεξ/σία από VasKag
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα των οσων λετε, εγω θα επιβεβαιωσω μονο οτι το geekbuying ειναι αξιοπιστο. Το ιταλικο store με βολεψε προσωπικά γιατι πηρα tv box για δωρο, παραγγελια παρασκευη απογευμα και Δευτέρα το ειχα στα χερια μου. και μεταφορικα ηταν πολυ λιγα, καπου 3-4 ευρώ αν θυμαμαι καλά. 

οποτε αν βρειτε κατι απο το ιταλικο store τους και σας ενδιαφερει, ειναι καλή περιπτωση λογω του οτι θα το εχετε γρηγορα κ με φθηνα μεταφορικα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε αναμονη ενος Ugoos s905x3, δοκιμασα απο την προσφορα που ανεβασε καποιο μελος πριν 2-3 μερες το Real Debrid (9 ευρω 4 μηνες)σε ενα S905 που εχω και μπορω να πω οτι δεν χρειαζεται τιποτα αλλο .

Coreelec + Seren/Gaia + Real Debrid + AuraMod Skin (ψιλο σεταρισμενο για netflix experience)+ Widget με Trakt Lists για τελευταια release και σκεφτομαι τσαμπα πληρωνω το netflix πλεον. Μια 55 4Κ και ετοιμο το συστημα για binge watching

Ενα Media Payer ειναι απαραιτητο. Καλες και οι smart αλλα δεν φτανουν σε ευελιξια ενα MP ουτε για πλακα.

Επεξ/σία από dionysg
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα συγνώμη έλειπα εκτός. Λοιπόν το πηρα. Ήδη παίζει απροβλημάτιστα. Και kodi και όλα. Απλά τώρα ψάχνω gamepads συμβατά με Android tv box. Αν ξέρει κανεις να μου προτείνει (για retroarch κυρίως).

Δε θα το συστήσω ούτε θα πω τη γνώμη μου γιατί δε γνωρίζω καλά από Android tv boxes. Προς το παρόν τρέχει κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...