Προς το περιεχόμενο

Huawei P30 Lite ή Xiaomi Mi A3


lumberjack93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην ομάδα και χρόνια πολλά, εδώ και 3 χρόνια έχω ένα redmi note 4 το οποίο το έχω πιεί το αίμα και ήρθε η ώρα αλλαγής.... σε redmi note δεν ξαναγυρναω...οπότε οι  επιλογές μου ήταν αυτές οι δύο....σε θέμα τιμής το lite είναι +50€ από χαρακτηριστικά τα έχω δει , αλλά σε θέμα κάμερας ποιο είναι καλύτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, lumberjack93 είπε

Καλησπέρα στην ομάδα και χρόνια πολλά, εδώ και 3 χρόνια έχω ένα redmi note 4 το οποίο το έχω πιεί το αίμα και ήρθε η ώρα αλλαγής.... σε redmi note δεν ξαναγυρναω...οπότε οι  επιλογές μου ήταν αυτές οι δύο....σε θέμα τιμής το lite είναι +50€ από χαρακτηριστικά τα έχω δει , αλλά σε θέμα κάμερας ποιο είναι καλύτερο?

Το mi a3 ειναι καλο απο θεμα καμερας αλλα το αρνητικο του ειναι η ανάλυση της οθονης 

Επεξ/σία από life is music
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιους αρνητικό για κάποιους θετικό, εγώ θα έλεγα είναι θετικό, προσφέρει τρομερή αυτονομία στη συσκευή και δουλεύει πολύ πιο smooth λόγω του ότι η gpu έχει να διαχειριστή χαμηλή ανάλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, chios είπε

Για κάποιους αρνητικό για κάποιους θετικό, εγώ θα έλεγα είναι θετικό, προσφέρει τρομερή αυτονομία στη συσκευή και δουλεύει πολύ πιο smooth λόγω του ότι η gpu έχει να διαχειριστή χαμηλή ανάλυση.

Όταν όμως θα είσαι έξω και θα θες να βγάλεις μια φωτό λογο της χαμηλής ανάλυσης δεν θα μπορείς να κανεις την δουλειά σου ....Ο καθένας έχει την δικιά του άποψη και είναι σεβαστή !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

Πολύ ακριβό ακόμη το p30 lite. νομιζω στα 200 θα ειναι οκ.

???

https://www.skroutz.gr/s/18305383/Huawei-P30-Lite-Dual-128GB.html?keyphrase=huawei+p30+lite&o=Huawei+P30+Lite

Ανοίγουμε και κάνα λινκ πού και πού. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, dpolal είπε

νομιζα ειδα 229. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...