Προς το περιεχόμενο

Ghost In The Shell Sac_2045 [NETFLIX]


maarinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το art style που δειχνουν ομως ειναι κακο...δε θα μιλησω για το alita, αλλα ακομα και το love death & robots που εδειξαν στο netflix ηταν κλασεις ανωτερο απο αυτο που δειχνουν στο teaser...

 

στα gantz o , appleseed , vexille , sky blue, στα resident evil, στα final fantasy, εβλεπες χρονο με το χρονο αλματα στο cgi, ακομα και το gits 2.0 εμενα μου αρεσε. Αυτο που ειδα στο teaser δεν μου αρεσε και μου αρεσει παρα πολυ το animated cgi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

βασιζεται σε καποιο manga της σειρας, η ειναι original story?

θα συμφωνησω με τον xavier, ειναι λες και βλεπεις cutscenes απο videogame του 2000. πολυ φτωχο CGI.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Netflix βγαζει ποσα δισεκατομμυρια και οι επενδυσεις του ειναι σε φαση ΕΡΤ, μαυρη τρυπα που καταπινει οτι βρει μπροστα της.

Απαραδεκτο CGI, δεν ξερω αν ξυπνησε απο ληθαργο καποιος υπευθυνος και ειπε να αναβιωσει την τεχνοτροπια απο το 90, αυτο το πραγμα ειναι απαραδεκτο ομως. Δεν φτανει η κακοποιηση της φριχτης ταινιας, τωρα πρεπει να συνεχιστει με το 2045.

Εδω βλεπουμε σοβαρο δειγμα απο σοβαρους ανθρωπους, για το πως μπορει και πρεπει να ειναι μια καλη παραγωγη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...