Προς το περιεχόμενο

Η Sony αποκάλυψε το… λογότυπο του PlayStation 5


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

4 ώρες πριν, Nos20VT είπε

Η Sony σαν εταιρια so far εχει κανει νομιζω τα πιο σωστα βηματα με την μονη αποτυχημενη κονσολα το Ps vita.

Και εχει ενδιαφερθει περισσοτερο για την ελληνικη αγορα απο οτι οι αλλοι. Και το λεω οχι ως Playstasionakias αλλα ως συλλεκτης αφου εχω σχεδον ολες τις κονσολες απο sony και nintendo.

 το βητα μια χαρα κονσολα ηταν η σονυ εκανε μλκς

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε εδώ βγήκαν leaks για specs series X και Ps5 και μείς είμαστε στο λογότυπο που μόνο του ως ανακοίνωση,είναι pretty ridiculous.

Επεξ/σία από ELMastas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, efo355 είπε

αποτυχία το vita αλλα εχει κατι παιχνιδαρες....

αποτυχία το vita αλλα εχει κατι παιχνιδαρες....

 

1 ώρα πριν, Exodia The Forbidden One είπε

 το βητα μια χαρα κονσολα ηταν η σονυ εκανε μλκς

ολες οι κονσολες εχουν παιχνιδαρες οταν ομως εχεις 11-15 εκ. πωλησεις και ολα τα αλλα σου προιοντα εχουν απο 80 και πανω δεν λες οτι πετυχα. Σε αυτο προσθετεις οτι το προηγουμενο handheld σου πουλησε αυτα τα 80 εκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Nos20VT είπε

 

ολες οι κονσολες εχουν παιχνιδαρες οταν ομως εχεις 11-15 εκ. πωλησεις και ολα τα αλλα σου προιοντα εχουν απο 80 και πανω δεν λες οτι πετυχα. Σε αυτο προσθετεις οτι το προηγουμενο handheld σου πουλησε αυτα τα 80 εκ...

 

Η Sony ηταν υπευθυνη για αυτο που δεν εκλεισε συμφωνιες με μεγαλους developers.

Αν παρεις 10 ατομα στην τυχη που εχουν την ιδια κονσολα και που ο καθενας τους εχει από 20 παιχνιδια σε αυτην την κονσόλα, το πιθανοτερο ειναι πως τα 10 παιχνιδια θα ειναι κοινά σε όλους. Δε γίνεται σε μια αγορά που όλοι αγοράζουν τα ιδια παιχνιδια να κατσεις να βασιστεις σε indie developers, ακομα και αν καποιες απο αυτες τις δημιουργιες δινουν τοση διασκεδαση οσο κανενα mainstream παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, xaerialtwistx είπε

Η Sony ηταν υπευθυνη για αυτο που δεν εκλεισε συμφωνιες με μεγαλους developers.

Αν παρεις 10 ατομα στην τυχη που εχουν την ιδια κονσολα και που ο καθενας τους εχει από 20 παιχνιδια σε αυτην την κονσόλα, το πιθανοτερο ειναι πως τα 10 παιχνιδια θα ειναι κοινά σε όλους. Δε γίνεται σε μια αγορά που όλοι αγοράζουν τα ιδια παιχνιδια να κατσεις να βασιστεις σε indie developers, ακομα και αν καποιες απο αυτες τις δημιουργιες δινουν τοση διασκεδαση οσο κανενα mainstream παιχνιδι.

Καλως εχει εγω μιλησα για το αποτελεσμα, προφανως φταει η sony..εγω και εσυ φταιμε?...το οτι μια κονσολα ειναι "καλη" ειναι "καλοφτιαγμενη" η δεν ξερω και εγω τι δεν σημαινει πως θα πετυχει.

Πετυχαινω σημαινει πουλαω, "μπαινω μεσα στο σπιτι σου"...ειδικα για τα τυπακια στη sony και σε καθε sony. Ολες οι κονσολες που συμφωνα με την εκαστοτε εποχη δεν πουλησαν θεωρουνται "αποτυχιες"

Με τον τροπο που το λετε ισως η μεγαλυτερη της επιτυχια ηταν το PS3 παροτι εχεις τις λιγοτερες πωλησεις απο τα PS -  μπροστα τεχνολογικα με ιδιαιτερο hardware (cell). Το PS4 τωρα και το PS5 ειναι pc based για αυτο κιολας αν δεν κανω λαθος θα επιστρεψει η συμβατοτητα με τοn προγονο του (PS4) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nos20VT είπε

Καλως εχει εγω μιλησα για το αποτελεσμα, προφανως φταει η sony..εγω και εσυ φταιμε?...το οτι μια κονσολα ειναι "καλη" ειναι "καλοφτιαγμενη" η δεν ξερω και εγω τι δεν σημαινει πως θα πετυχει.

Πετυχαινω σημαινει πουλαω, "μπαινω μεσα στο σπιτι σου"...ειδικα για τα τυπακια στη sony και σε καθε sony. Ολες οι κονσολες που συμφωνα με την εκαστοτε εποχη δεν πουλησαν θεωρουνται "αποτυχιες"

Με τον τροπο που το λετε ισως η μεγαλυτερη της επιτυχια ηταν το PS3 παροτι εχεις τις λιγοτερες πωλησεις απο τα PS -  μπροστα τεχνολογικα με ιδιαιτερο hardware (cell). Το PS4 τωρα και το PS5 ειναι pc based για αυτο κιολας αν δεν κανω λαθος θα επιστρεψει η συμβατοτητα με τοn προγονο του (PS4) 

Οχι εγω σιγουρα δε φταιω, για αυτην την κονσολα εχω χαλασει οσα εχω χαλασει για ολα τα προηγουμενα Playstation μαζί :P

Απλά ανεφερα το λόγο, δεν ήταν καποια προσπαθεια διορθωσης του μηνυματος σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...