Προς το περιεχόμενο

[κινητό,tv] Meizu M6T 69€, JVC 32" 99€ @kotsovolos


Tsalbos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 2/1/2020 στις 5:19 ΜΜ, SpirtouLisS είπε

το κερδος ειναι οτι με 10 ευρω ακομα, στα 79 ευρω παιρνεις το meizu με 32rom/3 ram αντι το ιδιο κινητο στα 69 ευρω αλλα με 16/2 ραμ που δε θα εχει καμια αντοχη στο χρονο. 

δωσε λινκ πλιζ.

μενδιαφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
30 λεπτά πριν, adminaros είπε

δωσε λινκ πλιζ.

μενδιαφερει.

Δεν υπαρχει, μια μερα ειχε παιξει η τιμη μονο, κοντευει βδομαδα. Πεθαναν τα τρολς μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, matrixxx είπε

Δεν υπαρχει, μια μερα ειχε παιξει η τιμη μονο, κοντευει βδομαδα. Πεθαναν τα τρολς μετα.

Την προηγούμενη εβδομάδα τα έκλεισαν και τα άνοιξαν αρκετές φορές. Τώρα ναι μάλλον πέθαναν τα τρόλς δυστυχώς δεν φαίνεται να τα ανοίγουν ξανά. Πάντως δεν είναι κακή περίπτωση και στα 89 αντί 79 ευρώ που τώρα παίζει το μαύρο.

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/199961-meizu-m6t-32gb-black-dual-sim

Δεν βρίσκεις εύκολα κινητό με 3 32, αποδεκτή προς καλή κάμερα, φωτεινή ποιοτική και ας είναι μόνο hd οθόνη και led ειδοποιήσεις στα 89 ευρώ. Συν την μπαταρία που δεν ακουγονται ιδιαίτερα παραπονα. Από Ελλάδα πάντα. Υποψιν ε...υπάρχει για κάποιους deal breaker. Δεν έχει ραδιοφωνο.! Συζήτηση να γίνεται πάντα...να βοηθήσω προσπαθώ.

Επεξ/σία από SpirtouLisS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, SpirtouLisS είπε

αποδεκτή προς καλή κάμερα

Η καμερα του ειναι χαλια προς πολυ χαλια για την εποχη. Μην την συγκρινεις με καμερα κινητου δεκα χρονια πισω. Αυτο ειδα σε δειγμα που τσεκαρα πριν 10 μερες. Εχεις καποιο δειγμα εσυ καπου;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SpirtouLisS είπε

Την προηγούμενη εβδομάδα τα έκλεισαν και τα άνοιξαν αρκετές φορές. Τώρα ναι μάλλον πέθαναν τα τρόλς δυστυχώς δεν φαίνεται να τα ανοίγουν ξανά. Πάντως δεν είναι κακή περίπτωση και στα 89 αντί 79 ευρώ που τώρα παίζει το μαύρο.

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/199961-meizu-m6t-32gb-black-dual-sim

Δεν βρίσκεις εύκολα κινητό με 3 32, αποδεκτή προς καλή κάμερα, φωτεινή ποιοτική και ας είναι μόνο hd οθόνη και led ειδοποιήσεις στα 89 ευρώ. Συν την μπαταρία που δεν ακουγονται ιδιαίτερα παραπονα. Από Ελλάδα πάντα. Υποψιν ε...υπάρχει για κάποιους deal breaker. Δεν έχει ραδιοφωνο.! Συζήτηση να γίνεται πάντα...να βοηθήσω προσπαθώ.

Στα ίδια (σχεδόν) χρήματα υπάρχει το Alcatel 1S   εδώ (και αυτό με 4 και 64)  που από ότι μου λένε τα παιδιά εδώ είναι (αρκετά) καλύτερο (φιλικά πάντα,δε βγάζουμε έξω τις προσφορές να τις μετρήσουμε).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Η καμερα του ειναι χαλια προς πολυ χαλια για την εποχη. Μην την συγκρινεις με καμερα κινητου δεκα χρονια πισω. Αυτο ειδα σε δειγμα που τσεκαρα πριν 10 μερες. Εχεις καποιο δειγμα εσυ καπου;

https://www.thephonetalks.com/meizu-m6t-review/

Εδώ είναι η βασική μου εμπειρία που ανέφερα για αποδεκτή κάμερα. Να πω ότι παραγγειλα το κινητό στα 79 ευρώ και θα ξέρω την άλλη εβδομάδα από πρώτο χέρι αν οντως  ο sony αισθητήρας του δεν είναι απλά στα χαρτιά. Οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται ας περιμένει και δείγματα μου. Αν δε βλέπεται δε θα κρύψω τα λόγια μου!

Επεξ/σία από SpirtouLisS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το τηλεφωνο δεν υπαρχει σε sites συγκρισης φωτογραφιων, δεν το εχουν κανει review. Δεν ξερω γιατι. Τα δειγματα που εχει το σαιτ που δινεις ειναι πολυ μικρες φωτο για να κρινει κανεις.

Φαινεται ομως οτι εχει την ιδια καμερα με το m5s, 13MP, sony f2.2. Aν ειναι ιδια αστα να πανε.

 

low light

2020-01-04_1844

high light

2020-01-04_1845

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Matrixx στο site που σου έδωσα τουλάχιστον στο κινητό μου όταν πατάω στο δείγμα μου κανει μεγέθυνση στο 100% με πλήρη ανάλυση αλλά με μια αρκετά buggy συμπεριφορά μετά εκ μερους του site. Και σίγουρα στο μάτι μου βλέπω  καλή ανάλυση και φυσικά χρώματα και σίγουρα δεν βλέπω interpolation εικονοστοιχείων. Ειδομεν. 

Επεξ/σία από SpirtouLisS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αλλη ειναι 10mp αλλη 13. Ειχα ανοιξει μια που δεν ηταν πληρης, μια δευτερη τωρα (μια νυχτερινη) ειναι. Δεν μου φαινονται καλες παντως. Πολυς θορυβος και πολυ noise reduction, μοιαζουν με τα δειγματα τα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...