Προς το περιεχόμενο

O διάδοχος του Galaxy S10 της Samsung θα ονομάζεται κατά πάσα πιθανότητα Galaxy S20


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, JcD είπε

Δεν χρειάζεται μήνυση, φτύσιμο θα φάνε από παραδοσιακούς πελάτες σαν εμένα για τις γελοιότητες τους!

Εμένα πάντως αν μου κλείδωνε η οθόνη λόγω προστασίας οθόνης στα 30" και μετά έσβηνε από μπαταρία δεν θα ξανά αγόραζα Samsung.Έβαλαν και fingerprint scanner οι αλήτες να ρουφάει περισσότερο ρεύμα.

Επεξ/σία από Grimson
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν δεν ήταν ολες οι εταιρείες απο διαφορετικές χώρες θα έλεγα οτι μπορεί να βρίσκονται απο πισω τα ιδια πορτοφόλια οποτε ιδιες ιδεες γιαυτο και δεν βλέπουμε καμία πρωτοτυπια απο κανενα και ολοι κανουν τα ιδια ακριβώς σχεδον .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον μονο που με χαλα σε αυτο ειναι πως στοχευει ενδομυχα σε ανταγωνισμο με huawei κι οχι apple οπως εκανε μεχρι τωρα. Κριμα γιατι ειναι ο μοναδικος κατασκευαστης που το κρατα ζωντανο εκτος των κινεζων και της apple.

Δεν θα θελα να ριξει τον πυχη τωρα η samsung.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, bahamut_zero είπε

Τον μονο που με χαλα σε αυτο ειναι πως στοχευει ενδομυχα σε ανταγωνισμο με huawei κι οχι apple οπως εκανε μεχρι τωρα. Κριμα γιατι ειναι ο μοναδικος κατασκευαστης που το κρατα ζωντανο εκτος των κινεζων και της apple.

Δεν θα θελα να ριξει τον πυχη τωρα η samsung.

 

Από τις συσκευές που βγάζει δεν βλέπουμε να ρίχνει τον πήχη.Αντίθετα οι Κινέζοι ανεβάζουν τον πήχη και την ποιότητα των συσκευών τους σε καλές τιμές και αυτό είναι καλό για μας τους καταναλωτές.

 

 

Επεξ/σία από Grimson
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, fytotech είπε

Να ρωτήσουν τη Microsoft για ονομασίες.

Xbox, Xbox 360, Xbox One!

Σίγουρα και αυτοί δεν πάνε πίσω,όμως μπορούν να φτάσουν τις εκπληκτικοτρομερές αλλαγές σε ονομασίες, με τα Ps2, Ps3, Ps4, Ps5 ? 😸 

Επεξ/σία από ELMastas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανε τα πάντα για να έχει ονομασίες ίδιες με της apple... τώρα που η μαντάμ έπεσε και ανέβηκε η huawei δεν ξέχασε το κόμπλεξ της και αμέσως να αντιγράψει τις εκεί ναυαρχίδες... σε λίγα χρόνια που θα είναι σε αυτή τη θέση η xiaomi μας βλέπω με galaxy si CC9e pro lite...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JcD είπε

Δεν χρειάζεται μήνυση, φτύσιμο θα φάνε από παραδοσιακούς πελάτες σαν εμένα για τις γελοιότητες τους!

Καλως ηρθες στο club.. Τους βαρεθηκε η ψυχη μου καθε χρονο τα ιδια θεματα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, JcD είπε

Δεν χρειάζεται μήνυση, φτύσιμο θα φάνε από παραδοσιακούς πελάτες σαν εμένα για τις γελοιότητες τους!

LG V50 5G.Φοβερή συσκευή

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, JcD είπε

Φοβερό όντως, έχουν ανακοινώση αντικατάσταση για το καινούργιο έτος?

Αναμένεται το LG V60 εντός του 2020

https://www.xda-developers.com/lg-v60-thinq-dual-screen-5g-possible-launch-mwc-2020/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...