Προς το περιεχόμενο

Νέο concept video αποκαλύπτει το design του iPhone SE 2


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπεζελ και μ...ιες! Για οποιον θελει νορμαλ iPhone και οχι TV θα ειναι υπεροχο! Εδω το 6s ειναι ακομα υπεροχο και ακομα πεταει! Δεν ηταν να πουληθει ποτε αλλα αν βγει SE2 με Α13, 3GB Ram και λιγο καλυτερη καμερα και μπαταρια θα ειναι ο επομενος ερωτας για αλλα 5 χρονια! Εν τω μεταξυ καποιοι θα εχουν σκασει 7-8 1000ρικα αυτα τα 5 χρονια να παιρνουν το νεο iPhone super plus pro turbo max!! Aλλα δε θα χει μπεζελς....  

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

ειτε εχει μπεζελ ειτε οχι θα πουλησει. σε λογικη τιμη ενα τηλεφωνο που κουαβαλει το ονομα iphone και εχει ΚΑΝΟΝΙΚΟ μεγεθος θα πουλησει. ο κοσμος ψαχνει τηλεφωνα αξιοπιστα για να κανει την δουλεια του και εχουμε βαρεθει να βλεπουμε ρακετες! καλα θα κανει η apple να βγάλει ενα 5ιντσο που να θυμιζει ενα s7 σε μεγεθος και να τους παρει τα σωβρακα να μαθουν να φτιαχνουν τηλεφωνα με καλα σπεκς που να χωράνε σε κατι μικροτερο απο βαλιτσα.

Nα με σχωρνας για την ωμοτητα μου αλλα γραφεις αρλουμπες, μια χαρα τηλεφωνα εχει στο ΚΑΝΟΝΙΚΟ μεγεθος που λες.

Σε νοιαζει πιο πολυ το μεγεθος παρα οτι θα μοσχοπουλησει εις υγειαν των κοροιδων που θα αγορασουν 'iphone'

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, kanagias13 είπε

Τέτοια πισωγυρίσματα είναι έμμεση ομολογία αποτυχίας.

Ναι βρε το είδαμε και στο πρώτο SE, σχεδόν έκλεισε...

52 λεπτά πριν, kanagias13 είπε

Η αγελάδα ψοφάει αργά κ βασανιστικά 

Έλα πες μου μόνο από που το άκουσες αυτό το τσιτάτο... Ήταν σε ημερολόγιο, σε καζαμία, στο fb, που?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, AtiX said:

Έλα πες μου μόνο από που το άκουσες αυτό το τσιτάτο... Ήταν σε ημερολόγιο, σε καζαμία, στο fb, που?

Κάπου θα το έχει δει αλλά το θέμα είναι αν έχει καταλάβει, ποια είναι η αγελάδα... Έχω την υποψία ότι δεν...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, AtiX είπε

Ναι βρε το είδαμε και στο πρώτο SE, σχεδόν έκλεισε...

Έλα πες μου μόνο από που το άκουσες αυτό το τσιτάτο... Ήταν σε ημερολόγιο, σε καζαμία, στο fb, που?

Στο ίδιο κείμενο που αναφέρονται οι αριθμοί πωλήσεων των SE κ των μοντέλων εδώ κ δυο χρόνια (όχι φήμες, αριθμούς) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, kanagias13 είπε

Στο ίδιο κείμενο που αναφέρονται οι αριθμοί πωλήσεων των SE κ των μοντέλων εδώ κ δυο χρόνια (όχι φήμες, αριθμούς) 

Μα το SE σταμάτησε να κυκλοφορεί στα μέσα του 18 ενώ οι πωλήσεις του ήταν παραπάνω από ικανοποιητικές για μια συσκευή που βγήκε το 16... Για πες περσινές πωλήσεις αντίστοιχων κινητών που κυκλοφόρησαν το 16... 

ΥΓ και για να μην μπερδεύεσαι... το ποσοστό επί των παγκόσμιων πωλήσεων πέφτει στην apple, οι συσκευές της συνεχίζουν όχι μόνο να πουλάνε αλλά να βγαίνουν και πρώτες σε πωλήσεις...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, AtiX είπε

Μα το SE σταμάτησε να κυκλοφορεί στα μέσα του 18 ενώ οι πωλήσεις του ήταν παραπάνω από ικανοποιητικές για μια συσκευή που βγήκε το 16... Για πες περσινές πωλήσεις αντίστοιχων κινητών που κυκλοφόρησαν το 16... 

ΥΓ και για να μην μπερδεύεσαι... το ποσοστό επί των παγκόσμιων πωλήσεων πέφτει στην apple, οι συσκευές της συνεχίζουν όχι μόνο να πουλάνε αλλά να βγαίνουν και πρώτες σε πωλήσεις...

Νούμερο έχεις ? Αναπαράγεις γενικότητες κ αοριστίες - φήμες. όταν λοιπόν ανακοινωθούν αριθμοί, άρα μερίδια αγοράς όπως γινόταν παλιότερα, έλα να μου πεις την εξυπνάδα σου για facebook κ καζαμίες. Είσαι εκπρόσωπος -retailer της Apple ή αναμασάς αρθράκια που ούτε στο facebook δεν κυκλοφορούν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kanagias13 είπε

Νούμερο έχεις ? Αναπαράγεις γενικότητες κ αοριστίες - φήμες. όταν λοιπόν ανακοινωθούν αριθμοί, άρα μερίδια αγοράς όπως γινόταν παλιότερα, έλα να μου πεις την εξυπνάδα σου για facebook κ καζαμίες. Είσαι εκπρόσωπος -retailer της Apple ή αναμασάς αρθράκια που ούτε στο facebook δεν κυκλοφορούν?

Νευράκια βλέπω και προβλέπω να αυξάνονται διότι...

Και επειδή βλέπω πως δεν είσαι διαβαστερός ούτε στο forum που συμμετέχεις... ξεκινά την ανάγνωση και ίσως μας προλάβεις προς τα τέλη του τριμήνου με τα ετήσια αποτελέσματα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, suspiria είπε

2020 και μονή κάμερα.Πως το σκέφτηκαν οι μπαγάσες;

H ποιοτητα και το αποτελεσμα μετραει . Ειδαμε και τα ζαιομι με τις πενταπλες και εξαπλες καμερες .

  • Thanks 1
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AtiX είπε

Νευράκια βλέπω και προβλέπω να αυξάνονται διότι...

Και επειδή βλέπω πως δεν είσαι διαβαστερός ούτε στο forum που συμμετέχεις... ξεκινά την ανάγνωση και ίσως μας προλάβεις προς τα τέλη του τριμήνου με τα ετήσια αποτελέσματα...

Τρία τα ενδεχόμενα : 1) Το εκπαιδευτικό σύστημα θέλει ξήλωμα κ πέταμα στον Ειρηνικό 2) Ο Fanboyισμός τυφλώνει 3) Εγγενής αδυναμία κατανόησης κ ακρίβειας της πληροφορίας 

Για γέλια κ για κλάματα. Σίγουρα όχι εκνευρισμός

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, kanagias13 είπε

Τρία τα ενδεχόμενα : 1) Το εκπαιδευτικό σύστημα θέλει ξήλωμα κ πέταμα στον Ειρηνικό 2) Ο Fanboyισμός τυφλώνει 3) Εγγενής αδυναμία κατανόησης κ ακρίβειας της πληροφορίας 

Για γέλια κ για κλάματα. Σίγουρα όχι εκνευρισμός

Αυτογνωσία φίλε μου... Πάνω από όλα αυτογνωσία... 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...