Προς το περιεχόμενο

Κωδικοί account google.


makisko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κάποιος αν υπάρχουν και που εμφανίζονται οι κωδικοί στο Google, όταν κάνουμε σύνδεση μέσω Google ???

Μπορείς πχ ενώ είσαι συνδεδεμένος στο Google, να συνδεθείς και στο Facebook μέσω Google, χωρίς να πατήσεις τους κωδικούς του Facebook,

Πώς συνδέεται?

Χωρίς να χρησιμοποιεί κωδικό?

Αν χρησιμοποιεί, που μπορούμε να τον δούμε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιεί τους αποθηκευμένους κωδικούς που όρισες την πρώτη φορά που συνδέθηκες. Οι κωδικοι αυτοί είναι αποθηκευμένοι στον λογαριασμο σου google και για να τους δεις θα πρέπει να συνδεθείς. Αν εννοείς  τον chrome, εκείαποθηκεύονται τοπικά και τους βλέπεις απο τις ρυθμίσεις του chrome στο τμήμα Ασφάλεια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, micos000 είπε

Χρησιμοποιεί τους αποθηκευμένους κωδικούς που όρισες την πρώτη φορά που συνδέθηκες. Οι κωδικοι αυτοί είναι αποθηκευμένοι στον λογαριασμο σου google και για να τους δεις θα πρέπει να συνδεθείς. Αν εννοείς  τον chrome, εκείαποθηκεύονται τοπικά και τους βλέπεις απο τις ρυθμίσεις του chrome στο τμήμα Ασφάλεια.

Αυτοί οι κωδικοί ξέρω που είναι...

Δεν εννοώ αυτούς.

Έχω συνδεθεί στο FB μέσω Google και δεν μπορώ να βάλω το messenger γιατί δεν ξέρω τον κωδικό.

Για αυτό βασικά ήθελα να δω τον κωδικό.

Για το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, makisko είπε

Δίνει στον υπολογιστή...
Στο κινητό όχι.

Στο κινητό μπαίνεις με chrome που έχεις κάνει συνδεση στο λογαριασμό σου της google?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...