Προς το περιεχόμενο

Skroutz Food - Έκπτωση €5 σε παραγγελία €10 και άνω


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ThanosR92 είπε

Μετά την τελευταία φόλα της BF με το να έχουν κλείσει οι ίδιοι τα καταστήματα εφόσον έκαναν την δουλίτσα τους και τον πανικό που ήθελαν τώρα ας το φάνε οι ίδιοι το κουπόνι των 5€. Εξαλου πάλι το ίδιο καταφέρνουν. 

Όταν βάζεις προσφορές η ότι άλλο είναι ας έχεις και την αξιοπρέπεια να το υποστηρίξεις όλο αυτό. 

Τι εννοείς; Αφού δουλεύουν και τα 2 κουπόνια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fabricated είπε

Τι εννοείς; Αφού δουλεύουν και τα 2 κουπόνια 

Γενικά μιλάω ότι απλά με την προηγούμενη συμπεριφορά και κοροϊδία τους δεν αξίζουν. Πρέπει να δεις συνομιλία του Skroutz Food και του κρεοπωλείου Siakos να λιώσεις. Ο ένας κατηγορούσε τον άλλον και εγώ τους έστελνα με Screenshot τις απαντήσεις για να δω ποιος έχει δίκιο, μέχρι που παραδεκτηκε το Skroutz ότι εκείνοι το έκλεισαν. 

Βέβαια ακόμα και τώρα διάβασα ότι π.χ ο ένας πήρε από Pizza Fan και άλλοι όχι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, ekkli είπε

Όχι, το efood δεν είναι του skroutz και δεν μπορώ να φανταστώ πως προκύπτει αυτό,
δεν υπήρχε ποτέ καμία φημολογία συγχώνευσης ούτε ήταν παλιά στον ίδιο όμιλο εταιριών.

Έχεις δίκιο, το μπέρδεψα με το e-shop.gr που ήταν ο συνιδρυτής 😓

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ThanosR92 είπε

Γενικά μιλάω ότι απλά με την προηγούμενη συμπεριφορά και κοροϊδία τους δεν αξίζουν. Πρέπει να δεις συνομιλία του Skroutz Food και του κρεοπωλείου Siakos να λιώσεις. Ο ένας κατηγορούσε τον άλλον και εγώ τους έστελνα με Screenshot τις απαντήσεις για να δω ποιος έχει δίκιο, μέχρι που παραδεκτηκε το Skroutz ότι εκείνοι το έκλεισαν. 

Βέβαια ακόμα και τώρα διάβασα ότι π.χ ο ένας πήρε από Pizza Fan και άλλοι όχι 

Και εγω επιβεβαιωνω οτι στο Pizza Fan δεν δεχονται τα κουπονια . Η παραγγελια περναει κεντρικο site δεν ειναι προβλημα το τοπικο καταστημα να μη μπορει να βγαλει τοσες παραγγελιες οπως νομιζα  .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγειλα κι εγώ μπεργκερακια από το αγαπημένο μου κατάστημα, το περίεργο είναι πως μου έφεραν απόδειξη για ολόκληρο το ποσό, χωρίς να αφαιρέσουν τα 5 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, andreasl είπε

Παραγγειλα κι εγώ μπεργκερακια από το αγαπημένο μου κατάστημα, το περίεργο είναι πως μου έφεραν απόδειξη για ολόκληρο το ποσό, χωρίς να αφαιρέσουν τα 5 ευρώ.

Εσύ πληρώνεις το Σκρουτζ και το Σκρουτζ θα δώσει τα λεφτά στο κατάστημα. Την έκπτωση την κάνει το Σκρουτζ και όχι το κατάστημα, για αυτό λένε πληρωμή μόνο με καρτα/paypal. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όλη η απόδειξη περνάει

Μάλιστα είναι τόσο ευγενικοί που έκανα λάθος, την έστειλα χωρίς κουπόνι και μου την ακυρώσανε ώστε να παραγγείλω με κουπόνι

Μια χαρά μου δουλεύει σε σουβλάκια. 14 ευρώ απόδειξη 9 στην κάρτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα να παραγγείλω για μεσημέρι και φαίνεται ότι κάτι δε πάει καλά με την εφαρμογή τους βγάζει ένα σφάλμα..δοκίμασα και από αλλού.. έχετε πρόβλημα εσείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, baskon είπε

Έλεγα να παραγγείλω για μεσημέρι και φαίνεται ότι κάτι δε πάει καλά με την εφαρμογή τους βγάζει ένα σφάλμα..δοκίμασα και από αλλού.. έχετε πρόβλημα εσείς;

Πριν από 45 λεπτά έκανα παραγγελία με JUMANJI και όλα ok.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου βγάζει ένα σφάλμα ot 83766..

Με μπλοκαραν;

Ps: τελικά από υπολογιστή παρήγγειλα κανονικά. Η εφαρμογή τους κάτι πρέπει να χει πάθει γιατί δοκίμασα σε 4 διαφορετικά κινητά.. 

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...