Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με gcam!! S.O.S


Jimmkarrq8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια εχω προβλημα με την gcam στο samsung galaxy A70 πρώτον δεν ξερω αν εχει Ελληνικά μου το βγάζει μονο στα αγγλικά το μενού. Και δεύτερον οταν παω να βγάλω selfie μου κλείνει το πρόγραμμα και λεει οτι το πρόγραμμα της κάμερας κλείνει επανειλημμένα...το πρόβλημα το εχω δει σε δύο κινητα α70 έως τώρα..λοιπόν Παιδια όποιος ξέρει κατι ας βοηθησει....τα φώτα σας please!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο port έχεις και ποια έκδοση; Έχεις περάσει τα config; Έχεις δοκιμάσει άλλα port;

Καμία έκδοση 7 δεν λειτουργεί τέλεια αλλά διαβάζω ότι το τελευταίο port του Parrot043 θεωρείται το καλύτερο και πιο σταθερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Cell_7 είπε

Χρησιμοποιείς έκδοση η οποία είναι γνωστό ότι τρέχει στην συσκευή σου και στην έκδοση android;

Έχω δοκιμάσει αρκετα αλλα δεν ξερω ποια έκδοση ειναι για το α70

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/1/2020 στις 11:32 ΠΜ, elpenor είπε

Ποιο port έχεις και ποια έκδοση; Έχεις περάσει τα config; Έχεις δοκιμάσει άλλα port;

Καμία έκδοση 7 δεν λειτουργεί τέλεια αλλά διαβάζω ότι το τελευταίο port του Parrot043 θεωρείται το καλύτερο και πιο σταθερό.

Εγώ απλά κατεβάζω ενα apk και το κάνω εγκατάσταση δεν κάνω κάτι άλλο..  Έχω δοκιμάσει αρκετές εκδόσεις και όλες εχουν το ίδιο πρόβλημα με την σελφι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...