Προς το περιεχόμενο

DELL KB216 KEY ROLLOVER


bep1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα, πηρα πριν 2-3 μερες το πληκτρολογιο του τιτλου και ενω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος (ειναι low profile και αθορυβο), διαβασα σχολια που  καποιοι εκαναν παραπονα και λενε οτι εχει μονο 2 key rollover, δηλαδη οτι μονο 2 κουμπια μπορεις να πατησεις ταυτοχρονα και ειπα να το δοκιμασω σε ενα παιχνιδι (test drive unlimited 2) και διαπιστωσα οτι και 5 και 6 κουμπια μια χαρα τα διαβαζει ταυτοχρονα (2 βελακια ενα shift και 3-4 γραμματα) μονο σε μια περιπτωση δουλεψαν μονο 3 οταν πατουσα 3 βελακια μαζι, τοτε δε δουλευε κανενα αλλο, αλλα περα απο αυτο δεν ειδα καποιον περιορισμο σε ΜΟΝΟ 2 κουμπια. Αλλα και στο left 4 dead 2 δεν ειχα κανενα προβλημα.

Και το γραφω αυτο για να μου πει καποιος αν ξερει τι γινεται.... Μπορει να σε καποιο παιχνιδι να δουλευουν και 5-6 κουμπια μαζι και σε αλλο παιχνιδι οχι ;; Ξερω οτι στα πληκτρολογια μεμβρανης υπαρχει αυτος ο περιορισμος και το αγορασα εν γνωση αυτου, μιας και περα απο racing τιτλους που παιζω με contoller, σε οτι αλλο παιχνιδι εχω παιξει δεν μου παρουσιαστηκε αυτο το θεμα παρολο που το προηγουμενο που ειχα ηταν μαρκα μ' εκαψες και ηταν και 7-8 χρονων

Επεξ/σία από bep1995
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...