Προς το περιεχόμενο

Smartphone με Μπαταρία & Κάμερα


Supes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτοχος από σήμερα και εγώ του mi A3 απλά το τηλέφωνο είναι άψογο, με την οθόνη δεν έχω κανένα παράπονο πεντακάθαρη είναι, προέρχομαι από super amoled 2k και δεν με χάλασε καθόλου. Το τηλέφωνο είναι απίστευτα smooth το καθαρό Android κάνει την διαφορά.

Στα της κάμερας, ασχολήθηκα λίγο με gcam και η κάμερα πήγε σε άλλο επίπεδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chios είπε

Κάτοχος από σήμερα και εγώ του mi A3 απλά το τηλέφωνο είναι άψογο, με την οθόνη δεν έχω κανένα παράπονο πεντακάθαρη είναι, προέρχομαι από super amoled 2k και δεν με χάλασε καθόλου. Το τηλέφωνο είναι απίστευτα smooth το καθαρό Android κάνει την διαφορά.

Στα της κάμερας, ασχολήθηκα λίγο με gcam και η κάμερα πήγε σε άλλο επίπεδο.

Και εγώ έβαλα gcam στο redmi note 8t και το κινητό απογειώθηκε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, chios είπε

Στα της κάμερας, ασχολήθηκα λίγο με gcam και η κάμερα πήγε σε άλλο επίπεδο.

Με' γεια  καλοδουλευτο , μπορείς να μου πεις τι έκανες στην gcam σαν ρυθμίσεις , για να το κάνω στης κοπέλας μου ; Πολύ δυνατό πάντως λίγο που το δούλεψα 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, chios είπε

Κάτοχος από σήμερα και εγώ του mi A3 απλά το τηλέφωνο είναι άψογο, με την οθόνη δεν έχω κανένα παράπονο πεντακάθαρη είναι, προέρχομαι από super amoled 2k και δεν με χάλασε καθόλου. Το τηλέφωνο είναι απίστευτα smooth το καθαρό Android κάνει την διαφορά.

Στα της κάμερας, ασχολήθηκα λίγο με gcam και η κάμερα πήγε σε άλλο επίπεδο.

 

1 ώρα πριν, ss13 είπε

Με' γεια  καλοδουλευτο , μπορείς να μου πεις τι έκανες στην gcam σαν ρυθμίσεις , για να το κάνω στης κοπέλας μου ; Πολύ δυνατό πάντως λίγο που το δούλεψα 😎

και προς τα δω αν γίνεται, ποια εκδοση περασατε και τι ρυθμίσεις κανατε; νεος με α3 και εδω, και δεν εχω ξανακανει τη διαδικασια ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, life is music είπε

Τα αρνητικα του α3 που αναφέραμε είναι η ανάλυση και ο αναγνώστης δακτυλικών που δεν τα πηγαίνει τόσο καλά !!!

Εγώ μετά από 2 εβδομάδες χρήσης του Α3 θα έλεγα ότι η Οθόνη είναι ικανοποιητικότατη! Ο fingerprint sensor είναι όμως όντως αργός, αλλά και αυτό συνηθίζεται  υποθέτω (και εν μέρει συγχωρειται λόγω της προσιτής τιμής του τηλεφώνου)

Αναβάθμιση σε android 10 πότε θα πάρουμε; 

 

Επεξ/σία από kronos73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ss13 είπε

Με' γεια  καλοδουλευτο , μπορείς να μου πεις τι έκανες στην gcam σαν ρυθμίσεις , για να το κάνω στης κοπέλας μου ; Πολύ δυνατό πάντως λίγο που το δούλεψα 😎

Αν έχεις βαλ ι όντως την gcam πας στης ρυθμίσεις και εκεί που λέει hdr εσύ βάζεις το τελευταίο από αυτά που σ έχει ...και μετά απλά τραβάς !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog948/

Αυτήν έβαλα με τις ρυθμίσεις (  Night.xml) για νυχτερινές φώτο.

Το πως φορτώνουμε xml με τις ρυθμίσεις είναι εύκολο ψάξε το στο Google

Night.xml

Επεξ/σία από chios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/1/2020 στις 4:53 ΜΜ, life is music είπε

Αν έχεις βαλ ι όντως την gcam πας στης ρυθμίσεις και εκεί που λέει hdr εσύ βάζεις το τελευταίο από αυτά που σ έχει ...και μετά απλά τραβάς !!

Ευχαριστώ πολύ , θα το δοκιμάσω και θα σου πω 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...